Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nevermind

ako sedish kod kuce dok ti mama pegla calu puca kichma, ne zasluzujesh da idesh dalje od lavora

O boze, ako nisi shvatio, nisam uopste pricao o sebi (posto ne zaradjujem svoje pare jel da), vec generalno o tome koliko je tesko finansijski priustiti letovanje.

u svakoj drugoj opciji se mozesh snaci ako hoces

Ili nisi shvatio da ja pricam o nemogucnosti letovanja izvan standardnih srpskih destinacija, ili ti svaka cast sto imash para za odmor na Kubi, Tajlandu, Karibima...

Uglavnom, meni je bilo smesno sto si rekao od milion opcija necu u HR... A ja te jednostavno pitam, kojih je to milion opcija za coveka sa prosecnom zaradom (UOPSTENO, znaci ne pricamo o meni ili tebi...)

Link to comment
Share on other sites

nevermind

ako sedish kod kuce dok ti mama pegla calu puca kichma, ne zasluzujesh da idesh dalje od lavora

u svakoj drugoj opciji se mozesh snaci ako hoces

A ovi mladi nam nista ne veruju.

Daj pobogu sta sad, ti si sa 16-17 nadnicio, ucio sa lavorom levo od glave da odbija mesecinu i te fore...pfff

oduvek sam se gnusao tih fora "pi be ja bi zasukaja rukavi pa bi sve prstalo, pa bi otiso na letovanje sa devojku"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

....

nisam ni ja pricao o tebi konkretno

A ovi mladi nam nista ne veruju.

Daj pobogu sta sad, ti si sa 16-17 nadnicio, ucio sa lavorom levo od glave da odbija mesecinu i te fore...pfff

oduvek sam se gnusao tih fora "pi be ja bi zasukaja rukavi pa bi sve prstalo, pa bi otiso na letovanje sa devojku"

sa 20 sam mogao da se snadjem za lovu za more (plus nesto ulete i matorci i bude extra), zasto ?

nisam cewl ako mi mama i tata ne daju parice za zajebavanje? koja je poenta tvoja opste :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Finansijski, jeste. Pogotovo sto se tice putovanja, znam gomilu ljudi koji na letovanje ne idu jer nemaju para, i to po vishe godina, dok se oni koji idu na zimovanja mogu nabrojati na prste.

ovo je surova istina

a mogu samo da se nadovezhem na pertua i iguanu... em je teshko natji posao kad si tolki klinac; em i da nadjesh nije neka kinta (recimo da ushtekash 100-150 evra mesechno na poslu); em je super taj stav "i josh matorci ulete sa kintom kad vide da si se potrudio", stim shto dosta matoraca nema da uleti; em i da se sve poklopi, opet je to 300-400 ili mozhda 500 jura za put/smeshtaj/has/provod.

dakle, koje su to destinacije koju upadaju u budzet do 500 evra?

da ne pominjem shto treba 2 meseca kichmu da ostavish negde po ovoj vrutjini, da bi otishao u cg ili bugarsku recimo na 10 dana. nije mi to bilo kul ni kad sam bio klinac od 15-16, pa im ne preporuchujem ni sada :]

edit:

ne idem na more isto. da sam ranije nashao posao pa mozhda (ukoliko bih iskamchio slobodne dane), ovako ima da pevam na lidu... eventualno zapalim u vikendicu na par dana :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

jbga drugari, moze za manje od 500 evra da pretrchish pola evrope... ako zaista to hoces, treba da se iscimash propisno i na vreme (pre leta) ali isplati se... last chance je uvek u igri, studentske varijante su uvek opcija... pred sezona i kraj sezone... studentski popusti... ako josh treba i konkretno aranzmane da vam nadjem onda jbga... ne znam kakva su vama ochekivanja sa do 20ak godina ali meni je bilo bitno da putujem i da vidim sto vise, tek kada sam se uhodao sa poslom i lovom (od skoro) posvecujem vise paznje i komforu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mene samo zanima u kojoj zemlji ovaj G zivi..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

loshe ti se uchinilo, ja npr radim, i imam dosta dobar kesh da bez problema mogu da biram gde cu da idem na more, al je cinjenica da 95% drugih mladih koji nemaju neki posao sa strane ne mogu da biraju, vec im matorci daju kesh, a od tih 95% barem pola ne ide nigde, a i vishe, jer matorci nemaju da im daju. Te priche, ja sam sposoban, oni su glupi, padaju u vodu, jer svi znamo kako se kod nas dolazi do posla uglavnom..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

loshe ti se uchinilo, ja npr radim, i imam dosta dobar kesh da bez problema mogu da biram gde cu da idem na more, al je cinjenica da 95% drugih mladih koji nemaju neki posao sa strane ne mogu da biraju, vec im matorci daju kesh, a od tih 95% barem pola ne ide nigde, a i vishe, jer matorci nemaju da im daju. Te priche, ja sam sposoban, oni su glupi, padaju u vodu, jer svi znamo kako se kod nas dolazi do posla uglavnom..

jbga kad si mamina sisica ni ne treba da idesh na more :]

ako ljude mrzi da se iscimaju za kesh, iskreno boli me dupe sto sede i znoje se u stanu

posla ima, ako neko hoce moze na vreme da se snadje...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

g kad dobijes firmu uspeo si kad je uvecas x puta (nek se ogleda kroz br radnika)

ovo je bas imalo veze sa mozgom.

no, to nije tema naseg danasnjeg razgovora. palim na tasos, na kilometar od golden beach, jedne od najlepsih plaza u grckoj, gde na svaka 2 kilometra plaze naletis na jednog coveka...i to more...jao, to more...

thassos-03_sm.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jbga kad si mamina sisica ni ne treba da idesh na more :]

ako ljude mrzi da se iscimaju za kesh, iskreno boli me dupe sto sede i znoje se u stanu

posla ima, ako neko hoce moze na vreme da se snadje...

ovo post ulazi u top5 za izbor za najgluplji post 2007-e na ruru

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...