Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako postoji neki strucnjak za zene koji ovo moze da objasni nek se javi.... saljem pm od 12 strana :D

otvori topik, nismo odavno. ionako važiš za latino tv ljubavnika ovde :)

Link to comment
Share on other sites

Svasta sam danas nesto uradio, a opet nista mnogo veliko pa mi se cini i kao da nisam bas uradio puno. A jesam :) Danas sam mor'o ostati kod kuce da malo legnem ranije, jer sam sinoc lego oko pet, ne znam ni sam sta sam radio do tako kasno. I sad lepo da se naspavam i sutra ujutru ponesto da zavrsim, i tako :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nije, nego ja tako volim da raduckam, sta cu. Ali sam ipak stigao i da odgledam Predatora, i tenis i fudbal i zvezde granda :> Ali sve onako usput :)

edit: Moram da primetim da su nam "marketinske" i "advertising" agencije u potpunosti bez ideje. Prvo imamo onu Frikom reklamu (ocigledno sa dobrim budzetom jer je tehicka strana jaka) a ukrali ideju iz novog spota Kristine Agilere, a opet ide sad na TVu ona reklama za neke zvake saruznjikavom ribom iz busa koju svi pozdravljaju i onda se ispostavi da je sa spoljne strane slika neke ribe a samo glava od ove ... znate sigurno ona reklama sto se medju prvima vrtela internetom svojevremeno.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam mor'o ostati kod kuce da malo legnem ranije, jer sam sinoc lego oko pet, ne znam ni sam sta sam radio do tako kasno.

znas ti, znas ti, opet si pio do sitnih sati [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pio sam, al se nisam napio. Izgleda da stvarno moram da popijem flashu vodke da bih se napio ko chovek :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

uu napio se...

video bivsu, skenjao se.... al kao ne znam ni ja lol... razocarenja pucaju na svakom koraku, sta god da uradim jebote....

vervatno jebeno prolece...

inace ,da napio sam se lol, pa zato kucam kao kjoot... oohohoho...

enivej, bas mi lose vece ispalo, koliko god da je dan bio kul...

mrzim.

aukruac.

grargh.

...

sikira [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

JEBOTE [:D]

bio da se provozam, da malo iscistim misli.. sto je ovo dobro jebote...

kako je kul videti sunce koje izlazi... kako je kul voziti se, a nema nikog nigde...

UJEBOTE ALA JE PRIJALO!!

[:D] [:D] [:D] [:D] [:D] [:D]

sacu probam da se komiram ;]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...