Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2x10 min dnevno vezhbice razgibavanja ramena i vrata >>>>> bilo koji "zdravi" jastuk =o)

ja sam u poslednja 3ipo sata bio na 3 mesta u gradu, izobavljo sve sto sam trebao, smorio se kishom koja nece da padne ali pada pa smara (al ne toliko da mogu opravdano da otvorim svoj "zomfgpwnkishobran2000") i sad sam kutji, da istrolujem jedem pa knjiga...muka =o)

Link to comment
Share on other sites

@ laza

word, bolje je bez [:D]

@ thread

smorio se, net mi nije radio zbog thunderovanja ova 2 dana, a i sad nesto mrljavi... osim toga, kad pocirkam kafu, prelazim ulicu da se shisham, pa posle ko zna... najverovatnije Djavol, mada bi mogao kao i da ucim nesto..

i da, danas je dan D za isplatu neku, pa se nadam da necu morati da pribegnem radikalnim merama da izvucem pare od klijenta [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

^Nemoj da se shishash onda dok ne bude stigla uplata. Za opasniji look [:)]

Kod ortaka sam, igrali PES pola noci. Zvekn`o grom sinoc u neshto i nestalo mi struje kod kuce. Doshla tek malopre.

Sad cu polako prema kuci, mora rachunovodstvo malo da se uchi, malo da se bleji i tako...

Link to comment
Share on other sites

Kisha, kao, konachno stala i sunce bije bitku za prevlast. Nadam se da ce uspeti, jer za vikend idem kod mama i MORAM da se kupam u bazenu, ali MORAM!!!

hugeto9.jpg

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

ovo je jedan od "onih" dana... u zadnja 3 dana sam spavao 4 sata.. sto je bilo preksinoc

jutros 7-13 na vma da skidam konce.. sve ide po planu.. srafovi ostaju u meni forever... za 2 dana skidam zavoj i hvalim se oziljkom [:D]

sad work work work.... a vec sam poceo polako da bulaznim/haluciniram ... bice svasta

ah da.. kako da zaboravim.. mislim da sam video maru na vma [:D]

Edited by Junkie
Link to comment
Share on other sites

pogledao sam ovu slagalicu i smorio se sveCki

treba neko (chitaj Lale) da kontaktira RTS i da im objasni da moraju malo da srede bodovanje u istoj, 2 od 6 igara u istoj nose taaako nerealan broj poena da je to smeshno...needs fixing =o)

spava mi se a sunce iza ovih vrljavih oblaka josh nije zaslo....smor...

Link to comment
Share on other sites

treba neko (chitaj Lale) da kontaktira RTS i da im objasni da moraju malo da srede bodovanje u istoj, 2 od 6 igara u istoj nose taaako nerealan broj poena da je to smeshno...needs fixing =o)

na sta mislis, na moj broj i na slagalicu? :>>

stigoh kuci, pa sad kao cekiram forum, pa bi trebalo da pisem neke mailove. Bio na kuglanju sa drugarima, bas je fino bilo, i brzo je proslo vreme majku mu, a dva sata. Pozdrav svima, posebno Nenadu koji je bio dobar u dve partije od tri ja mislim, a druga je bila svakako najzanimljvija zbog napetosti :)

Link to comment
Share on other sites

pogledao sam ovu slagalicu i smorio se sveCki

treba neko (chitaj Lale) da kontaktira RTS i da im objasni da moraju malo da srede bodovanje u istoj, 2 od 6 igara u istoj nose taaako nerealan broj poena da je to smeshno...needs fixing =o)

spava mi se a sunce iza ovih vrljavih oblaka josh nije zaslo....smor...

e, vidis, meni je to do jaja, posto me jaaako mrzi da razmisljam u bilo kom pogledu, onda mi je kul sto na obrazovanje otpada gomila bodova:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

naravno, i ok je da te igre na znanje budu ok nagradjene bodovima, ali, ako se desi da te ukenja da u spojnici 1 od prva 3 ne znash protivnik preuzme i odvoza skoro svih 50 poena, cao zdravo...a u ko zna zna ko ne zna njemu 2 - tu je pak loshe sto se primarno gleda reflex a ne znanje...

on a side note bio sam nesto umoran mnogo i nisam se probudio sa prvim zrachcima zore...al su se zato probudili ukucani, izotvarali sva vrata, i reshili da je vreme za jutarnje telefoniranje....ne znam za vas ali meni je budjenje semiafektiranim glasom koji nastaje pri upotrebi domace ochajne telefonske centrale odma pri vrhu pet peeve liste, oma iza budjenja muvom ;o))

Link to comment
Share on other sites

Odlican bowling sinoc, iako sam sakovao u prve dve partije, cak sam uspeo i kuglu u rikverc da bacim ( [;)] ), ali zato sam se vratio na visoko drugo mesto odmah ispod teh mastera Nenada!

Sad se lagano razbudjujem u kancelariji, idem da nakapam filterushu pa da uzivam u danashnjem danu!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...