Jump to content

Champions League 07/08


manager

Recommended Posts

nema lepote i kreativnosti kod engleza? deda da je gledao arsenal ove sezone mozda bi znao sta znace te reci

znaci ako mi neko navede klub koji je igrao lepsi fudbal od njih ove sezone, ja pojedem tastaturu

sta imaju od toga sto su igrali lepo?

ocemo opet da krenemo pricu kako sledece sezone osvajaju pl ?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sta imaju od toga sto su igrali lepo?

ocemo opet da krenemo pricu kako sledece sezone osvajaju pl ?

Ne, ne pogresio si, sledeca sezona je Liverpool-ova, pa sledeca, pa sledeca dok konacno ne osvoje i onda ce biti, JEL NISMO REKLI DA JE SLEDECA NASA [:D]

Realno svaka cast Wenger-u, ali mislim da je vreme da ode, i mislim da je Arsenal gotov ako opako ne ulozi ove godine u pojacanja.Mada ovo je tema za CL nemam pojma sto ovde komentarisem premiership.

Link to comment
Share on other sites

Barsa igra lepsi fudbal, Milan igra lepsi fudbal, stani, cekaj... ah da, svi igraju lepsi fudbal od Engleza. A od Arsenala lepsi fudbal igra i Liverpul.

A vidi onog G!!!-a sto se uvatio za kreativnost. Eno pogledaj kako igra Mesi. I da, to je samo primer. Ne kazem ja da Kristijano Ronaldo nije dobar igrac i kreativan i sve sta hoces, ali cela ekipa se sastoji od ljudi koji znaju sam da trce i da lome. Krivo mi je sto Barsa nije zgazila Mancester jer su morali da se usetaju u gol, a posto Runi igra i odbranu, onda jebga, ispadose glupi.

Mislim, kako neko moze za finale lige sampiona da kaze da je bilo dobro. Ono ne da nije dobar fudbal nego je smesan. A takvi su bili i golovi. Prvi, lopta leti 5 sekundi ovome na glavu, a o drugom i da ne pricam, pa takve golove ne daju deca na poljancetu. Da sam morao utakmicu da gledam sam, iskljucio bih tv posle 5 minuta.

U svakom slucaju, nemam ja nista protiv da neko voli engleski fudbal. Ja ga ne volim i mislim da je sranje, dosadan i glup.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

slazhem se sa boletom. nemachki, shpanski i italijanski fudbal je lepshi od engleskog godinama unazad. francuski je jedino tu uzhasniji.

sht se tiche ovog finala... uzhasna tekma. glupavi golovi, malo lepih poteza, mozhda dve lepe timske akcije... ko je rekao "sranje"? al dobro, od engleza bolje nisam ni ochekivao :]

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj, nemci igraju dobar fudbal, mozda ne toliko kvalitetan koliko zanimljiv i napadacki.

o lepoti fudbala ne vredi diskutovati, svako ima svoje favorite, meni su englezi najbolji i tu nema reci.

mozda cak i objektivno gledano..

sam si sebe demantovao...pricamo o lepoti fudbala,zar ne?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da covek voli taj tzv. fudbal sto se igra na ostrvu, ali makar kad bi se uzdrzali komentara da je najbolji bilo bi mi nekako toplo oko srca. Nije da se potresam, nego mi je krivo. Evo npr. ja gotivim Mendzija i sad on kaze da voli engleski fudbal i ja kazem ok. Ali kad kaze to je najbolji fudbal, mi vec nemamo jednu temu za razgovor, ostaju samo kola i zene. To nije u redu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram ja da covek voli taj tzv. fudbal sto se igra na ostrvu, ali makar kad bi se uzdrzali komentara da je najbolji bilo bi mi nekako toplo oko srca. Nije da se potresam, nego mi je krivo. Evo npr. ja gotivim Mendzija i sad on kaze da voli engleski fudbal i ja kazem ok. Ali kad kaze to je najbolji fudbal, mi vec nemamo jednu temu za razgovor, ostaju samo kola i zene. To nije u redu.

najbolji sto se mene tice, moje licno misljenje koje niko ne moze da mi oduzme niti da promeni.

fudbal u kom je cilj dati gol vise od protivnika, a ne kao u nekim ligama gde se cela fudbalska filozofija svodi na to da protivnik ne postigne pogodak. ne kazem ja da toga nema u engleskom fudbalu, vec da je jednostavno svedeno na minimum (evo poslednje 3 utakmice mancestera su najsveziji primer, od toga dve u ligi sampiona, ne racunajuci finale).

Link to comment
Share on other sites

Barsa igra lepsi fudbal, Milan igra lepsi fudbal, stani, cekaj... ah da, svi igraju lepsi fudbal od Engleza. A od Arsenala lepsi fudbal igra i Liverpul.

A vidi onog G!!!-a sto se uvatio za kreativnost. Eno pogledaj kako igra Mesi. I da, to je samo primer. Ne kazem ja da Kristijano Ronaldo nije dobar igrac i kreativan i sve sta hoces, ali cela ekipa se sastoji od ljudi koji znaju sam da trce i da lome. Krivo mi je sto Barsa nije zgazila Mancester jer su morali da se usetaju u gol, a posto Runi igra i odbranu, onda jebga, ispadose glupi.

Mislim, kako neko moze za finale lige sampiona da kaze da je bilo dobro. Ono ne da nije dobar fudbal nego je smesan. A takvi su bili i golovi. Prvi, lopta leti 5 sekundi ovome na glavu, a o drugom i da ne pricam, pa takve golove ne daju deca na poljancetu. Da sam morao utakmicu da gledam sam, iskljucio bih tv posle 5 minuta.

U svakom slucaju, nemam ja nista protiv da neko voli engleski fudbal. Ja ga ne volim i mislim da je sranje, dosadan i glup.

milan igra lepsi fudbal????? milan igra lepsi fudbal??? da igra lepishi, od juventusa, lepshi od rome...

ja ne znam gde mozesh videti vecu kolichnu uspeshnih duplih pasova "kroz ushi" nego kod engleza... dupli pas je majka :) jer si u dva poteza u gol shansi... generalno pas igra je milina za gledati plus duel igra gde svi ne padaju kao devojchice sa spushtenim gacicama...

fudbal je bio dobar i zanimljiv, to sto ti ne poznajesh engleski fudbal ili ga preziresh jbg-a... ja ne znam da li je neko ovde uopste se bavio "velikim" fudbalom i dal zna uopste o cemu prica...

istina je da je engleski fudbal bio dosadan do zlaboga do pre nekoliko sezona, ali ovo sada ne moze da se poredi sa tim, a pogotovo ne sa ubogim italijanima gde je posecenost stadionima uporediva sa nasom situacijom...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Joj da Stijo,vala sjajno si se setio,ne zaboravi i ono fantasticno polufinale Inter-Milan,hah,kako je samo bilo divno,svi smo pucali od uzbudjenja.

Ali svidja mi se ovaj Bole,ima zanimljiva rezonovanja,steta sto su jedno 5 godina zakasnela.

jebes taj fudbal u kom je cilj igre,opstrukcija protivnika.Ono fazon gledam izvestaj sa premier lige i sve ukupno 30 faulova,a onda gledam italijansku ligu i fazon 90 faulova.

I pobogu,gledajte kompletne lige,ne prva dva tima,premier liga je najkompletnija i tacka.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Milan-Inter je bilo chetvrtfinale 2004/2005

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jest vala, ja zaboravih na to skroz

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Vidi male mace kako su se navatale na Milan. Covece koliko je lako samo skrenuti sa teme. Steta sto nisam rekao Juventus, pa da na sledece tri strane idu tekstovi o bunkeru.

Osvrnuo bih se na jedan komentar od ranije, kako se u engleskoj igra lep fudbal jer oni uvek idu na to da daju gol vise. Sa tim se slazem u potpunosti, tako isto igraju deca na poljanchetu.

Dakle, G!!! jedino sto vidim da si napisao je "dupli pas" kao nesto sto ima tezinu. Pa cu na to da se osvrnem. Cak i da uzmemo dupli pas kao najvazniji princip lepote fudbala, ne znam kako to da englezi forsiraju taj dupli pas. Koliko ja mogu da primetim iz ove lige sampiona, engleski klubovi igraju istu igru kao i pre 50 godina. Jedino sto je fizicka spremnost igraca znatno naprednija danas, pa onda mora da se uradi i neki pas po zemlji, mozda cak i dupli!

Sto se pronalazenja dosadnih/lose utakmica tice imam samo da kazem BRAVO! Ajde sad da nadjemo sve dosadne utakmice u kojima nije ucestvovao klub sa ostrva. Jao, vidi, jao, jao, koliko ih samo ima. 1 243 998 tacno! Stani, stani, samo da proverim statistiku dosadnih utakmica sa ostrva. 9 776 411. IJU! Izgleda da ima mnogo vise dosadnijih "ostrvskih" utakmica. Sta cemo sad? Mozda ljudi samo igraju vise fubal pa odatle ovaj kumulativni broj. Hm.

A tek ovo,

"jebes taj fudbal u kom je cilj igre,opstrukcija protivnika.Ono fazon gledam izvestaj sa premier lige i sve ukupno 30 faulova,a onda gledam italijansku ligu i fazon 90 faulova."

fenomenalno! To govori apsolutno sve o nacinu igre. Daj neku statistiku faulova kada igraju italijanski i engleski klub, mislim da bi to bio nesto relevantniji podatak. Ne znam samo kako smo dosli do poredjenja italijnske i engleske lige. Ah da, ja sam spomenuo Milan. E bas sam shashav. Jer svi znamo da postoji odvratni italijanski fudbal i prelepi engleski fudbal. Sve ostalo nepostoji ili nije fudbal. Ipak je ovo dualni svet.

Za kraj, imamo jos jedan kljucni argument koji je izneo G!!!:

"ja ne znam da li je neko ovde uopste se bavio "velikim" fudbalom i dal zna uopste o cemu prica..."

S obzirom da se ja nikad nisam bavio fudbalom kao ni 99,99% ljudi koji fudbal gledaju, nemam prava da iskazem svoje misljenje, koje nadasve nije argumentovano i ni sa cim potkovano, pa se povlacim, jer sam usput shvatio (pred izlozenim argumentima covek mora da poklekne) da je engleska liga ipak najbolja i da engleski klubovi igraju najlepsi, najbolji i najkvalitetniji fudbal, pri cemu, sto je veoma znacajno, Italijani igraju najgori.

BU! Milan!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Barsa igra lepsi fudbal, Milan igra lepsi fudbal, stani, cekaj... ah da, svi igraju lepsi fudbal od Engleza. A od Arsenala lepsi fudbal igra i Liverpul

jelsi ti gledao fudbal u zadnjih recimo 15 godina? posto ako nisi to je u redu..van basten stvarno ubija u milanu, kuman i romario u barseloni a arsenal nije nista posebno..

sada je situacija malo drugacija..i to sto arsenal nije nista osvojio ove godine opet ne ponistava cinjenicu da igraju najlepsi fudbal..za oko i dushu..i mozda je upravo to i glavni razlog -uz mladost- sto ne osvajaju nista..

sto se tice kvaliteta lige svaki pokusaj osporavanja premiershipa je suvishan..shpanci su prvi sledeci al sa jedno 10 mesta razmaka

Link to comment
Share on other sites

Vidi male mace kako su se navatale na Milan. Covece koliko je lako samo skrenuti sa teme. Steta sto nisam rekao Juventus, pa da na sledece tri strane idu tekstovi o bunkeru.

Osvrnuo bih se na jedan komentar od ranije, kako se u engleskoj igra lep fudbal jer oni uvek idu na to da daju gol vise. Sa tim se slazem u potpunosti, tako isto igraju deca na poljanchetu.

Dakle, G!!! jedino sto vidim da si napisao je "dupli pas" kao nesto sto ima tezinu. Pa cu na to da se osvrnem. Cak i da uzmemo dupli pas kao najvazniji princip lepote fudbala, ne znam kako to da englezi forsiraju taj dupli pas. Koliko ja mogu da primetim iz ove lige sampiona, engleski klubovi igraju istu igru kao i pre 50 godina. Jedino sto je fizicka spremnost igraca znatno naprednija danas, pa onda mora da se uradi i neki pas po zemlji, mozda cak i dupli!

Sto se pronalazenja dosadnih/lose utakmica tice imam samo da kazem BRAVO! Ajde sad da nadjemo sve dosadne utakmice u kojima nije ucestvovao klub sa ostrva. Jao, vidi, jao, jao, koliko ih samo ima. 1 243 998 tacno! Stani, stani, samo da proverim statistiku dosadnih utakmica sa ostrva. 9 776 411. IJU! Izgleda da ima mnogo vise dosadnijih "ostrvskih" utakmica. Sta cemo sad? Mozda ljudi samo igraju vise fubal pa odatle ovaj kumulativni broj. Hm.

A tek ovo,

"jebes taj fudbal u kom je cilj igre,opstrukcija protivnika.Ono fazon gledam izvestaj sa premier lige i sve ukupno 30 faulova,a onda gledam italijansku ligu i fazon 90 faulova."

fenomenalno! To govori apsolutno sve o nacinu igre. Daj neku statistiku faulova kada igraju italijanski i engleski klub, mislim da bi to bio nesto relevantniji podatak. Ne znam samo kako smo dosli do poredjenja italijnske i engleske lige. Ah da, ja sam spomenuo Milan. E bas sam shashav. Jer svi znamo da postoji odvratni italijanski fudbal i prelepi engleski fudbal. Sve ostalo nepostoji ili nije fudbal. Ipak je ovo dualni svet.

Za kraj, imamo jos jedan kljucni argument koji je izneo G!!!:

"ja ne znam da li je neko ovde uopste se bavio "velikim" fudbalom i dal zna uopste o cemu prica..."

S obzirom da se ja nikad nisam bavio fudbalom kao ni 99,99% ljudi koji fudbal gledaju, nemam prava da iskazem svoje misljenje, koje nadasve nije argumentovano i ni sa cim potkovano, pa se povlacim, jer sam usput shvatio (pred izlozenim argumentima covek mora da poklekne) da je engleska liga ipak najbolja i da engleski klubovi igraju najlepsi, najbolji i najkvalitetniji fudbal, pri cemu, sto je veoma znacajno, Italijani igraju najgori.

BU! Milan!

Hmm, ne shvatam ovoliku kolicinu hejta, ali postavicu ti nekoliko pitanja.. Rekao si posle finala LSH: "englezi unistise fudbal" ajde malo nam to pojasni, da nije mozda utakmica bila dosadna? nije bilo prilika? nije bilo lepih poteza? nije bila dramaticna do samog kraja? nije imala onaj "OMG PREOKRET" na kraju utakmice koji svi ljubitelji fudbala vole?

voleo bi da nam pojasnis to malo vise, posto koliko vidim bas se razumes u fudbal.

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Bolkonski lupas gluposti.Pre kada su englezi igrali taj los fudbal ( fudbal dugih pasova) o kome ti pricas u timovima nije bilo mnogo stranaca gotovo nikakav stranac.Sada pogledaj premier ligu, Man Utd pun portugalaca, Liverpool pun spanaca mada ne znam ni jedan klub koji je pun Italijana.Mozda je bas zbog toga Premier liga trentuno najbolja i najjaca na svetu jer nema glupih propagandi anti fudbala iz Italije.A Englezi su igrali za ovih 3 godina zajedno jedni protiv drugih dosta utakmica u polufinalima i finalima a kao jedinu dosadnu mogu da izdvojim Chelsea - Liverpool 2005 godine, i to prva tekma, a druga je bila daleko od dosadnog.2007 Chelsea - Liverpool isto tako polufinale ne mozes nazvati dosadnim, ove godine takodje Liverpool - Arsenal uzvratna utakmica je bila sve sem dosadna, polufinale ove godine Chelsea - Liverpool ( AGAIN ! :| ) dobre tekme, a naravno super tekma Man Utd - Chelsea finale.Evo od tih 8 utakmica postoji samo jedna "dosadna" a i u to sumnjam ali ajd'.A da su igrali Milan-Inter-Juventus te utakmice bas me zanima koliko bi to zivo bilo.

Link to comment
Share on other sites

Vidi male mace kako su se navatale na Milan. Covece koliko je lako samo skrenuti sa teme. Steta sto nisam rekao Juventus, pa da na sledece tri strane idu tekstovi o bunkeru.

Osvrnuo bih se na jedan komentar od ranije, kako se u engleskoj igra lep fudbal jer oni uvek idu na to da daju gol vise. Sa tim se slazem u potpunosti, tako isto igraju deca na poljanchetu.

Dakle, G!!! jedino sto vidim da si napisao je "dupli pas" kao nesto sto ima tezinu. Pa cu na to da se osvrnem. Cak i da uzmemo dupli pas kao najvazniji princip lepote fudbala, ne znam kako to da englezi forsiraju taj dupli pas. Koliko ja mogu da primetim iz ove lige sampiona, engleski klubovi igraju istu igru kao i pre 50 godina. Jedino sto je fizicka spremnost igraca znatno naprednija danas, pa onda mora da se uradi i neki pas po zemlji, mozda cak i dupli!

Sto se pronalazenja dosadnih/lose utakmica tice imam samo da kazem BRAVO! Ajde sad da nadjemo sve dosadne utakmice u kojima nije ucestvovao klub sa ostrva. Jao, vidi, jao, jao, koliko ih samo ima. 1 243 998 tacno! Stani, stani, samo da proverim statistiku dosadnih utakmica sa ostrva. 9 776 411. IJU! Izgleda da ima mnogo vise dosadnijih "ostrvskih" utakmica. Sta cemo sad? Mozda ljudi samo igraju vise fubal pa odatle ovaj kumulativni broj. Hm.

A tek ovo,

"jebes taj fudbal u kom je cilj igre,opstrukcija protivnika.Ono fazon gledam izvestaj sa premier lige i sve ukupno 30 faulova,a onda gledam italijansku ligu i fazon 90 faulova."

fenomenalno! To govori apsolutno sve o nacinu igre. Daj neku statistiku faulova kada igraju italijanski i engleski klub, mislim da bi to bio nesto relevantniji podatak. Ne znam samo kako smo dosli do poredjenja italijnske i engleske lige. Ah da, ja sam spomenuo Milan. E bas sam shashav. Jer svi znamo da postoji odvratni italijanski fudbal i prelepi engleski fudbal. Sve ostalo nepostoji ili nije fudbal. Ipak je ovo dualni svet.

Za kraj, imamo jos jedan kljucni argument koji je izneo G!!!:

"ja ne znam da li je neko ovde uopste se bavio "velikim" fudbalom i dal zna uopste o cemu prica..."

S obzirom da se ja nikad nisam bavio fudbalom kao ni 99,99% ljudi koji fudbal gledaju, nemam prava da iskazem svoje misljenje, koje nadasve nije argumentovano i ni sa cim potkovano, pa se povlacim, jer sam usput shvatio (pred izlozenim argumentima covek mora da poklekne) da je engleska liga ipak najbolja i da engleski klubovi igraju najlepsi, najbolji i najkvalitetniji fudbal, pri cemu, sto je veoma znacajno, Italijani igraju najgori.

BU! Milan!

Ne.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Dakle, G!!! jedino sto vidim da si napisao je "dupli pas" kao nesto sto ima tezinu. Pa cu na to da se osvrnem. Cak i da uzmemo dupli pas kao najvazniji princip lepote fudbala, ne znam kako to da englezi forsiraju taj dupli pas. Koliko ja mogu da primetim iz ove lige sampiona, engleski klubovi igraju istu igru kao i pre 50 godina. Jedino sto je fizicka spremnost igraca znatno naprednija danas, pa onda mora da se uradi i neki pas po zemlji, mozda cak i dupli!

...

Za kraj, imamo jos jedan kljucni argument koji je izneo G!!!:

"ja ne znam da li je neko ovde uopste se bavio "velikim" fudbalom i dal zna uopste o cemu prica..."

S obzirom da se ja nikad nisam bavio fudbalom kao ni 99,99% ljudi koji fudbal gledaju, nemam prava da iskazem svoje misljenje, koje nadasve nije argumentovano i ni sa cim potkovano, pa se povlacim, jer sam usput shvatio (pred izlozenim argumentima covek mora da poklekne) da je engleska liga ipak najbolja i da engleski klubovi igraju najlepsi, najbolji i najkvalitetniji fudbal, pri cemu, sto je veoma znacajno, Italijani igraju najgori.

lose primecujes... ako ti igra sada i igra od pre 50 godina izgleda isto, zaista lose primecujes, ili jednsotavno osecaj za veliki fudbal ti je katastrofalan, jbg...

ne vidim cime su tvoji komentari argumentovani osim subjektivnog osecaja koji opet nije izgradjen na osnovu iskustva sa samom igrom (ozbiljno da mozes da probas da i odigrash jednu italijansku i jednu englesku utkamicu na velikom terenu razumeo bi me mozda malo bolje)... naravno tu smo svi da komentarisomo najbolje sto znamo i da se razumemo sto bolje, ali realno tvoj stav je ovog momenta pogotovo smesan, englezi igraju najruzniji i najgori fudbal, kada toliko cinjenica pokazuje suprotno... enlgeski fudbal poslednje dve sezone dominira, jedino je barsa kao kolektiv zaista mogla da pruzi vece zadovoljstvo i uzivanje u gledanju tekmi...

ono sto je primetno je da engleska i shpanska liga konstanto dizu kvalitet, i nemci su se pomalo otrgnuli od onog sivila od pre par godina, ali zato su italijani krenuli naglo na dole... kapiram da ih je ona afera sa namestaljkama/mafijashima/dopingom poprilichno dotukla...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

eno sinoc su igrala dva najbolja italijanska kluba utakmicu

roma-inter finale kupa..

goru utakmicu davno nisam gledao..a navijam za inter

efektivne igre je bilo mozda nekih 60 min a ostalo su se raspravljali,lezali,kenjali,usporavali..

a i to sto su igrali je bio jad i beda..samo nesto dum kroz sredinu, pa sto centarsuteva..bolje i zanimljivije su igrali totenhem i portsmut..znaci od engleza su miljama daleko..pocev od stava prema igri, preko same realizacije u postavci i nacinu igre..zato ce i patiti u ls jos par sezona dok se ne opamete

Link to comment
Share on other sites

Ruski fudbal je u strahovitoj ekspanziji poslednjih 4-5 godina,puni su Brazilaca,Argentinaca i ulazu nenormalno...kapiram da ce za koju godinu postati najjaca liga posle 5 vodecih

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...