Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

cudna situacija... ponoc, u ulici koja seche bulevar kod opshtine zvezdara i nastavlja se do tramvaja... dakle stojim u toj ulici, cekam semafor da presecem bulevar, i protrcava nekih 30 likova po sred ulice, krenu u sred bulevara da se makljaju sa jos 20 likova, i da bacaju sve iz ruku kad su videli muriju (valjda su bacili kamenchugu nekom liku koji je bio odmah na semaforu na haubu), i beze uzbrdo po toj ulici pomahnitali.... kad sam prosao semafor i nastavio ka tramvaju, desno kod shina vidim telo kako nepomichno lezhi, krvavog pandura koji sedi i drzhi se za glavu, i jednog pandura koji pokushava da ga osvesti valjda :O znachi koji trip, imao sam utisak da sam u bruklinu, a ne beogradu... zna li neko kakvo je to sranje bilo ?

Nista cudno.

Verovatno se opet shibaju kraj protiv kraja oko toga sto je neko nekoga nagazio po patici prosle subote u "Trezoru".

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

koje megaLOL vece.. prvo ex actualy prica sa mnom, a onda me ortak pita sta bi ja mislio o tome da on krene ofanzivno prema mojoj ex, a ja const pijan kao pizda...

sto je meni kuuulllll

[^]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

cudna situacija... ponoc, u ulici koja seche bulevar kod opshtine zvezdara i nastavlja se do tramvaja... dakle stojim u toj ulici, cekam semafor da presecem bulevar, i protrcava nekih 30 likova po sred ulice, krenu u sred bulevara da se makljaju sa jos 20 likova, i da bacaju sve iz ruku kad su videli muriju (valjda su bacili kamenchugu nekom liku koji je bio odmah na semaforu na haubu), i beze uzbrdo po toj ulici pomahnitali.... kad sam prosao semafor i nastavio ka tramvaju, desno kod shina vidim telo kako nepomichno lezhi, krvavog pandura koji sedi i drzhi se za glavu, i jednog pandura koji pokushava da ga osvesti valjda :O znachi koji trip, imao sam utisak da sam u bruklinu, a ne beogradu... zna li neko kakvo je to sranje bilo ?

Ne rise ... ne znam sta bi to moglo biti, nema nista na vestima, verovatno ce biti izjutra ... Mada sto rece doca, moguce je da su neki lokalci, ne bi to bio prvi put.

Stig'o kuci, fino se proveo, najeo sladoleda, odmarao, pricao, bas taman da sad legnem i fino se naspavam do sutra, a tada ko zna sta sve treba da uradim :)

Link to comment
Share on other sites

Ne rise ... ne znam sta bi to moglo biti, nema nista na vestima, verovatno ce biti izjutra ... Mada sto rece doca, moguce je da su neki lokalci, ne bi to bio prvi put.

Stig'o kuci, fino se proveo, najeo sladoleda, odmarao, pricao, bas taman da sad legnem i fino se naspavam do sutra, a tada ko zna sta sve treba da uradim :)

Jesi ti bio sinoc na Krstu ispred pozorishta sa ne znam kim ili sam ja bio mnogo pijan pa sam se istripovao?

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

ne seri,i ti isto?

Ja sam veceras bio dzek,pa sam bezobrazno smirnof i guu

auh

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

gospode, pa gde nestadose tr00 opijanja od jelena ili od rakije ili barem vodka-fruca, svi se radite nekim fensi tripovima, mislim, guarana eee:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

1. dosta više tih retarda koji se biju

2. kako je lepo bilo na garnijeu jaoj

ljubavni problemi..

ne moji..

sretjom..

=]

muškarci nemaju probleme sa ulošcima, mara nema ljubavne probleme

Link to comment
Share on other sites

legao u 4, ustao u 10, jebem ti bioritam. sinoc palo objasnjavanje =)

kuvam fuku pa da se radi nesto!1

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...