Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

znachi moram da igram istu (praktichno istu jer d3 generishe dungeons-e) igru sa istom klasom, istim herojem, da bih igrao nove tezhine? Pa u cemu je onda razlika, jer mi ovo zvuchi kao da se veca tezhina praktichno kompenzuje daljim napretkom istog heroja?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

znachi moram da igram istu (praktichno istu jer d3 generishe dungeons-e) igru sa istom klasom, istim herojem, da bih igrao nove tezhine? Pa u cemu je onda razlika, jer mi ovo zvuchi kao da se veca tezhina praktichno kompenzuje daljim napretkom istog heroja?

Pa izmedju ostalog i tezine su tako koncipirane da sa lvl1 herojem apsolutno nema sta da trazis na bilo cemu sem na normalu tako da to sto ti igra "ne da" da sa drugom klasom krenes odma od vece tezine ima smisla.

I da poenta je prolaziti jedno te isto mnogo puta. Zato su mape random generated i zato na njima postoje random eventi, random mobovi i bossevi itd itd.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Realno igra zabada kad dodjes do inferno drugog acta, onda moras da farmas act 1 do besvesti da bi dobio gear da mozes da ubijes obican elite pack u actu 2...

Jako me zabada da farmam po ceo dan kako bih dobio gear koji mi treba, posebno sto ono sto meni treba ne pada nikad pa molim boga da nadjem na AH i da prodam ovo sto ja imam na AH. Jebeno retardirano skroz.

Link to comment
Share on other sites

btw zastupnik computerland ?preorder cen 40$ ?

Gde si ovo video?

How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

Pa izmedju ostalog i tezine su tako koncipirane da sa lvl1 herojem apsolutno nema sta da trazis na bilo cemu sem na normalu tako da to sto ti igra "ne da" da sa drugom klasom krenes odma od vece tezine ima smisla.

I da poenta je prolaziti jedno te isto mnogo puta. Zato su mape random generated i zato na njima postoje random eventi, random mobovi i bossevi itd itd.

ok, ukapirao sam sve, ali samo mi objasni cemu deljenje kesha medju razlicitim herojima?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

treba da ima veze sa preloadovanjem cini mi se. kazem, meni sad sljaka ko besno.. jedino me jebe, tj nervira sto mi ne pokazuje FPS od poslednjeg patcha...

i da jbt, kako i gde da nafarmam prokletog golda?

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

kakvi klosari. siguran sam sad da tipa posle 20-30min ako je solo igra pauzirana na escape dugme da se dobija DC u meni

slicno kao u wowu sto je bilo da ako si neaktivan pola sata, mada je tamo imalo logike posto si trosio vazduh serveru a ovde ne izbaci kompletno iz igre. mozda je cak i neki bag u pitanju

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...