Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popio kaficu, sad se davim u Milka Luflee........mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

ummm...kolika li je ta milka lufle da bi chovek tvog kalibra mogao da se udavi u istoj? =o))

ja spavamo malo mnogo duzhe, doruchkovao gibaju, sad chekirao forum i nakanjujem se da se latim knjige...a ne da mi se =o)

Link to comment
Share on other sites

jesmo bobana mog :), bilo bi mozda i bolje nego vase, ali nas direktorka ujebala...

skratila nam do 14h, kao gasite muziku itd. zena kreten!

lol jbt

"ratovali Partizani i Nemci u shumi i dosao shumar i sve ih oterao"

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Vratili se moji s` mora sinoc, jako su crni i nerviraju me. [:)] Josh kazu da su se proveli mnogo dobro i da im se nije dolazilo kuci. Pa, ostanite josh, nije problem. [:)]

Sinoc igrao dotu sa Lagom po 2-gi il` 3-ci put. Iskustvo vishe [:D]

Naspavao sam se k`o car, pokosio travu, i sad zab`o na komp da overim shta se skinulo preko noci...

Vecheras na Infected Mushroom \o/

Link to comment
Share on other sites

jazik je... paaaa... da upotrebim analogiju u kojotovom stilu, kao da sam lizao neobrijanoj ribi celu noc :P

polumutav sam, jesik plazim samo kada hocu da oteram one cigancice sto prose, pricam samo sa kockom leda u ustima...

tvo bvi ovlako nekvakvo zvucvalo

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Napravio pecivo kumu za njegovu prvu samostalnu izlozbu, idem da ostampam reklame i veceras gledam da privedem neku maloletnu "bibliotekarku". Ako taj plan propadne *a kad nije?* gledacu da ponapijam sitnu decu i da ih teram da pevaju "Marsala Tita, junackoga sina..." u kolu ispred opstine. Zabava u svakom slucaju }:)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

'si ko onaj bik ferdinad, il kako se vec zove... :)

nije nego volim prirodu, volim kada odem do frizera a usput zagrabim malo tresanja sa komsijinog drveta koje viri preko ograde. Volim kada radim do pet ujutro a senice, laste i vrapce me podsete da sam preterao i da treba da odem na spavanje. Volim kada odem oko 13h u radnju po hleb a betonsta staza od ulaza je posuta opalim malim, belim, cvetovima zove jer je na granu sleteo divlji golub grivnash,koga iz zive ograde posmatra komsijski machak Bogoljub...

prigradska idila, jasna samo onima koji zive na jednom takvom mestu

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nije nego volim prirodu, volim kada odem do frizera a usput zagrabim malo tresanja sa komsijinog drveta koje viri preko ograde. Volim kada radim do pet ujutro a senice, laste i vrapce me podsete da sam preterao i da treba da odem na spavanje. Volim kada odem oko 13h u radnju po hleb a betonsta staza od ulaza je posuta opalim malim, belim, cvetovima zove jer je na granu sleteo divlji golub grivnash,koga iz zive ograde posmatra komsijski machak Bogoljub...

prigradska idila, jasna samo onima koji zive na jednom takvom mestu

lol gej

Link to comment
Share on other sites

jebote, upravo sam skontao da nisam igrao NWN vise od godinu dana (voodoo javi seeeee [:D])...

jesam li izlecen ??

ili sam samo zamenio jedno zlo drugim, a svi znamo da mislim na Djavola ^_^

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...