Jump to content

Oblivion, a true rpg


voodoo_

Recommended Posts

  • Replies 183
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

omg pojedeno:)

da, pitao sam, malo OT, al ispostujte me da ne pravim novi topic, a i onako se ovde prica generalno, kako da, tj cime da crackujem FO2 da mi radi u xp-u? ni patch nece da se instalira, pa mora manuelno da se ekstraktuje u folder, to sam uspeo, a oni crackovi sa gcw nisu kompatibilni sa xp-om. i da, nece ni sa drkanjem compatibility moda...

http://www.nma-fallout.com/forum/dload.php...amp;file_id=704

Crack ti ne treba pošto Fallout ima LaserLock zaštitu. Skini BlindWrite ili bilo koji program može da ripuje LaserLock diskove pa napravi image.

Edited by Myst

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Dakle:

The ActionTrip staff compiled the following list, taking into account a variety of CRPGs, RPGs and MMOs that made the greatest impact on modern-day PC and console gaming.

Govori se o uticaju na gaming. Ne znam kako je sporan uticaj WoW-a na gaming? Nadam se samo da nije neophodno da definisemo pojam "uticaj", posto su stipulativne definicije omiljene ovde. A cak i da gore navedenu recenicu tumacimo kao uticaj na RPG stranu gaminga i dalje nema pogovora da uticaj postoji, a dokaz su komentari u poslednja tri topika na ovom podforumu.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Dakle:

Govori se o uticaju na gaming. Ne znam kako je sporan uticaj WoW-a na gaming? Nadam se samo da nije neophodno da definisemo pojam "uticaj", posto su stipulativne definicije omiljene ovde. A cak i da gore navedenu recenicu tumacimo kao uticaj na RPG stranu gaminga i dalje nema pogovora da uticaj postoji, a dokaz su komentari u poslednja tri topika na ovom podforumu.

Nigga, please. Chlanak se zove "Ten Most Influential RPGs of Our Time". Pola igara sa liste nisu RPG-ovi, ukljuchujuci tu i onu koja je na prvom mestu.

Uticaj WoW-a nije sporan, ali kakve veze WoW ima sa RPG-om?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

bolne ne zapleci se molim te u neku dubinu njihovog clanka, trebala im je glupa top 10 lista i napravili su je na osnovu znanja koje se mozhe stetji za 15min surfa netom

to njihovo "impact" je ono sto treba da se definishe jer to uticaj nije..a nije ni broj igracha...nije ni stil...eto...impact ;oP

CRPGs, RPGs and MMOs = ? pa ajde de su im 2-3 tabletop rpg-a, 2-3 prva crpg-a i first ever mmo? jer realno oni su osnova, njihov impact je veci nego nechega stvorenog nakon 20+ godina evolucije...

glupa im je lista i to je fakat, ne treba je braniti ni u kom pogledu

Link to comment
Share on other sites

Ako cemo tako, vreme je pokazalo koliko "true RPG" ima pravo na zivot kao kompjuterska igra... Zashto vam je Oblivion kriv shto je riknuo Interplay i Black Isle. Iskreno ja ne volim ni Fallout ni Oblivion, jednostavno to nije tip igara koja mi se svidja. Za mene je zakon KOTOR, naprimer. I neshto mi govori da nisam jedini.

A sad flejm [:D]

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

omg najebo si:)

OT - ja i imam mountovan image sa koga instaliram i ja sve lepo instaliram i mogu da igram nepatchovano, ali kad patchujem trazi mi cd, a krekovi sa gcw ne rade u xp-u.

zezacu se jos, mozda i uradim nesto...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

pa dobro, verujem da to niko nece sporiti, toee je neka vrsta dnd endzina, cinjenica je je da su tu najbolje inkorporirana dnd pravila, samo sto je igra sranje:)

ali i dalje ne znam sta je to toliko strasno u FO borbi?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebote vudu koji si ti car, divim ti se!

:)

nego sto se tice ovog oblivion rpg ili ne, jebem li ga, kad se tako pogleda svaka kompjuterska igra je u neku ruku rpg :) ili bar vecina

a btw, rpg u oblivionu je na nivou gta san andreasa, samo sto san andreas ima bolju pricu, atmosferu, zvuk... :)

Link to comment
Share on other sites

Sve igre teze danas da imaju rpg elemente ... e sada treba praviti razliku od rpg elemenata , pokusaja da se napravi rpg sa kompromisom i pravog rpga .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne ocekujes valjda neki arugmentovani odgovor od vudua povodom toga?

broba u Toee je ok a u fo nije, roflkopter svaki put me nasmeje svojim kontradiktornostima

hm, pazi, borba u toee je stvarno odlicna, u sustini je sama igra zasnovana na istoimenom modulu koji je u principu kratak i za 'papirnu' kampanju, a kamoli za igru gde je sve deset puta brze. ali sama mehanika je maestralna, sto nema veze sa kvalitetom samog naslova, zato sam i rekao da mu toee dodje kao neka demonstracija endzina.

u FO je borba okej, nista joj ne fali, ali ne vidim po cemu izdvaja...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vudu:

znam da je Deblivioun -sranje ! Za ostalo me ne zanima ... jer kao sto ti kazes nisam nista ni igrao... pored fallout 1&2 nema svrhe maltretirati sebe i pokusavati prihvatiti ostale igrice(dobro baldurs gate, arcanum, i.dale 1&2 , plansecape torment, necu da racunam...) .

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...