Jump to content

Prelazni rok u Evropi


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hall of shame spanskih transfer promašaja po izboru citatelja Marce:

1. Woodgate - Real Madrid 37,11%

2. Baljic - Real Madrid,10,98%

3. Sosa - Atletico Madrid, 9,56%

4. Christanval - Barcelona, 9,45%

5. Kluivert - Valencia, 8,59%

6. Rochemback - Barcelona, 8,26%

7. Pilipauskas - Valencia, 5,73%

8. Tavano - Valencia, 5,53%

9. Geovanni - Barcelona, 3,86%

10. Arteta - Real Sociedad, 0,91%.

I tako je Woodgate izabran za najgori transfer 21 veka :)))

Doveden u Real za 20 miliona evra, a u debiju godinu dana nakon dolaska u klub (jer nije igrao zbog povrede) je dao autogol i dobio crveni karton...olololo

fml

Link to comment
Share on other sites

pa ako ste se setili Pere Perice zvezdine perjanice,setite se i Tjire fruit of the loom :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Patova klauzula je 20 mil eura, tako da sam ja cuo negde da je 22 milki ukupno na kraju transfer

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

148287574046bc646a452f8224760141_big.jpg

Srpski reprezentativac Nikola Žigić predstavljen je oko 14 časova kao novi fudbaler Valensije. Žigić je tokom prepodneva prošao lekarske preglede, upoznao se sa novim saigračima, a onda se i slikao sa predsednikom kluba Huanom Batistom Solerom. Zvanično je potvrdjeno da transfer iznosi oko 15 miliona evra, plus 5 miliona evra kao nadoknada za igrače:

"Valensija ima dobre igrače i trudićemo se da na svakoj utakmici damo sve od sebe. Dokazaću svima da i visoki igrači znaju da igraju fudbal", izjavio je Žigić u intervjuu za sajt Valensije.

Žigić je potpisao petogodišnji ugovor sa Valensijom vredan 15 miliona evra. Društvo u napadu tima sa Mestalje praviće mu, izmedju ostalih, španski reprezentativci David Vilja i Fernando Morijentes.

Bivši napadač Crvene zvezde bio je u timu Srbije i Crne Gore koji je nastupao na Svetskom prvenstu 2006. godine u Nemačkoj.

c/p b92

valjda ce se dobro snaci...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ma ima da przi sa viljom..

jos valensija ima najbolje centarshutere ikad vicente/silva/hoakin/del orno

sejace golove..

a danas je procureo neki trach da je sven goran zagrizao za krauca..i da rafa s obzirom da ima i pored njega 4 shpica - voronjin,kajt,tores,babel (mada je on kao i krilo) mogao bi da ga se odrekne..

i time man city ulazi u klub velikih pored bajerna liverpula mancestera reala barselone a verovatno i celzija (zbog alvesa) - svi ovi klubovi su vec potrosili preko 60 miliona evra na pojacanja...pakao..za to vreme wenger je kupio 4 gotivca za 25m (fabianski,sagna,da silva,nordveit)..a prodao je rejesa i anrija..osecaj za poslovanje maksimalan..

ipak ocekujem jos neki mahnit potez od milana ili intera..suvishe su mi mirni..samo chivu i pato od zvucnih imena..s tim sto od pata ne znam sta da ocekujem..na onom u19 championshipu je delovo ko debil..aguero mi izgleda ko tata za njega..

a saga oko robena se nastavlja..nekom i celzi da uzme pare

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...