Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Nisam ispratio priču, pišajte po meni, ali zašto se tripujete da će biti OMFG FULL SERVER HAPL PZPL I KENTZ PLYAE OMG. Ovo će raditi isto kao i SC2, znači biće Cloud-a za karaktere, ali će svako igrati igru na svom računaru, nema online hostovanja igre i slično, već samo autentikacija i čuvanje karaktera online. Ne sećam se da je za SC2 bio ikada ikakav queue. Stoga lagano momci, biće po rupa za svaki našiljen penis.

еrror 37 :tf:

Link to comment
Share on other sites

mnogo se duze sve igra kad igras solo

a login je sjeban opet svima jer su sad navalili svi somovi koji su kupovali igru u radnji danas pa stigli kuci posle posla

OMG a ja jos soliram kao brze cu solo :D.

Ma drugari mi svi postali RL-eri, do 3 sata dnevno i tako to i onda moram solo :S

Link to comment
Share on other sites

Izbaci me iz igre erorom 3007 i onda ne mogu da se ulogujem, error 37 i 75. AKA izbacili Srbe da se napravi mesta za gospodu!

Inace lvl 22 barb, jos u drugom actu, jel tripujem ili je nesto dugacak drugi act :S

Ako se ne varam, mi smo najveca gospoda u Evropi, a ne mozemo da se logujemo NI KA KO. JEBENI ERROR 37.

Lvl 1 Wiz "AnaNikolic", uspeo sam jednom u 2 sata da udjem u igru, napravio lika i izbacio me lol.

Aj vi sto ste igrali sad oladite par dana da se logujemo mi koji nismo!

Aj vi sto ste igrali sad oladite par dana da se logujemo mi koji nismo!

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Trebao si uplatiti Pip, i onda se kompletno praviš lud, šta god su ti ranije rekli :)

a da, ako ne možete da se logujete, a igra vam se, idite na USA server, uđe se iz prve.

To se i ja nešto mislim, sutra da uletim uplatu i onda da šaljem caps lock mejlove "ŠTA BRE NIJE PLAĆENO......"

Najviše me straa da ne izvisim za CE, i onda kupujem običnu varijantu po redovnoj ceni ko šaban

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To se i ja nešto mislim, sutra da uletim uplatu i onda da šaljem caps lock mejlove "ŠTA BRE NIJE PLAĆENO......"

Najviše me straa da ne izvisim za CE, i onda kupujem običnu varijantu po redovnoj ceni ko šaban

to je i mene nerviralo. na kraju mi nije ni bilo do CE, nego samo da se komplet ne iznerviram oko ispale.

Link to comment
Share on other sites

Meni uopste nije jasno sto igrica nije kao D2. Ajde da kad upalis prvi put D3 da treba da ukucas key, email ili nesto da se vidi da ti je original, a posle ocu da igram offline u singleplayeru na mestu gde interneta nemam.

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...