Jump to content

Novi mobilni operater zvaće se Vip


kRiK u tAmI

Recommended Posts

Promocije

Prepaid ponuda sa mobilnim telefonima i bonus od 2500 din!

Uz novi prepaid mobilni telefon možeš dobiti bonus do maksimalnog iznosa od 2500 dinara.

Dobijaš ovaj ekstra kredit uz sledecih 10 dopuna (250 dinara bonusa uz dopunu od najmanje 200 dinara, najviše jednom mesečno *).

Aktiviraj svoju SIM karticu do kraja godine! Ponuda važi dok traju zalihe.

LINK

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Nema vise 6300, N-ki i Lune i tako toga samo sranja ostala.U poslovnicama kazu da uskoro stizu, sto je cista laz, jer im stize krajem meseca/pocetkom decembra, kada prave veliku novogodisnju promotivnu ponudu (neproveren info radnika koji vozi Vip mini).

Inace ako ste zainteresovani evo iskustva iz prve ruke.

Ako nemas tekuci racun pri potpisivanju ugovora traze 6 meseci unapred pretplatu (za recimo 325 post = 6000 odmatamoodam) u knezu u Glavnoj u Zemunu 10 meseci unapred!?Knez i Nemanjina brzo ostanu bez telefona, najduze ostaju u Glavnoj.

Ako imate tekuci racun, sacekacete da dobiju izvestaj iz kreditnog biroa, ako niste u minusu onda ste zeleni i dobijate za 1 din na licu mesta, ako ste u dozvoljenom minusu po tekucem ili imate potrazivanja po karticama zuti ste (lol DULE!) mozete dobiti za 1din a mogu da vam traze odredjen iznos pretplate unapred (ne znam ko o ovome odlucuje i kako), u nedozvoljenom minusu i blizu limita, crveno, telefon mozete da dobijete sa 10 placenih pretplata unapred.

posle potrosenih besplatnih min ----> 5.9 min, 1.9 din poruka, 1.9 din fiksna nadoknada - tarifiranje po sekundi POSLE PRVOG MINUTA !

U obezbedjenju rade samo mobilni strucnjaci. Pohvala za zaista preljubazno osoblje u call centru, svaki put.

edit : boldovano

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

To sa 6 meseci je tacno, odnosno 6 pretplata da tako kazhemo. To sa 10 meseci je isto tacno, ali je nastalo zbog toga sto je VIP pravila oko toga izmenjao u roku od pet dana jedno osam puta, pa se ljudi nisu uskladili. Znaci trebalo bi da bude 6 meseci odnosno 6 pretplata svugde.

5.9 min? A sto je na prepaidu 4.9? Zar nije fora da to bude jeftinije ako si postpaid? :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad dosao iz VIP-a, nemam tekuci racun i hteo sam da platim pretplatu unapred (35400 dinara za 10 meseci sa N95) i pored toga su me odbili, gde je mozak?

Znaci odneo sam im 450 eur na ruke da bi mi covek rekao kako nisam kreditno sposoban, kaze "mozes da uzmes prepaid karticu". Mrs bre debili

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad dosao iz VIP-a, nemam tekuci racun i hteo sam da platim pretplatu unapred (35400 dinara za 10 meseci sa N95) i pored toga su me odbili, gde je mozak?

Znaci odneo sam im 450 eur na ruke da bi mi covek rekao kako nisam kreditno sposoban, kaze "mozes da uzmes prepaid karticu". Mrs bre debili

Get a legit job noob

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Tehnomax

Bulevar Arsenija Čarnojevića 69a

11000 Beograd

^^nije guzhva..

bila pre neki dan kod drugarice na nbgdu.. i rekoh aj da ih nazovem da pitam shta mi treba.. tj shta da ponesem za phon, kazhe pare.. tj taj 1din i lichnu kartu.. oke.. i samo to? ja ponovim.. i taj debil kazhe AHA..

i otishla ja tamo.. vadi leek neq saglasnost i pita me da li sa kreditno sposobna.. (LOL) hmz.. rekoh NE..

i takoooooooo..

odoh qtjama ko pokisli mish..

debili..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sad dosao iz VIP-a, nemam tekuci racun i hteo sam da platim pretplatu unapred (35400 dinara za 10 meseci sa N95) i pored toga su me odbili, gde je mozak?

Znaci odneo sam im 450 eur na ruke da bi mi covek rekao kako nisam kreditno sposoban, kaze "mozes da uzmes prepaid karticu". Mrs bre debili

zar n95 ne može za 450 evra da se kupi u onim standardnim prodavnicama?

Link to comment
Share on other sites

zar n95 ne može za 450 evra da se kupi u onim standardnim prodavnicama?

Da,ali ne mozesh da dobijesh broj po zelji i xxx besplatnih minuta i poruka :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

zar n95 ne može za 450 evra da se kupi u onim standardnim prodavnicama?

Moze, ali ovde za te pare dobijes telefon i godinu dana dzabe pricanja

A mreza trenutno jeste losa, ali se popravlja, drugar koji radi u firmi koja postavlja repetitore kaze da VIP ubrzano radi na tome, u principu ako se ne budu ponasali kao Telekom i Telenor imaju sanse da postanu najbolji operater

Vreme ce pokazati

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam pre 5 - 6 dana lunu iz vipa i broj, nisam platio nikakvih 10 meseci unapred itd. Mreza je raspad zato shto se po defaultu telefon kachi na njihove repetitore kojih ima malo pa je zato i signal losh, ali sam se ja prebacio na telekomovu mrezu i radi kao i svaka druga 064, 065 kartica. Inache zadovoljan sam samo da se u naredne 2 godine ne pojavi neka tarifa kod nekog od operatera koja je drasticno jeftinija.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...