Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Izgleda da jedino ja nisam chuo tu grmljavinu jutros. Prechvrsto spavam, i guess.

Idem sad na fax malo, da slusham rachunovodstvo, blizi se drugi kolokvijum, koji bi bash bilo lepo da polozim.

Samo josh italijanski mi fali za uslov, tako da je opushteno.

Link to comment
Share on other sites

Doshla nova potencijalna koleginica na razgovor. Nadam se samo da ima nesto u glavi.

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Kako izgleda? Koliko ima godina? Jel' udata? Jel' ima dečka?

Reche Pera da je ruznjikava :o)))

Ostalo nemam pojima, nisam stigla da ispitam :o)

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

^^ brate jel znas nekog dobrog limara :)

znam ove po smederevu, al oni su shabani, rade samo jugice i lade:)

hiljadu-dve dinara koje platiš agenciji da ti odradi registraciju treba posmatrati kao investiciju u vlastito mentalno zdravlje, dule :)

a ne, ja sam sam svoj psihijatar, jel tako kole:)...ma nije mi zao para, nego me cekanje i birokratija smaraju, al jebiga tako je to...btw, uzeh dozvolu \o/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

^ mene je probudila.

zasto sam se ja istripovala da ima samo jos 2 nedelje do pocetka raspusta, kad ono - 3?!

:(

Samo još toliko do kraja roka. Dao bih levu ruku da sam još u srednjoj.

Kenjam, ne bih.

I mene je probudila ta grmljavina i reagovao sam isto kao i vi "otkud grmljavina u 6 ujutru" :) Ali Ale kazhe da je drmnulo tamo kod njega u kraju pa je skocio na plafon :) Ali ostavicu to njemu da vam prenese :))

Pored toga sam jos malo dremnuo i lepo ustao, jedino sto sad moram da napravim strategiju sta dalje jer imam toliko nekih stvari, a sve onako sitno, izgleda da je sad taj period u mesecu :)

[jupi] [jupi] [jupi]

Dobro prošao ispit jutros, prvi put sam povezao 7 sati učenja, nisam uopšte spavao sinoć. A preko dana ne spavam, tako da sam sad pun nergije. Uvek tako ispadne kad sam neispavan. :)

Još sam posle ispita izgladio neko sranje koje me je zadesilo u petak uveče, sad je život ponovo idealan! \o/

Link to comment
Share on other sites

jeste, ja ne znam šta je limes

samo mislim da atribut beskonačnosti ne možeš pridružiti smrtniku, tako da mislim da vudu ipak nema toliko malu harizmu.

Link to comment
Share on other sites

Uh, ovo postaje g33kzor tred :))

LM, kod mene lepo vreme, klima radi na poslu (napokon), josh mesec dana pa cu da krenem malo da shvrljam po auto salonima da vidim koja cu kolica da kupim i tako.

Sinak mi je bio fini ovih dana - nauchila ga mama da mazi tatu, ali jebiga josh uvek mu se desi da me opauchi po lobanji kao nekada - ti momenti me najvishe podsecaju na film "Father Christmas" [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

jeste, ja ne znam šta je limes

samo mislim da atribut beskonačnosti ne možeš pridružiti smrtniku, tako da mislim da vudu ipak nema toliko malu harizmu.

Lol znaci ipak mislis da imas lepu glavicu :)

Inace danas sam od jutros u 9 proveo 2 sata u kuci, ceo dan jurcam.

Ali za ta 2 sata sam uspeo da skuvam superrucak i instaliram ubuntu ovaj novi festy sa sve kodesima, dodacima - fully operativan desktop sistem :)

Instalira se bar 3-4 puta brze od windowsa i priznajem, bolji je za sad od fedore, tj zivahniji :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Jao eno ga voodoo napolju, kupa se i vice "znate li vi kolko se leba moze kupiti za bojler i slavinu"

:)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...