Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Onaj auto od 400 kila, cudo jedno, moze i 150 da ide, ali to nam nije pomoglo, trojici velikih ljudi od 400 kila da se rashladimo. Postavili su znake po indjiji, sada nema sanse da ne nadjete koncert :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-jeeeeeee ko sve igra basket

opet sam dobio lakat u vilicu i opet sam pregizao jezik, ovaj put josh krvolochnije :|

opet cu da se patim sedam dana, ispiranje, nemoguchnost dobrog hasa a otpada i upotreba jezika u neke bahatije stvari... kakva smorina jebota

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zavrsila skolu, napokon. prosek 4.7 da se zna ko je streber! [:X] veceras zuljkica i tako...

dobila upalu beshike na 50 stepeni. yeah

eee..tako to kad sedis na ladan beton ;)

bila sam nesto sa drugaricom u setnji,smorila se i skuvala sto ne odoh negde dalje,al idem sutra :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Izgoreo sam na Adi bash. Ko mi je kriv kad imam neku svoju filozofiju da ne treba da se mazem kremom za sunchanje... Glupo, ochigledno.

Bio do devojke, izashla joj sestra iz bolnice, operisala koleno, pa izblejali malo.

A da, rachunovodstvo 9! Idemo matora. Josh 1 ispit i ochistio sam prvu. Ali taj ce, bogami, da sacheka do ko zna kad.

Link to comment
Share on other sites

zavrsila skolu, napokon. prosek 4.7 da se zna ko je streber! [:X] veceras zuljkica i tako...

dobila upalu beshike na 50 stepeni. yeah

Ovo sam baš hteo da znam!

Molim te, obavesti nas i kad dobiješ i da li te bole jajnici. I obavezno, ako je upala jajnika, da znamo.

Jebem mu mater, stvarno.

Link to comment
Share on other sites

Kapiram da sam ozdravio. Ispit u ponedeljak valja zaleci na knjigu. 22 stepena je sada. Od ovoga prokletog hit-a osecam miris pljeskavice u stanu ffs. Pricao sam doktorom oko ucimanja vitamina radi pojacanja imuniteta i on se na to samo nasmejao, tipa sa opaskom vitamine uzimaju samo cigani jer oni ne mogu da kupe pravo voce i da je to uglavnom sarena laza. Ode moj palcebo efekat dodjavola :/ . Idem sada da jedem neke breskve \o/

Link to comment
Share on other sites

ja sam na odmoru.

hohohohohoho...

mrzim te koleZa, dodushe bivshi :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...