Jump to content

Vozači GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama


Recommended Posts

Vozači GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama

vozaci.jpg

RUHO - Vozači, kontrolori i otpravnici GSP „Beograd" nosiće od 1. jula nova službena odela. Za novi imidž zaposlenih u GSP-u naručeno je 4.000 unuformi, za šta je utrošeno 35 miliona dinara.

Zaposleni će nositi teget odela i kravate, dok će košulje biti bele. Uniforme su sašivene u preduzeću „Tabu" iz Niša. Od prvobitne zamisli da se odela vozača autobusa, trolejbusa i tramvaja razlikuju po boji ranfli na rukavu sakoa, odustalo se.

Radnici će na posao dolaziti obrijani, s uredno podšišanom kosom i neupadljivom frizurom.

U Priručniku o poslovnom izgledu, ponašanju i komuniciranju na poslovima vozača, između ostalog piše da vozači uvek treba da budu smireni i da ne ulaze u konflikt s putnicima. Jedno od njihovih jedanaest zlatnih pravila glasi: "Putnici bi mogli bez nas, a mi bez putnika sigurno ne"!

Generalni direktor GSP Slaven Tica kaže da je zadovoljan i poboljšanjem u ponašanju vozača.

LINK

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve ovo naravno opravdava "skoro neprimetno" poskupljenje karata i markica od prvog jula...

Bolje da su uveli klime u baseve a ne da oblace vozache...

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

sta vredi lepo odeven i podsisan vozach u strokavom i poluraspalom busu (ne racunam buseve od japanske donacije...)

u kojem temperatura ovih dana prelazi 40C a u kishnim danima kroz otvor na krovu busa ulece nijagara na naivnog

putnika koji ne zna sta mu sledi sa plafona u prvoj krivini... Ispravni busevi, cisti i klimatizovani, a onda i uredni

vozachi u odelima... Dzaba im odelo sad, na sta ce lichiti u tom odelu posle 6h voznje na ovoj temperaturi...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa moze da to promeni evo npr ti japanci. Lepo kada su nam dali buseve napravili su ugovog u kome su naz obavezali da redovno peremo te baseve. To moze da se uradi i sa ostalima. E sada jedino sto ne postoji nacin da nateras privatnika da kupi novi bas i da redovno pere.

Link to comment
Share on other sites

Vozači GSP-a od 1. jula u teget odelima i sa kravatama

vozaci.jpg

RUHO - Vozači, kontrolori i otpravnici GSP „Beograd" nosiće od 1. jula nova službena odela. Za novi imidž zaposlenih u GSP-u naručeno je 4.000 unuformi, za šta je utrošeno 35 miliona dinara.

Zaposleni će nositi teget odela i kravate, dok će košulje biti bele. Uniforme su sašivene u preduzeću „Tabu" iz Niša.

"Znate, ja sam platio komisiji da dobijem taj tender i svi su srecni i zadovoljni a ja pun para. hohohohohohoh"

-direktor firme „Tabu" iz Niš

inace, zalim te vozace na julkskim temperaturama

sad vidim da je to i nigger napisao, i slazem se da prvo treba da obezbede nove fensi buseve sa klimoom i ostalim papazjanijama.

jebo odela

ali morao je nekome rodjak da profitira pa da ga jebes... :/

Link to comment
Share on other sites

pa moze da to promeni evo npr ti japanci. Lepo kada su nam dali buseve napravili su ugovog u kome su naz obavezali da redovno peremo te baseve. To moze da se uradi i sa ostalima. E sada jedino sto ne postoji nacin da nateras privatnika da kupi novi bas i da redovno pere.

kako nema nachina? ima, nego su neazhurni da do njega dodju :[

Link to comment
Share on other sites

Ma pricajte sta hocete kod nas u NS-u imaju od 50 do 65 ljadi znaci a rade 5 dana po 6 i po sati pa 2 dana odmora a sedi na cistom i vozi i nije neki umor . A plate znaci LOL :)))

Ako si teski radikal i ako imas tesku vezu mozes upasti kod nas da vozis :)))

A to za kravate pozdravljam , samo js da klime stave i mirna backa .

Link to comment
Share on other sites

- ja ne znam šta toliko kukate, busevi nam sasvim ok izgledaju. sad, trebalo bi da imaju klimu, ali šta da se radi, uvodiće i to polako.

- kako naterati privatnike? pa lepo, naterali su ih, ovi što voze noćne linije (ili sada 7A) imaju čiste autobuse.

- što se uniformi tiče, što reče kruko, tu se neko opasno opario.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...