Jump to content

kratko pitanje oko druid tenka


f4ts0

Recommended Posts

da li lacerate radi na mechanical unit.

Logicno mi je da ne radi jer mehanicke jedinice ne krvare (doduse ni ghostovi nemaju armor al ajde), nema ni "ikonice" na mobu

Negde se kaze da negde ne, da je sredjeno, itd....zna li neko?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ne radi kao dmg, ali radi kao threat. eventualno posle ovog patcha možda radi onaj inicijalni dmg. ne znam, nisam probao.

druid >>> all

ok hvala.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dozvoli još jedan savetčić - ako tenkuješ normal instance, lacerate ti je uglavnom trošenje rejdža. Sasvim lepo radi demo+swipe i mangle. Ja nisam imao nikakvih problema u normal instancama, a sve sam ih tankovao sa agro hepi likovima. Lacerate je ok na bosovima, ali i tu mi je mangle radio bolji posao - pravi lep agro i dobar damaž. E, sad, nisam iskusan tenk, nisam igrao uopšte druida posle patcha i nikad nisam tankovao heroice ili u raidu, gde bi lacerate trebalo da ima svoje mesto. U normal instancama, imo, ne treba ti uopšte.

Link to comment
Share on other sites

Ya lurdusami je u pravu ...

inache lacerate radi samo inicijalni dmg kao threat ... taj inicijalni dmg nije imao imao je nakada samo normal dot dmg .... posto mehanikal mobovi ne krvare = nema theat onda dodali su taj direktan dmg koji pravi odredjenu kolicinu agra ... mada i dalje mangle maul demo ftw .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ma nije da maul radi aggro - 3.5 svog dmga al ajde =P maul od 500 dmga (neki average) radi 1750 aggroa

inicijalni threat lacerate-a je 800, over time radi 300 threata po stacku, znachi dok nastakujes 5 komada, uradices 4k aggro + svaki tick ce raditi po 1500

inache drud ne moze* (u raidu) da tenkuje nista sto je immuno na lacerate bleed (sem curatora) , jednostavno ce mu neko uzeti aggro =P

*druid ima veci aggro generation od warra, ali kad je lacerate immun mob u pitanju, aggro generation je prepolovljen.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi se tripuju mnogo ... posle 1 min fighta druid pravi isti threat kao i war kao i pala ... pala i druid imaju samo bolju burst threat . No nebitno

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da li lacerate radi na mechanical unit. Logicno mi je da ne radi jer mehanicke jedinice ne krvare (doduse ni ghostovi nemaju armor al ajde), nema ni "ikonice" na mobu

Negde se kaze da negde ne, da je sredjeno, itd....zna li neko?

zasto lacerate ne generishe threat na bleed imune mobove

[ blizzard ] working as intended.

/me screams /targets blizzard /spit /shit /piss /bitch

a sad ozbiljno

ako je mob/boss mehanical/bleed imune (primer 1 boss u mechanaru)

/pull /hit /mangle / maul / maul / mangle /repeat i resen problem :)

ukratko sto se tice tankovanja

melle crit >30% dodge > 30% def 415 3/3 fittest i to ti je to cela nauka

inache drud ne moze* (u raidu) da tenkuje nista sto je immuno na lacerate bleed (sem curatora) , jednostavno ce mu neko uzeti aggro =P

da vazi :) znam znam jeste 101% evo bas ja juce pokusavam i pokusavam i nikako onda procitam ovo...jbt treba malo vise citam rur ...vise cu da se smejem i zivot ce mi biti lepsi

... OT

ZOMG Kemp ??? G3T L1F3 PLZ 10 years no l1F3 OMG U nab :) :biglove <3

Edited by Capma

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

da vazi :) znam znam jeste 101% evo bas ja juce pokusavam i pokusavam i nikako onda procitam ovo...jbt treba malo vise citam rur ...vise cu da se smejem i zivot ce mi biti lepsi

pa sad, kazem ne moze u raidu, racunajuci da su ljudi nadrogirani sa consumable shitom, i da imaju buffove tipa shadow vulnerability, 5 scorchova i taj shit, neki bolesni lock ti uzme aggro dok kazes keks sa 2 incinerata/shadowbolt crita =P jednistavno fali lacerate da bi mogao da izdrzis =P

Link to comment
Share on other sites

3/6/06:

Two new hotfixes have been applied in regards to the Druid class, which can been seen in our Hot Fix thread in General. They've also been added to the 2.0.10 patch notes sticky.

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.h...28008&sid=1

The Druid ability Mangle now generates 50% bonus threat.

The Druid ability Lacerate now deals a small amount of instant damage, generating threat, against bleed immune creatures

Za hiljadu evra cu sam da naucim da dizajniram ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...