Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Sta danas sporta covece, imamo li toliko televizijskih kanala?

Prvo tenis (uzela jelena turnir, gg), pa formula, pa basket zvezda vs partizan, pa ce sad uvece odbojka muskarci i fudbal nasi i englezi, pa ima i jos nesto, mozda cak odbojkasice igraju nesto ... strava :)

Bio na "Chajanka u pet" dogadjaju, lepo se ispricao sa drugarima i bas mi je prijalo, sad mogu da se bacim na pos'o.

A onda da probam ovaj Vanguard za Wii, nadam se da valja necemu :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

saditsto!!!!11

U bloku se otvorio novi fast food HIT. Dakle pandan Duff-u. Imaju otprilike sve pljeskavice ko i Duff.

+ Jeftiniji su 10-20%

+ Lepinje su im sa susamom

+ Imaju pilecu salatu za priloge

- Nema gde da se sedne

- Muzika je UZASNA ali bas uzasna

- Moze max da se stavi 6 priloga

Sta ga znam...

Link to comment
Share on other sites

saditsto!!!!11

U bloku se otvorio novi fast food HIT. Dakle pandan Duff-u. Imaju otprilike sve pljeskavice ko i Duff.

+ Jeftiniji su 10-20%

+ Lepinje su im sa susamom

+ Imaju pilecu salatu za priloge

- Nema gde da se sedne

- Muzika je UZASNA ali bas uzasna

- Moze max da se stavi 6 priloga

Sta ga znam...

+ nalazi se na 2 metra od tvoje zgrade

- 3x gora hrana nego u daffu

:)))

Edited by weasel
Link to comment
Share on other sites

za poslednjih 5 sati sam 2 puta odgledala isti film i blejala na netu, citala forume, umesto da ucim... treba da ustanem za 4 sata ako mislim da ucim, za 5 ako ne, a razmisljam i da ne odem u skolu... :/

a glupo je, kao, poslednja nedelja... bla

Link to comment
Share on other sites

odesh na veliki odmor da se pozdravish sa drushtvom i vratish se kuci da spavash :)

lepo vreme danas, volim kad krene ovako leto pa su svi lepo raspolozheni, cice u shorcicima i minicima, svugde pozitivan vajb. josh kad se ne bi svako veche svi komarci grada beograda sjatili u moju sobi bilo bi josh pozitivnije.

Link to comment
Share on other sites

+ nalazi se na 2 metra od tvoje zgrade

- 3x gora hrana nego u daffu

:)))

Sta si konkretno jeo ? Ja sam uzeo pileci batak u skrami i bio je ok doduse ruku na srce nikada ga nisam jeo u Duff-u pa ne mogu da uporedim.

Inace sada idem do fax-a da uzmem uverenje da sam redovan student, treba mi sutra za regrutaciju idem da branim otadzbinu... ili ne [:)] Za to vreme skidam novu sezonu 4400 da da danas je krenula 4 sezona bas me zanima sta ce biti :)

Link to comment
Share on other sites

Inace sada idem do fax-a da uzmem uverenje da sam redovan student, treba mi sutra za regrutaciju idem da branim otadzbinu... ili ne Za to vreme skidam novu sezonu 4400 da da danas je krenula 4 sezona bas me zanima sta ce biti :)

e, idem i ja, ako idesh u vojni odsek u zgradi opshtine nbgd mozemo i da se nadjemo:)

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Jedva prezivela vikend. U subotu jurila po gradu neki stanchic i spremala detetu rodjenda. U nedelju ceo dan "uzivala" sa decom i koje kakvim matorcia. I na sve to oka nisam sklopila. Na poslu standardno ludnica. Nekako jedva chekam 4 sata da idem malo mozak da odmorim na Adi, ako mi o5 neshto ne pokvari planove, kao shto se to obichno deshava.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

omg, prosle godine nisam ni dobio zivpo, a ove sam dobio u martu, ali sam iskuliro svetski ololo, sad sam na konju, samo treba preziveti do septembra:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...