Jump to content

Black Knight image


Recommended Posts

elem, ocu da istetoviram black knighta [:D]

samo ne mogu da ujurim iole kvalitetnu sliku.

kopao sam po svim fantasy slikama, i jedino sto otprilike lici na ono sto bi ja hteo je :

Black_Knight.jpg

samo da bude maaloo nadrkanije :)

znaci strogo medieval, nista borgovi i knightovi sa sacmarama i implantima... samo zlo i srednjevekovno [:D]

aj ako naletite na ista, pomagajte

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate vudu, deathdealer je najizrabljivanija ilustracija za tet, posle tetova kao sto su mama, jna i bike god...

cizra jebiga, ja bi ti uradio ilustraciju, ali nemam trenutno vremena:(

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

al pazi, ako vidim da mogu da stignem, odradicu ti, ali ne polazi mnogo nade u to. ipak mi reci osnovne parametre - boja ili mono, konj - bez konja, poza, detaljnost itd...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e jeste, idi na wotc sajt imas tamo 90% ilustracija iz svih izdatih knjiga za dnd i ima nekih bas dobrih, naravno, ima i sranja zescih, ali pametan si ti decko, izabraces sta valja ahah:)

to naravno ako oces neku kopirajt sliku koja vec negde postoji i nekako se zove, ja licno to ne bih radio, al opet, koji procenat ljudi zna ilustracije iz dnd knjiga...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

e da, mozhesh i sliku dzhona kliza bez obe ruke i jedne noge kako skakuce i govori "it's just a flesh wound" =oD

[jupi][roflmao]

Chizra, meni je glupo da se tetovira nesto sto vec postoji kao tuđa kreacija. Aj da ti neko uradi nesšto originalno, ili sam da uradiš, ali ovako je krš.

Link to comment
Share on other sites

uuu doolio, ova 2 je mnooogoo mighty :)

mada, jurim vise nesto simple, kao so far sam uspeo da iskopam the allmighty deathdealera (malo zakrvavljen, just for fun):

t2yr4.jpg

i neku skicu koja mi se ovako mnogo svidja :

t1tu2.jpg

cenim da ce biti #2 [:D]

@ sheyn

tetovaza pada naravno na desno rame, i nece biti nikakvog texta.

@ svi ostali :

Q: zasto desno rame ?

A: pa zato sto jebes tetovazu koju niko nece videti :)

ja radim dark knighta iz meni poznatih razloga, al kad ga vec radim, ocu da se kurcim [:D]

mada, uz neke manje simplifikacije (i ostale strasne reci :P). moze da dodje u obzir i

89575.jpg

al dvojka je ipak mama...

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@ daki

nubzore, to je ustvari nazgul, samo sto cu ja da ga proguram kao bn-a [:D]

a hteo sam reapera, ali mi se ne uklapa u celokupnu ideju tetovaze, dakle black knight it is.

@ doolio

slika je skroz dojaja, samo sto je previse detaljna, to mi jedino smeta.

zelim nesto jednostavno, jer i ja sam pros' \m/

[:D]

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...