Jump to content

Da li verujete u ljubav?


Recommended Posts

  • Replies 306
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa ne bas, meni one ulaze sad kroz vrata tokom dana ovako ih nema, prskam 1 mesecno. Laze onaj ko tvrdi da nema bubasvabe u kuci ili bilo kom drugom objektu. Prvo se usele one pa tek onda novi stanari. Bolnice su pune, samo zato sto ih ne vidis tokom dana ne znaci da kad padne noc neces da se probudis gledajuci u 20 na plafonu. Licno sam to doziveo 2001. I to na intezivnoj ffs!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@Laza - znas kako, igrom slucaja sam i sam bio clan mense i sve clanove koje sam upoznao bili su ok, pametni, nachitani, ljudi sa sopstvenim misljenjem, znaci zdravi i pravi. Sad, jeste da sam upoznao tamo neki mali broj ljudi... ali procentualno sam tamo upoznao daleko vise pametnijih ljudi nego ovako u zivotu, sto je mene dovelo do nekog zakljucka da su tamo zaista pametniji ljudi... jedini minus je sto zive u zemlji Srbiji gde realno vishe vredi instinkt za prezivljavanjem i snalazenjem neko sirovi intelektualni potencijal... i sa te strane se slazem, inteligentan covek ne mora da bude zivotno sposoban za sve.

@ Ramirez: Slazem se da bi procenat bio beci da je test obavezan, ali takodje mislim da bi generalno kao globalni prosek bio manji.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

@Mensa

testovi inteligencije ne moraju uvek da budu merodavni

josh uvek se raspravlja koliko vrsta inteligencije postoji, obichno se meri neka opshta inteligencija, medjutim potpuni test koji moze da da pravu sliku ne postoji josh uvek.

moze neko da ima natprosechnu shto se tiche snalazenja u prostoru recimo, a da ne ume da slozhi smislenu rechenicu s druge strane ;)

kako stoje stvari na ovom topicu cemo josh i recepte da razmenjujemo

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kako stigosmo do inteligencije, na topiku za ljubav, ali nek ide zivot.

Odmah da vas resim muka. Jedini test inteligencije sam ja. Dakle, covek koji hoce da vidi da li je i koliko inteligentan, dolazi na test kod mene. To traje nekih nedelju dana. Onda mu ja kazem sta je i kako je, a on vidi sta ce dalje. Osim toga radim i druge testove, pa ko voli nek izvoli.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

@seth fix

znam i ja inteligentne bubasvabe

ali znam i pekare koji to nisu

Toliko o clanstvu u mensi. Pravilno pitanje na moju izjavu bi bilo "Zasto su bubasvabe pametnije od dakia?". Prosto, one bar imaju dovojno pameti da pobegni od opasnosti kad se upale svetla. Ne stoje nasred sobe govoreci kako su bolje, pametnije i spretnije dok ka njima ide nesto sto gleda da ih zgnjeci.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Toliko o clanstvu u mensi. Pravilno pitanje na moju izjavu bi bilo "Zasto su bubasvabe pametnije od dakia?". Prosto, one bar imaju dovojno pameti da pobegni od opasnosti kad se upale svetla. Ne stoje nasred sobe govoreci kako su bolje, pametnije i spretnije dok ka njima ide nesto sto gleda da ih zgnjeci.

i cuo sam da si korpulentan

no, meni je ovo igra druze :)

da ceo net-svet misli o meni gej debil retard i bilo sta meni je smesno

ja uzivam ^_^

Link to comment
Share on other sites

ali jedno ne iskljucuje drugo

u vecini slucajeva jedno implicira drugo

a ja sam mega pametan pride

to svi znaju samo se boje da priznaju

ja nisam ni rekao da jedno iskljuchuje drugo.

a sad bez zajebavanja. ne kazhem ni da si glup, ni pametan. samo da mi delujesh kao neko ko jeste inteligentan (iznad proseka makar, shto i ne znachi mnogo u mojoj knjizi:), ali i dovoljno glup, dovoljno da o gomili stvari ne bih mogao da pricham sa tobom. a ja sam daleko od uber pametnog :]

@dz

slazhem se

mada taj "pravi" test int koji se polazhe za chlanstvo u mensi, izmedju ostalog, se sastoji iz vishe razlichitih testova, za te razlichite "tipove" int.

ali opet si u pravu, ni taj nije savrshen, ali opet daje dovoljnu sliku o inteligenciji osobe koja polazhe test

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

mada taj "pravi" test int koji se polazhe za chlanstvo u mensi, izmedju ostalog, se sastoji iz vishe razlichitih testova, za te razlichite "tipove" int.

ali opet si u pravu, ni taj nije savrshen, ali opet daje dovoljnu sliku o inteligenciji osobe koja polazhe test

to nije tacno, mensin test za merenje osnovnog IQ-a do 156 se sastoji samo od jednog tipa pitanja... svi zadaci su napravljeni tako da nemoras ni da budes pismen niti da znas matematiku ili neku drugu nauku da bi odgovarao....

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da hejtujem, ali ocigledno je da ne moras da budes pismen. Je l' tako Pesmo?

Nemojte ljudi da se uzbudjujete. Znate kako kaze stara grcka poslovica: ko je glup, a cuti, mudar je. I jos mnogo stvari mozete nauciti kod mene dok se testirate.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

to nije tacno, mensin test za merenje osnovnog IQ-a do 156 se sastoji samo od jednog tipa pitanja... svi zadaci su napravljeni tako da nemoras ni da budes pismen niti da znas matematiku ili neku drugu nauku da bi odgovarao....

tako je. nema veze sa matematikom, ali ima sa logikom... a opet logika =/= inteligencija, ma koliko uticaja imala... po meni je mensa gubljenje vremena... na svakom poslu ides na intervju.. ako tamo dokazes da si srchan i zheljan uchenja/napredovanja - ne treba ti nijedan sertifikat :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...