Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

ima new vegas par dobrih stvari i daleeeeeko je ispred fo3

ali to izvodjenje je usrano da usranije ne moze biti... nije FP za pravi rpg i tacka... teskoba je to, kada si najbolje momente doziveo kroz najbolji rpg , gledajuci izometrijski i borbu odradjivao takicki potezno... ovo sada sve toliko bangavo deluje da nemam reci (jebes igru u first person izvodjenju kada je onda osecaj kretanja, napucavanja, bangav a animacije odvratne)...

uvek sam za to ako je FP u pitanju, napravi da to izgleda mamojebacki i savrseno, u protivnom nemoj da se trudis jer sve izgleda nakaradno

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hmm.... i sense a biased mod here

explanation:

trolujemo neonkitzu dodje mod pa nam naredi da se vratimo OT

neko pomene FO i odjednom topic postane rasprava o tome kako su samo FO1&2 tru a ostali govna koja nemaju veze sa tim i nesmeju se nikad stavljati u kontekst sa tru FO (sa cime se naravno apsolutno slazem [:D] )

enivejz, topic je neonkitza ce biti preko vikenda raspoloziva za demo partije pa dodjite da probate :tf:

waaait, whut [?]

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

ima new vegas par dobrih stvari i daleeeeeko je ispred fo3

ali to izvodjenje je usrano da usranije ne moze biti... nije FP za pravi rpg i tacka... teskoba je to, kada si najbolje momente doziveo kroz najbolji rpg , gledajuci izometrijski i borbu odradjivao takicki potezno... ovo sada sve toliko bangavo deluje da nemam reci (jebes igru u first person izvodjenju kada je onda osecaj kretanja, napucavanja, bangav a animacije odvratne)...

uvek sam za to ako je FP u pitanju, napravi da to izgleda mamojebacki i savrseno, u protivnom nemoj da se trudis jer sve izgleda nakaradno

majti G hez spouken!:)))

Ove fore ne pale od recimo 2006. ja mislim

ti i tvoje godine :)

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

Must resist the urge to buy collector's edition....

http://us.battle.net/d3/en/services/collectors-edition/

Iskreno, ovu lubanju bih odmah keru bacio da glođe, ali ovo ostalo je slasno i masno (plus D2 full sa expanzijom, win).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Јесте лесер, али није мученик, он је правио побуну у кецу (тј. пре кеца, али у кецу читаш књигу) ако се добро сећам и најготивнији ми је лик у целој франшизи и једино њега од до сада неприказаних ликова сам пикчровао у глави, па сам се сад сморио што је дебели мрмбе батица, а не господин човек Моријарти.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hronoloshka lista

The Sin War: Birthright

The Sin War: Scales of the Serpent

The Sin War: The Veiled Prophet

Demonsbane

The Black Road / Diablo I

Legacy of Blood / Diablo II

The Kingdom of Shadow / Diablo II

Moon of the Spider

btw. ako hocesh da skinesh knjige, google + (npr. prva knjiga) The Sin War: Birthright download pdf i voila:)

( [;)] )...

Link to comment
Share on other sites

ЛоЛ стварно имају књиге, Близард отац конзумеризма:)

Мислио сам на оне ''томове'' што читаш у кецу, али да, наравно, то су вероватно исечци из тих књига.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ма ја у принципу не волим тај франшизни трип, превише капитализма и конзумеризма за моју зен комунистичку душу:)

Што не значи да не могу да се испримам на исти, али то су већ моје незен слабости:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Jebe nas sto je trziste u kurcu, nemamo izbora, pa se priklonimo vecini...

Stvarno bih voleo da se pojavi jos neka firma, tipa ovi sto su pravili Path of exile, grupa hardcoregamera sa dobrim iskustvom i znanjem, i napravi nesto igrivo...

I mislim da diablo 3 nece biti ni nalik dvojci, prvenstveno zbog drugacije politike firme, i pravca kojim idu. Mada opet, ja cu je igrati zbog mogucnosti zarade, sad dal ce to biti onaj osecaj koji me je gurao da izlevelujem 3x99 i 10 likova preko 90og lvla, sumnjam

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...