Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

to je najjache dzanki :]

a ja danas chetovao na ircu dosta. omg, shta sve chovek tamo mozhe da vidi i prochita :D

sutra/danas ustajem ranije da pomognem sa nekim krechenjem, pa posle na lido ako bude ok vreme. lepo sam raspolozhen ovih dana neshto, iako mi se ne dogadjaju bash lepe stvari. kapiram da je samoodbrambeni sistem, i samo nek traje ^^

Link to comment
Share on other sites

z0mg, isplanirao da istrolujem kod kuce celo vece, i stize sms od ortaka "zajebi sta god da radis, aj u kafanu na pivo"

i ja se spakujem, zapalim, cirnem 2 piva, celo vrece smo vristali, secali se nekih starih provala, i najveci z0mg od svih, ugovorio sam FRP sa starom ekipom...

o moj bogo, kako ce to biti strasno [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Juce iso da podignem ganc novu c'mon korsu. Lepo lepo ne znam koji ce mi ali eto :)

rich350x400.jpg

A take 2 moze biti: Nemoj da te vidi vudu.

Take 3 - Srecno, da te sluzi u sreci i veselju, i da polozis taj vozacki naravno pre toga :)

@ topic - Jeo sam spagete, ali nisam gledao tenis, jer ga nije ni bilo :( Kisha na vimbldonu, pa bezveze.

Link to comment
Share on other sites

omg kako smo pwnovali u basketu. video se sa ortacima iz srednje sa kojima sam stalno igrao i dosli na teren i niko nas nije skinuo 2 sata =) cewl

sad na koktel pa na mega rejv party na nekoj privatnoj vikendici na savi

jedini problem osecam da mi se kolena i skochni zglobovi raspadaju, ko ih jebe igracu shah kad budem invalid u pedesetoj

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

cudna situacija... ponoc, u ulici koja seche bulevar kod opshtine zvezdara i nastavlja se do tramvaja... dakle stojim u toj ulici, cekam semafor da presecem bulevar, i protrcava nekih 30 likova po sred ulice, krenu u sred bulevara da se makljaju sa jos 20 likova, i da bacaju sve iz ruku kad su videli muriju (valjda su bacili kamenchugu nekom liku koji je bio odmah na semaforu na haubu), i beze uzbrdo po toj ulici pomahnitali.... kad sam prosao semafor i nastavio ka tramvaju, desno kod shina vidim telo kako nepomichno lezhi, krvavog pandura koji sedi i drzhi se za glavu, i jednog pandura koji pokushava da ga osvesti valjda :O znachi koji trip, imao sam utisak da sam u bruklinu, a ne beogradu... zna li neko kakvo je to sranje bilo ?

Link to comment
Share on other sites

cudna situacija... ponoc, u ulici koja seche bulevar kod opshtine zvezdara i nastavlja se do tramvaja... dakle stojim u toj ulici, cekam semafor da presecem bulevar, i protrcava nekih 30 likova po sred ulice, krenu u sred bulevara da se makljaju sa jos 20 likova, i da bacaju sve iz ruku kad su videli muriju (valjda su bacili kamenchugu nekom liku koji je bio odmah na semaforu na haubu), i beze uzbrdo po toj ulici pomahnitali.... kad sam prosao semafor i nastavio ka tramvaju, desno kod shina vidim telo kako nepomichno lezhi, krvavog pandura koji sedi i drzhi se za glavu, i jednog pandura koji pokushava da ga osvesti valjda :O znachi koji trip, imao sam utisak da sam u bruklinu, a ne beogradu... zna li neko kakvo je to sranje bilo ?

omg smor, uvek se smorim na ovakve tripove i ponekad se cak osetim malo anksiozno...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...