Jump to content

Black Knight image


Recommended Posts

@ daki

nubzore, to je ustvari nazgul, samo sto cu ja da ga proguram kao bn-a [:D]

a hteo sam reapera, ali mi se ne uklapa u celokupnu ideju tetovaze, dakle black knight it is.

@ doolio

slika je skroz dojaja, samo sto je previse detaljna, to mi jedino smeta.

zelim nesto jednostavno, jer i ja sam pros' \m/

[:D]

a kad bi ti to radio? mislim, ako ne bi odma tipa prekosutra ili tako nesto vec za nedelju ili dve, onda bi mozda ja mogao da nadjem vremena da ti nacrtam, a ako ne nadjem, nista:) samo me informisi, ko sto sam ti vec reko, znaci daj neku slicnu sliku, nivo detalja reci, objasni pozu, da li da ima konjica, jel u boji ili crno-belo itd...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

chizro, ako si toliko zaludan da se tetovirash, pogledaj na netu neke od ilustracija Frenka Frazete. On je ilustrator koji je nacrtao onog mrachnog viteza na konju sa sekirom a illustrovao je i konana, vampirelu i sve ostale stvari na koje se pale vikend satanisti i ostali metalci.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

kmee i ja sam hteo tet al sam pun mladeza :(

To stvarno mnogo smara,ja ih nisam bash pun,ali su tako rasporedjenji da ne mozesh nigde da nadjesh dovaljno slobodnog prostora za neku veliku tetovazu :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces ovako detaljno jedino da ti radi preko celih ledja, na rame ne ide niti moze da umanji a da izvuce sve detalje. Naravno ide i ona, sto vise detalja ima vise da te crta tj. ima vise da te boli. Kako podnosis bol? :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoces ovako detaljno jedino da ti radi preko celih ledja, na rame ne ide niti moze da umanji a da izvuce sve detalje. Naravno ide i ona, sto vise detalja ima vise da te crta tj. ima vise da te boli. Kako podnosis bol? :)

s obzirom na tvoj avatar, signu i nick, ja mislim da je ovo jedno sasvim razumno pitanje:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...