Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

pa realno pip si u pravu, kontam da je zbog mladje populacije odradjeno da kazem malo "pristojnije" dok sam naziv igre treba da oznachava neshto totalno drugo i po meni(i mojih istomishljenika iz okruzenja) morbidnije ali shta je tu je, uzivacemo samo u efektima i detaljima vezanim za hack und slash dok je pricha neshto trece. [:D]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

pa realno pip si u pravu, kontam da je zbog mladje populacije odradjeno da kazem malo "pristojnije" dok sam naziv igre treba da oznachava neshto totalno drugo i po meni(i mojih istomishljenika iz okruzenja) morbidnije ali shta je tu je, uzivacemo samo u efektima i detaljima vezanim za hack und slash dok je pricha neshto trece. [:D]

Ja mislim da nece da bude "malo pristojnije",jedino shto me sad zasad u celoj igri smara je osvetljenje u tamnicama, ostalo je shto se detalja tiche za desetku.

I uopshte sopljashnost je fantastichna,dok na enterijeru treba da prorade da bi dobio taj gotic-dark look.

Prosto me odushevljva koliko puno detaljnosti moze da bude sa 3d grafikom,chak toliko da mi exterijer prosto deluje kao da je 2D ili 2D ipo,nikako 3D [:0]

Mislim pogledajte to drvo desno i materijal ispod koliko tu ima detalja,a o prikolici sa leshevima i da ne govorim,prelepo!(kakava morbida xD)

Drugi primer.Mrachno,depresivno,jezivo, sa sve bajom shto visi u pozadini

http://www.blizzard.com/diablo3/media/screenshots.xml#53

Zatim ova slika

http://www.blizzard.com/diablo3/media/screenshots.xml#36

Koliko ona ima jebanih detalja i koliko zivo izgleda,fenomenalno!

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Sto se tiche ove grafike sa detaljima , ono sto mene najvise odusevljava , recimo na prvoj slici koju je linkovao u zadnjem postu Sawovsky je to sto ta drva i okolina deluju kao nacrtana akvarelom ili nekom slicnom tehnikom crtanja i zbog toga izgledaju tako umetnicki mrachna i detaljna ,prvi put vidim ovaj tip grafike u nekoj igri.

Na drugoj slici , barberijan u heroic leapu izgleda kao ozivela figurica sto je wtf ultra cool.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sve je to ok ljudi, ali meni lichno josh neshto fali...previshe sam prevukao igara preko ovih 500 gb i sve mi liche jedna na drugu...

LM, jeste to dobro odradjeno ali ima tu neku boju iz nekih drugih igara koje su mi se popele na vrh...glave, mozda kad budem ushao u igru i igrao je, promenicu mishljenje, za sada sve to ok izgleda ali josh uvek nije toliko dark-gothic-death-black. nemojte pogreshno da me razumete, ukusi su razlichiti i naravno da ce se nekome mnogo svideti a nekome manje [:)]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Scion upravo o tome govorim!Tehnika kojom je radjena spoljashnost je prosto prelepa!

Kao da nije radjeno 3D,nego je neko to sve akvarelom nacrtao.

Edit:

Shto se vishe udubljujem u shtove,sve mi se vishe stvara logichan zakljuchak da su za exterijer definitivno koristili potpuno novi grafichki engine jer se ochigledno (pozitivno) razlikuje od dosadashnjeg Blizardovog stila, dok je kod enterijera po svoj prilici u pitanju, detaljniji i osavremenjeniji, modifikovani WoW engine.

Ako je to moguce uopshte [:D]

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Malo,malo :P

Ne razumem se u 3d dizajn za igre,ali uporedi dobro grafiku enterijera u exterijera.I primeti ochiglednu razliku u tehnici.

Pogledaj okolinu ovde,sve izgleda kao da je radjeno ruchno chetkicom.

ss39-hires.jpg

I ovde gde se jasno vidi da je softverska izrada: poligoni,3D modeli.

ss46-hires.jpg

Verovatno lupam za engine,ali opet ochigledno da je mnogo vishe truda ulozeno u exterijer(koji je fenomenalan i originalan),nego u enterijer koji je prosek i ostavlja deja vu utisak.

Edited by Sawovsky

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Malo,malo :P

Ne razumem se u 3d dizajn za igre,ali uporedi dobro grafiku enterijera u exterijera.I primeti ochiglednu razliku u tehnici.

Pogledaj okolinu ovde,sve izgleda kao da je radjeno ruchno chetkicom.

ss39-hires.jpg

I ovde gde se jasno vidi da je softverska izrada: poligoni,3D modeli.

ss46-hires.jpg

Verovatno lupam za engine,ali opet ochigledno da je mnogo vishe truda ulozeno u exterijer(koji je fenomenalan i originalan),nego u enterijer koji je prosek i ostavlja deja vu utisak.

daj boze da to bude neshto drugachije nego shto je inache, ss ne moraju uvek da budu merodavni u to sam se uverio mnogo puta, pa kad skinem igru a ono tuki.

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Neke shatro nove stvari na sajtu posle sto godina

http://www.diablofans.com/forums/showthread.php?t=16187

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Opet neki bedan UD na sajtu

http://www.diablofans.com/forums/showthread.php?t=16601

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Po ovome sto vidoH , ovo ce da bude kao WoW u Single Playeru . Shareno(Radioaktivno) i dosadno za decu od 10 godina .... smor :((( ..... Samo se ljudi loze zato sto je to blizard i zato sto je diablo ... da npr neka druga firma sprema istu ovakvu igru i da se ne zove diablo niko ne bi ni obracao paznju na to .......

Link to comment
Share on other sites

Koliko ja vidim ti nisi naucio osnovnu stvar o Blizzardu. Shta god ljudi pricali pre nego shto igra izadje, nishta nece biti tacno. Pravi sud mozesh da donesesh samo kad odigrash igru. Do sada, nisu nijednom razocarali.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

NECE IMATI LAN, JEBEM IM MATER ODVRATNU. NEK PUSE KURAC, NECU NI DA KUPIM IGRU, PEDERI.

Odkud ti taj info? Cak i da je to tacno to nista ne znaci jer oni koji budu imali org ce igrati preko neta a ostali preko nekih PvPGN-ova (koji rade u lanu) Ko sto smo igrali War3 betu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...