Jump to content

Pricajte sta ste gledali u poslednje vreme.


Recommended Posts

dobio sam napad smeha tokom cetvrte epizode druge sezone Life on Marsa...kad tyler predstavi hunta kao gordona browna! znachi raspad (epizoda je snimljena mesecima pre nego sto je brown postao premijer, totalni dodir genija =o)))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Die Hard 4, ko je voleo Meklejna, dopašće mu se i ovaj.

Ja bih možda izbacio par scena (tipa, jurnjava s F35), koje su mi ipak bile možda malo preko granice realnosti. :)

Scena kada mlati onu azijatkinju je odlična, smejao sam se kao lud tu :) Jedino što ona preživi udar džpom, ali šta sad. :)

Brus je na nivou kao i uvek, dopada mi se njegov monolog u tunelu, dok ulazi u policijski auto; da ne zaboravim yippikaye scenu. :))

Ono, možda malo više nabijen od ostalih delova, ali ipak je to DH, kome su se sviđali i raniji, ne može ovom naći ozbiljnu manu.

Link to comment
Share on other sites

nasao na VHSu negde u sobi, pa reko' da pogledam jos jednom :) moram da nabavim dvd ili bar neku bolju kopiju :)

http://www.imdb.com/title/tt0104981/ Neon City

must see za sve ljubitelje fallouta, mad maxa... glavna uloga, najveci car B produkcije, Majkl Ajronsajd :)

ako je to film sa onim turbo kombijem onda je stvarno sjajan =)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Die Hard 4, ko je voleo Meklejna, dopašće mu se i ovaj.

Ja bih možda izbacio par scena (tipa, jurnjava s F35), koje su mi ipak bile možda malo preko granice realnosti. :)

Scena kada mlati onu azijatkinju je odlična, smejao sam se kao lud tu :) Jedino što ona preživi udar džpom, ali šta sad. :)

Brus je na nivou kao i uvek, dopada mi se njegov monolog u tunelu, dok ulazi u policijski auto; da ne zaboravim yippikaye scenu. :))

Ono, možda malo više nabijen od ostalih delova, ali ipak je to DH, kome su se sviđali i raniji, ne može ovom naći ozbiljnu manu.

da da, mislim da je meklejn sad jaci od spidermena i fantasticne cetvorke zajedno, ali nema veze, to je i fora:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Gledao Fantastic 4: Rise of the Silver Surfer i bolje da nisam... Koliko mogu da smore film o superherojima svojim glupavim scenarijima - shta me briga koje emocije ih muche (pogotovo kada ne znaju da glume), hocu da vidim akciju i efekte u ovakvom filmu. Ne znam shta je gore Pajdoman 3 ili ovo... Jedino shto je za utehu je to shto F4 traje krace [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kad ljudi shvate da je najbolji Die Hard film zapravo Armageddon onda mnoge stvari dodju na mesto - BW spasi celu planetu i ON je taj koji detonira nukelarnu bombu! =o))

for me this weekend - highschool movies with a twist

Pretty Persuasion

istripovan film, pomazhe sto je evan rachel wood luda, james woods je prescious =o)

Saved!

ovaj film se gleda zbog vishe razloga

- igraju Mary-Louise Parker i Martin Donovan - godinu dana pre nego sto ce glumiti par u weeds

- hejta ka hrishtjanskim fundamentalistima koji je odlichan

- mandy moore koja glumi savrshenu meshavinu religijskog fanatika i najpopularnije devojchice u shkoli

- da, visoka riba sa odlichnim sifonima i facom sto lichi na ruzhnjikavu suzan sarandon je njena tjerka iz prvog braka

Link to comment
Share on other sites

da da, mislim da je meklejn sad jaci od spidermena i fantasticne cetvorke zajedno, ali nema veze, to je i fora:)

Taj rad, zao sam ovih dana odgledao ranije delove i sad igram onu buđavu igru. :)

kad ljudi shvate da je najbolji Die Hard film zapravo Armageddon onda mnoge stvari dodju na mesto - BW spasi celu planetu i ON je taj koji detonira nukelarnu bombu! =o))

:)))

Link to comment
Share on other sites

Odgledah Sunshine koji je dosta dobar film. Bio bi odlichan da nema onog elementa priche sa kapetanom prvog broda. Inache efekti nisu dominantni sto ne sprecava da atmosfera bude veoma nalik pravom svemirskom brodu. Jedino sto mi je smetalo je przenje u tiganju na pocetku filma.

Takodje sam odgledao i Fincherovog zodiaka. Tehnicki film je savrshen, kao i svi fincherovi filmovi. Ali u ovom filmu se u sustini nista posebno, nista dramatichno ne desava sto svakako ne ocekujesh od nekog Fincherovog filma.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

number 23, nije to toliko loshe ali na kraju sve ispadne nekako previshe jednostavno i naivno, tipa, o chemu smo mi zapravo pravili film ovde. no, moze se pogledati.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

dobio sam napad smeha tokom cetvrte epizode druge sezone Life on Marsa...kad tyler predstavi hunta kao gordona browna! znachi raspad (epizoda je snimljena mesecima pre nego sto je brown postao premijer, totalni dodir genija =o)))

ja krenuo da se cepam kad je rekao gordon brown, a osećao sam da će sebe predstaviti kao blera :)

Link to comment
Share on other sites

Pinocchio - http://www.imdb.com/title/tt0255477/

odgledah malopre , pa ono nije toliko los , mada me je i smorio , ali sve u svemu je simpa filmic uglavnom zbog Benigni-a 6/10

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

zodiac, na shta sam bacio 2,5 sata zivota, majko moja. radnja ide sporije od puza koji je izashao posle kishe, kraj filma se ne nazire ni u jednom momentu, mozda zato shto kraja ni nema. zanimljivije bi bilo da su napravili film o nekom tamo radovanu koji je ubio tashtu sekirom pa onda rokno sebe. sve ovo izgleda kao neki losh vic i to onaj koji se pricha pola sata s ciljme da smorish nekog i da na kraju poentirash, ali i taj vic barem ima kraj, ovo govno nema nishta. na kraju mozesh samo da postavish pitanje, zashto o ovome postoji film, koja je poenta. posle drivena jedan od najgorih filmova koje sam gledao u zivotu.

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

losh je film, mozda ne zaslugom finchera, ali film zaista nema poentu, svrhu i kraj....osim ako nije cela poenta filma kako je taj slucaj unistio zivot svakog ko bi se njime bavo.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ali

http://www.imdb.com/title/tt0248667/

trazeci neku drugu verziju filma koju sam gledao davno da tv-u dosao sam do ovoga , i dobar je ali ipak nije mi bolji od te verzije koju trazim ...

8/10

edit: evo nasao sam konacno koja je to verzija film se zove The Greatest - http://www.imdb.com/title/tt0076111/ , ako neko slucajno ima na nekom cd-u ili sta vec plz neka me kontaktira na pm...

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pokushavam vec 5 dana da gledam Premonition ( http://us.imdb.com/title/tt0477071/ ) neki sajko lele majko kvazi horor sa sandrom bulok...al tako je smorno i ne da mi se doshao sam do 20og minuta i smor je...

sa druge strane Mrs Henderson Presents ( http://us.imdb.com/title/tt0413015/ ) me nekako opustio, dash judi dench da glumi nekog ekscentrika i nije bitno nista drugo oko filma =o))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...