Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

LM, kod mene lepo vreme, klima radi na poslu (napokon), josh mesec dana pa cu da krenem malo da shvrljam po auto salonima da vidim koja cu kolica da kupim i tako.

Opa, dosl'o to vreme a? Ako kupujes onaj neki iz sekcije malih automobila, ne zaboravi da procitas http://www.speed-industry.com/articles.php...ta=1&id=229 - ovaj tekst :) Sta imas kao glavne pikove? :) Evo ja recimo imam korsu za tebe, vozi sigurno pola tone ljudi :))

Opet sam stigao kuci 30 sekundi pred kishu, pa sam srecan. Otisao, kupio novu kolicinu Pu Era, pa sam opet srecan ... sad moram da malo trcim kroz mailove, da vidim sta tu ima da se odgovara. Kupio sam i flash od 2GB, da konacno mogu da napravim "mobilnu kancelariju" jer ovaj stari od 512MB je iz perioda kad je taj disk kostao 120 evra, a i odradio je svoje, pa cu ga cuvati kao antikvitet.

Link to comment
Share on other sites

Opa, dosl'o to vreme a? Ako kupujes onaj neki iz sekcije malih automobila, ne zaboravi da procitas http://www.speed-industry.com/articles.php...ta=1&id=229 - ovaj tekst :) Sta imas kao glavne pikove? :) Evo ja recimo imam korsu za tebe, vozi sigurno pola tone ljudi :))

Naravno da sam prochitao ovaj text :) Glavni pick je Suzuki Swift - za nekih 12000 evra (koliko koshta ovde) dobijash makinu u full opremi (abs+ebd, klima, diskovi, 6 airbagova, cd changer sa 6 diskova i 6 zvuchnika + dugmici na volanu, paljenje bez kljucha i josh mnogo zezalica kao sedishta i retrovizori sa grejanjem, itd). Motor 1,3 sa 90 konja isto nije za bacanje + proizvodi se u Japanu. Sve ostale varijante koje sam gledao - Colt, Jazz, Corsa, Clio, 207, Grande Punto, Fabia i sl. su jednostavno previshe skupe - oko 14000e i vishe sa takvom opremom....

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Pazi, meni se Swift jako, jako dopada. Doduse, malo vuche na stranu "poors men mini" ali sta sad. I ja sam ga gledao i pikirao, doduse nisam imao prilike da probam u voznji, ali ovako spolja a i iznutra sto se izrade tice, po meni je na zadovoljavajucem nivou. A i nekako je najmanje zenski auto od svih tih malih automobila. Tako da sto se mene tice, samo napred :) Tu je naravno i generalni stav ovih sto poznaju automobile koji kazu da je swift ok suzuki koji valja (valjda za razliku od ostalih :)) tako da je i to plus :) A plus ti je i sto si procitao tekst, naravno :)

Link to comment
Share on other sites

keva poslala "torbu" iz Srbije, danas nema srecnijeg covek od mene.

a to je tek prva ruta. [jupi]

ako u torbi nije gudrovina ili nesto slicno ne trebaju ti navodnici [:D] [:D] [:D]

@topic

goodby day.. helo night.. opet sam se prebacio u nocnu smenu

Link to comment
Share on other sites

Pazi, meni se Swift jako, jako dopada. Doduse, malo vuche na stranu "poors men mini" ali sta sad. I ja sam ga gledao i pikirao, doduse nisam imao prilike da probam u voznji, ali ovako spolja a i iznutra sto se izrade tice, po meni je na zadovoljavajucem nivou. A i nekako je najmanje zenski auto od svih tih malih automobila. Tako da sto se mene tice, samo napred :) Tu je naravno i generalni stav ovih sto poznaju automobile koji kazu da je swift ok suzuki koji valja (valjda za razliku od ostalih :)) tako da je i to plus :) A plus ti je i sto si procitao tekst, naravno :)

omg laki sta si mi rekao za suzuki baleno:)...btw, evo utihnuli su ovi narodnjaci, odoh da spavam...sutra valja otici do opstine opet...

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

čekaj, čekaj, jesmo sigurni da nije 400 kg?

Ma ne znam ... moguce da je 400 ... cek, pa dvojica imaju po 115 kilograma, a trojica oko 90 ... i eto, 400 kila. Vidis, ipak si u pravu.

omg laki sta si mi rekao za suzuki baleno:)...btw, evo utihnuli su ovi narodnjaci, odoh da spavam...sutra valja otici do opstine opet...

Hehe, izvini Dule, ali ako ti je za utehu cuo sam da je i taj Baleno ok :)) Nije bas najlepsi cvet na poljani, ali je ok :)

Danas mi se za razliku od juce bas nije spavalo, tj. lepo sam spavao pa sam se cak probudio i u cetiri ali sam kao ipak dremnuo jos malo. Samo da me nes tigne kasnije, ali valjda nece :) Gledam ove Forum racunare na TVu i kako prodaju komp za 30.000 dinara, i tako.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam gde se nalazim, ou jea.

Mozda su ti racunari do jaja, imaju garanciju sto godina i malog coveka sa rts-a u kucistu koji odmah zove tehnicku podrsku ako se nesto zasere, isto kao sto je namestio tim ljudima sad vec senzacionalnu reklamu. sve za te velike pare korupcionaske.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

jebem ti sranje...na 500 metara od mene je kao neka "diskoteka" iz koje stalno gruvaju narodnjaci i radnim danom sto je najtuznije...nekad se bas cuje, kao sad recimo...ne moze covek da iskulira...

ako ne možeš da ih pobediš pridruži im se :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ajde malo se raspitaj :D

Dobicesh izveshtaj u petak. Po nekim neproverenim informacijama tad bi trebala da pochne da radi. :o)))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...