Jump to content

RUR CW


Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posto imam neke frke sa serverom, neka udje umesto mene neko od drugara, evo vudu na primer.

A sto se servera tice, funny thing, pa opet ako neko od znalaca mozhe da asistira, lepo bi bilo.

- Juce sam igrao celo vece ok, nisam dirao ove rate-ove i ostale stvari, i sve je teklo ok.

- Danas je krenulo da stuca, ali nista toliko spec, onda sam podesio rateove, i krenuli su problemi. Ne kazhem da je to povezano sa tim, sta vise mislim da i nije, ali ajde da pomenem. Rate sam stavio na 20000, ono nesto drugo na 80 a trece valjda na 70, hvala ravenu za savete.

- Fazon je da je ping dosta veliki (~500), ne downloadujem nista, samo radi counter. I onda tako ide neko vreme, da bi se u jednom trenutku upalila crvena lampica na ruteru koja kazhe da net jelda ne radi, kada mi puca teamspeak pa counter i to je to. Onda posle jedno 5 sec opet mogu da se rekonektujem i sve kao "normalno", onda opet igram, pa pukne itd. Ima li nekih ideja? Ovo mi se inace nikada do sada nije desavalo, a pikam MMORPG-ove, downloadujem dosta itd. Mozhda je samo veceras, ne znam.

- Cisto da znate za nadalje kad budem svracao, ako krene tako frka i posle jedan do dva takva pucanja neka neko slobodno uleti namesto mene, ne bih da kvarim zabavu zato sto mi ne radi net kako valja.

Link to comment
Share on other sites

@laki

kao prvo cini mi se da su ti rate-ovi losi , kazi o kom protoku ?

kao drugo , jel si probao da vidis sta se desava kada udjes na server bez ts-a , posto moze da se desi da je i u tome prob.

@eyel

to se i meni desavalo , ovako uzmi i obrisi ts , pa resetuj komp , uradi defragment , nakon toga resetuj komp opet , pa instaliraj ts i radice sve ok...

ima neki bag , ne znam sto ali sam ga imao x puta i ovako sam resio prob.

@ostali

ja sam za , da pokusa da se napravi opet liga , sa makar 4 ekipice...

sto se tice servera radio je veceras katastrofa , ali nije bio problem glavni to sto je u spec. bilo mnogo ljudi , vec to sto je bio sjeban tehnicomov link , jer sam dok ste igrali , usao i na teh pub. identicno je radio...

znaci ili link ili masina na kome je server...

tako da moze da se desi da sutra radi opet normalno ;-) .. ali svakako je puno da bude 5 ljudi u spec...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

ja sam PROTIV lige, jer bi to po mom mišljenju prešlo granicu između opuštenog pikanja i igranja na rezultat.

nego, ajde sutra da odradimo neku probu q3 pikanja na sbb-u, pa da onda eventualno cimamo nika (nikoa) da nam i tamo digne privatni server za rurcw.

Link to comment
Share on other sites

@laki

kao prvo cini mi se da su ti rate-ovi losi , kazi o kom protoku ?

kao drugo , jel si probao da vidis sta se desava kada udjes na server bez ts-a , posto moze da se desi da je i u tome prob.

I onda tako ide neko vreme, da bi se u jednom trenutku upalila crvena lampica na ruteru koja kazhe da net jelda ne radi

Ne bih ja rekao da je ovo do rateova :), a i pitanje je da li su losi posto decko nema loss i choke...

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

kao prvo cini mi se da su ti rate-ovi losi , kazi o kom protoku ?

kao drugo , jel si probao da vidis sta se desava kada udjes na server bez ts-a , posto moze da se desi da je i u tome prob.

Sto rece bjeli, loss i choke su na nula sve vreme, a rate je 20000, onaj cl_maxtralala je 80 a ono drugo je 70. Prethodne vrednosti su bile nesto kao 25000, 30 i 20 (mada to nije ni vazno, a i ne secam se pravo da vam kazhem). I kao sto rekoh, preksinoc kad sam igrao nisam to imao podeseno i sve je radilo ok, a sinoc je zezalo i sa prethodnim setovanjima i sa tim novim.

edit: trebalo je da pise 2000, hvala eyelu.

Medjutim, ova ideja oko gasenja teamspeak-a mozda nije losha, jer preksinoc nisam imao teamspeak i sve je radilo kako treba, a sinoc je jedan deo radilo kako treba (jedno 20 min) i onda su krenuli problemi. Nakon sto sam prestao sa igranjem, opet je sve radilo kako valja. Kada bih laicki nekome pojasnio rekao bih da "counter strike i teamspeak zbunjuju ruter/internet" i da se zbog njih nekako net zabaguje na par sekundi i pojavi se crvena lampica.

Sto se konekcije tice, u pitanju je eunetadsl 256, sve mi na netu radi kako treba, news skida max, guild wars, city of heroes, tabula rasa, mail, surf, sve je kul.

Link to comment
Share on other sites

@wand oki porobacu to da uradim, juce udjem na ts da vidim ekipe i neko krene da mi prica nesto i pukne mi komp u sred rechenice njegove, smrzo sam se kad sam video plavi ekran ;) ko da sam iskulirao coveka ;)

@lucky rate 2000 je premali, drzi ga od 18k do 25k ispod je stvarno premalo.

Edited by eyel

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

kada se igras preko rutera hoce da zeza protok ts ... tako je on verovatno uzrocnik ...

probaj bez njega jos jednom ti kazem ;-0

@bjeli

hoces da kazes da ne moze da bukne net zbog ratova u cs ? pa mi se podsmevas na recenom..

gresis moze..

ali naravno njemu to nije razlog jer mu je loss i choke 0 kao sto kaze...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

pa nemoze na adsl-u 256 da se stave rajtovi 25000 70 80 ping bude juuuhuuu

stavi ti lepo 16000 51 51 i sve ce ti biti uredu

cl_cmdrate "30"

cl_updaterate "50"

rate 12000

adl 256k, tako mi je rev rekao da stavim i lepo radi.

upravo... ratovi su bili losi , zato sam rekao da ih sredi ... , ali je cudno to sto je loss i choke 0 ... tako da je drugo nesto prob.

Edited by Lee Jun Fan

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...