Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

They will ask for telephone bills? LOL, what a !@#$ they think they are? Police dont ask me for a phone bills, not even a Blizz facking support team. I say screw them and lets all of us make us residence a Greece. Even RaF or SoR never work for Serbia. They treat us like animals, thats why i say lets all quit WoW and all other Blizz facking games, and lets start play Guild of Wars 2.

podseti me na "walking the dead"

:)

Link to comment
Share on other sites

Možda sa kolegama iz Barrens chat grupe na fejsu, u ozbiljnim konverzacijama, kao što je ova koju pokušavaš da vodiš sa predstavnicima Blizzarda, bi morao da ili zamoliš nekoga da ti ili napiše tekst ili da ga makar pregleda. Za ovaj Tarzan engleski nemam komentar, a taj argument "opuštena varijanta" je imao poentu dok smo svi bili u OŠ.

Dobro Neo shvatio sam, sta zelis da mi kazes, da svoj pro engleski nadogradim da bude bolji, sto pokusavam, nadam se da ce biti bolji i tecniji u buducnosti i ja se izvinjavam svima ovde na forumu, sto sam pozvao blizz da pitam, sta da radim sto ne mogu da napravim account i da izaberem zemlju Srbiju :)

Sto se opustene varijante tice, mozda ne mogu da se izrazim lepo, da shvatis kolko je meni npr bilo, prosto jednostavno i tecno da govorim engleski, dok sam raidovo, vodio raid, i 6 sati na engleskom pricao sa ljudima gde su me svi razumeli, i iskreno niko mi nije rekao da mi je engleski los i da me ne razume ^^

Sreca meni moj engleski kakav je zavrsava posao, pa imam duplu platu mesecnu na kontu njega :D Da ga ne znam ovako kako ga znam, morao bi da se zadovoljim Trenutnim poslom i gajenjem graska, tovnih pilica, i nosilja, mada kako je krenulo mislim da cu sve da batalim i da otvorim farmu koka nosilja, posto su jaja danas 200 Din, pa vidim da se isplati, a za to mi je savrseno dobar srpski iz drugog razreda.

Boze zdravlje pa za koju god engleski ce mi biti pro i ti ces onda biti srecan. Jedino sto nikad u zivotu necu usavrsiti je srpski jezik.

Kolko sam se sad iznervirao morao sam sebi da napravim vocnu salatu...

385581_10150644603225044_668200043_9565178_1940209884_n.jpg

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

jer su oni imali potrebe da isti testiraju i jos više podešavaju tako da aspekt svakog dugmeta bude što više pooštren do savršenstva

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Jedno je sporazumevanje "u kill blue, tank skal" ili "i no haz srbja on sing up pejž", a potpuno druga stvar zvanično obraćanje "WoW Serbia Admin", ili koju si titulu već sebi dodelio, u ime svih igrača iz ove male posrane zemlje Blizzardu u vezi sa jako bitnim problemom koji se pojavio. Siguran sam da imaš dosta prijatelja i poznanika koji znaju jezik i koji bi ti pomogli. Ovo ti kažem kao savet za buduća zvanična obraćanja, jer te u protivnom niko neće shvatati za ozbiljno.

Ma Neo shvatam ja tebi da ti meni kazes to kao prijatelj, i hvala ti na tome, ne ljutim se ja nista sto si ti to meni rekao. Uvek sam smatrao da covek treba nesto da mi kaze kako bi se poboljsao i bio bolji, sto postujem.

Inace mene Blizzard shvata jako ozbiljno, obzirom da komuniciramo 7 godina.

WoW Serbia Admin, titula mi je da sam admin sajta WoW Serbia, a ne da sam se postavio da vodim grupu igraca WoW-a iz Srbije. Video sam da postoji problem, kakao sam mogao uspeo sam da ga izlozim na forumu, pozvao sam sve igrace da se odazovu na tu temu, sto je vecina ucinila, poslao sam e-mailove danas Blizzardu povodom ovog problema, i zelim da ga resim uz Vasu, ili svoju pomoc, to je na Vama. Ne zelim neko da ovde misli da ja vodim ovde grupu WoW igraca iz Srbije, ili Diablo. Ja samo drzim fansite nista vise. Nista ne pisem u Vase ime. Sem u ime onih koji su me pozvali pre par dana i rekli mi da ne mogu da kreiraju account.

Vas realno bas briga, vi imate vase naloge i stoji Srbija, al meni je stalo do novih buducih igraca koji hoce da igraju Blizz igice. Tako da te molim da ne mislite da ja zelim da se postavim da imam neku titulu i da govorim u Vase ime javno na njihovom forumu.

Napravio sam topic, i pozvao na podrsku nista vise.

Odo da spavam, sutra treba da dobijem info, sta je uopste sa ovim sto nas nema na listi...

Edited by Silencer
rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne znam...Meni neda preorder sa bneta...popunim cc detalje ... prijavi mi gresku (nisu napisali sta je bas greska) i pojavi mi se dole deo za lokaciju i stoji UK...a u profilu stoji Serbia..

krv smrt.

Nije bilo do blizzarda, banka mi je odbijala trnsakciju...sto sam danas uplation ode u exception...sutra...

T_T

Link to comment
Share on other sites

Ех како је тек мени, има милијарду Дулија, наравно, бар петорица сликају, а тројица праве зику:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

prica se po netu da je od danas dostupna diablo3 open beta (starter edition) - dovoljno je samo da se ulogujete na battle.net nalog , napravite battle.tag i mozete skinuti klijent.

Ako neko moze nek isproba, mada je sad trenutno server down, da l je to bio propust pa hoce sad da ga isprave ili ce biti aktuelno i kad se podigne server, probajte pa javite (ko nema betu na svom nalogu)

Edited by Beli Eurokrem
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...