Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

otišao bajsem do susednog bloka i totalno prokuvao. vidim da će pauza od teretane da se produži ;)

daj drugu dijagnozu :)))

hmmmmz... možda si mala sisica? :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Garantujem ti da ces imati isti ten iso na more ili ne. Ovo je preterano, smislio sam plan da sve prozore u kuci oblozim kartonima i tako zamracim kucu sto vise. Bije sunce neumoljivo a prica se da ce da bude toplije. Najgore od svega je sto mi treba 30 min da budem ponovo mokar od znoja posle tusiranja. A takav se lepim za povrsine ko mokra krpa. A monitor ko pec, moram da menjam za tanji neki.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

vidim zelje rurovaca su se ostvarile... izvukla sam prvi stih,ali dzaba ! pitao me je najnajnajnajnajsitnija crevca a ja sam samo htela da se izvucem..a plus sam bila prva :P katastrofa ! :P

ali moja sreca je neizmerna kada znam da mi je sledeci ispit u septembru ! ! ! :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo vrutje. Od sutra definitivno nosim sa sobom rezervnu majicu i peskir :) Posto je vazno da nosis peskir gde god da krenes :)

A sutra opet nesto idem do Indjije, ali nema veze, lepo je da malo promenis okolinu. Pa onda uvece na rhh i taaako :)

Link to comment
Share on other sites

Koliko je samo vrutje. Od sutra definitivno nosim sa sobom rezervnu majicu i peskir :) Posto je vazno da nosis peskir gde god da krenes :)

A sutra opet nesto idem do Indjije, ali nema veze, lepo je da malo promenis okolinu. Pa onda uvece na rhh i taaako :)

Koji si nub, ja peškir uvek nosim u rancu već dve godine. :P

Link to comment
Share on other sites

bila sam u shoppingu ceo dan, extra bilo, vrucina mi uopste nije smetala.

i s skolom sam prakticno zavrsila, danas smo se na odmoru prskale vodom :)

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

^

"jao, zamisli sta mi se danas desilo, nasla sam mrvu od hleba u pudingu"

"jao, ne verujem!"

"jao, vidi onog sto je sladak"

"jao, vidi onu njegovu devojku sto je na sebe stavila 3 kile sminke sva je plasticna i fuj"

jao vidi ovog trola koji nema sta pametnije da radi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...