Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Uf, kako ja volim te fore sa starim lokacijama u novome engineu ili nakon protoka nekog vremena

Btw,

D1-cathedral-map.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Navodno da će live biti osetno teži od bete, živo me interesuje da vidim kako i koliko jer je u zadnjem beta buildu 4man mp radio Leorika za manje od 50 min sa sve levelingom od od lvl 1 do 9. =o)

Takođe kažu da nakon livea sledi jedan oveći balance patch (pre pvp patcha koji ako dođe pre jeseni biće iznenađujuće), to će verovatno da bude za potrebe inferna što sp što mp.

Uglavnom, vidimo se online ;o)

Link to comment
Share on other sites

Je l' to druid healer set? :tf:

PHEEEE!

Navodno da će live biti osetno teži od bete, živo me interesuje da vidim kako i koliko jer je u zadnjem beta buildu 4man mp radio Leorika za manje od 50 min sa sve levelingom od od lvl 1 do 9. =o)

Takođe kažu da nakon livea sledi jedan oveći balance patch (pre pvp patcha koji ako dođe pre jeseni biće iznenađujuće), to će verovatno da bude za potrebe inferna što sp što mp.

Uglavnom, vidimo se online ;o)

KOOOOLEEEEEE \o/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Rezervisao sam D3 za 5.400 u radnji. Sada samo da sacekam jos 8 dana /o/ \o\ \o/

danas uplaceno preko blizzard rs-a...

jos samo da silencer posalje to sve kako treba 15og i zbogom zivote. (do sad sam ga kao imao)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

pff nubovi, jos 03.05 uplaceno, cim mi je stigao mail od store-a gde da roknem pare :D

i realno jebes CE, bitna mi je igra, ne krsh USB i djavolhead :D

vec imam demonjaru u sobi :)

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Usb+lubanja+Diablo 2+Lord of Destruction+Artbook od dvesta strana, ako je upola kao onaj iz SC2 vredi svaku paru.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Inb4: U mesari.

Jel moze neko da mi kaze gde ima (ili gde ce biti) da se kupi D3 u Beogradu? Nisam kupovao nikad wowove sc-ove itd.. nemam pojma kolika je navala, da li treba da se rezervise itd. Moze i na pm da ne gusi ovde ako je vec bilo, ja par strana unazad nisam video, mada sam gledao na brzinu. FALA!

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...