Jump to content

Prelazni rok u Evropi


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

stojkovic presao iz nanta u sporting iz lisabona za nesto preko 2mil E !!!

eto srpsko-crnogorske veze u portugalu, posto je ranije clan kluba postao simon 'no1' vukcevic...

prica se da ljunberg prelazi u man siti...

purovic u sportingu za 2 mil evra? verovatno ce se to desiti ukoliko sutra potpisemo sa salasom i barkosom..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

evo danas u pressu kao ronaldinjo za 120miliona e u milanu najverovatnije...

mada ima fore jos do kraja roka , ko zna cega ce sve biti

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Kad je Djilardino 24, moze i Crouch 20 [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma nije to barkos to je favali :D

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

bogami odgledah klipove moline na youtube-u, dobar je lik, samo da se snadje ovde kod nas

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

aj i ja da se pojavim,nije me bilo 100 godina

i to odma sa vestima iz drugog omiljenog kluba (posle zvezde naravno)

inter je pazario Luisa Himeneza (Lacio, ofanzivni vezni, pozajmica) i Nelsona `Tajsona` Rivasa (River, shtoper, oko 6m)..kupovina ovog kolumbijca za odbranu znaci da su batalili prichu oko kivua.ionako mu sl. godine istice ugovor pa ce preci u inter za dz. Himenez je dobar igrac..ko je gledao lacio prosle godine sigurno ga je opazio..brz,crn (to obicno ide jedno uz drugo - vijera je jedini spor crnac koga sam ikad video) i ima osecaj da da finu loptu..

Ludovik Zili je presao u Romu za smesnih 3 miliona..odlican posao..uklopice se u rominu wingersku igru

Fulam je pored Koncheskog tog istog dana doveo i Davida Healy-a kapitena severne irske i Lidsa..choveka koji je jesenas dao 3 gola shpaniji..

Liverpul se bogami osilio..60 miliona u prolazu - Tores,Babel,Benajun..i idu dalje..na meti su hajnce i kvarezma (koga juri brdo klubova,izmedju ostalih i real).Mark Gonzales je prodat Betisu..bas me zanima kako li ce oni igrati sl. sezone

a sto se tice purovica taj transfer mi daje nadu da cu i ja postati ekstra fudbaler i da cu se prodati negde ekstra..jebote on covek ne yna loptu da primi..a yveyda je dobila pare i to

uopshte ne male ya njega

Arsenal i dalje ne radi nishta osim standardne kupovine nepoynatih crnaca - Bakari Sagna - Auxerre, bek. znajuci arsena kapiram da lik ubija

Link to comment
Share on other sites

tevez izgleda ostaje u west hamu uprkos njegovim apelima da ga uprava kluba pusti!

naime, celnici kluba tvrde da su placanjem one kazne (oko 5milE) otkupili ugovor od iranskog biznismena koji je imao sva prava nad tevezon, u fudbalskom smislu, dok celnici mancestera pokusavaju sve ne bi li doveli karlosa u junajted...

ovo oko kastilja nije nista potvrdjeno, samo novinarska patka, verovatno decku nabijaju cenu!

mada, gde ima dima..

ne znam sta se desava sa onim desnim bekom iz hondurasa, palasijom, negde pise da je potpisao, negde da je na probi ...

roben u realu, ceka se samo potpis, detalji oko samog transfera, tj otkupa ugovora nisu poznati!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...