Jump to content

Prelazni rok u Evropi


GibanicA

Recommended Posts

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

razuverice me ako nastavi ovako da igra, znaci sledeca sezona ako bude nalik ovoj pojescu svoje govno...

tacnije, promenicu misljenje o boletu.. do tada on je za mene jos jedan u nizu manekena u kopackama.. ;)

hm,ali ono,kontas da to mozes da kazes i za Zhigu i za jos par nasih igracha koji su ove godine odradili odllicno sezone;)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ziga traje od kada ga je zaigrao za prvi tim..

kovacevic igra konstantno par godina, tacnije od one povrede..

bisevac je od bezanije i druge lige za godinu i po napredova do zvezde i dokazao da vredi u francuskoj..

...

bole je imao par bljesaka u zvezdi, ali samo par, seti se jednog derbija na kom je odigrao iznad proseka? ako kontas na sta ciljam..

Link to comment
Share on other sites

Bisevac?lol

sem srchanosti,tesko ce on ispraviti steceno ime kiks igracha

a slazem se za Boleta iz Zvezde,ali kazem ti,pricam o trenutnoj situaciji i o tome da ga vise ne boli kurac i da je resio problem u glavi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

pa ne kazem ja da je on trenutno rupa, slazem se da igra u odlicnoj formi, ja ti pricam o sveukupnom misljenju o njemu kao igracu, kao i potencijalu koji ima :)

jeste bisevac kiks igrac, ali upravo ta srcanost o kojoj ti pricas ga krasi.. sto mozda i neutralise njegove mane u samoj igri.

Link to comment
Share on other sites

Aj ne kenjajte, psiholozi.

;)

Pročitah da je Real ponudio 80 milone eura za Kaku (a budžet za ovaj prelazni rok im je svega 110), i da će krenuti u agresivnije pregovore s Milanom u ponedeljak, kada Kapelo dobije otkaz - po onome što se može pročitati u španskim novinama.

Ne kapiram zašto bi šutnuli Kapela, ali videćemo još...

Link to comment
Share on other sites

zato sto su vec sve dogovorili sa shusterom...

kada su bili u krizi, krajem zime, vec se spremala sut karta za kapela, sprecilo ih je samo veeeeliko obestecenje koje bi doticni dobio usled otkaza..

edit/

e da, ne znam da li sam spomenuo, real se, tj upravo suster, interesuje za zigica!!!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Španski mediji: Anri u Barseloni!

Napadač Arsenala i francuske reprezentacije Tjeri Anri, potpisao je za Barselonu, preneli su španski mediji, radio "Kadena Ser" i list "Pais". Barselona će platiti 24 miliona evra za Anrija koji će potpisati četvorogodišnji ugovor.

1115732476467c1b72d6145120033057_big.jpg

Tjeri Anri je igrao za Arsenal od 1999. godine i postigao 226 gola u 364 nastupa. Sa londonskim klubom osvojio je dve titule prvaka Premijer lige i četiri FA kupa. Anri, koji u junu puni 30 godina, ima još tri godine ugovora sa Arsenalom.

Spekulacije o njegovom odlasku pojavile su se pošto Arsenal ove godine nije osvojio nijedan trofej, a Premijer ligu je završio na 4. mestu. Kako je sam Anri priznao, bio je uznemiren odlaskom potpredsednika kluba Dejvida Dejna, koji je doveo i menadžera Arsena Vengera. Iako je Venger rekao da neće slediti Dejna, spekuliše se i o mogućem odlasku menadžera Arsenala u Barselonu ili Real Madrid.

C/P b92 , e sad,shta bude bice...

linak

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

hah,ustao sam samo da bih video koliko je tacna ova vest,ae dok se vratim sa faxa da cujem da li cu da se smorim ili ne :((

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

On June 23, 2007 Henry, in an open letter to The Sun declared that he had chosen to join Barça citing the departure of David Dein and continued uncertainty over Arsene Wenger's future as reasons. The transfer fee reportedly is over £16m and he will sign a four year deal worth £128,000 a week

Ovo je tuzan dan za svetski fudbal,Anri je prodao dushu :(

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

alan smit verovatno u njukaslu!

djibril sise verovatno u boltonu!

gabriel hainze na pragu reala iz madrida!

tevez u pregovorima sa realom iz madrida!

juan u romi..

Sherju, Zive, Bonar potpisali za Marsej...

oskar kardozo presao iz njuelsa u benfiku...

lincoln u galatasaraju...

belami za benajuna ?!

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

eto bi trebalo u liverpul da predje... sudeci po novinskim stupcima ;)

Nadam se da nece..

A Anri se pokazao, Arsenal ovo ono, kurac palac, pa ode.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

LOL!!!

ono, menjam stranu i samo cekam lazin odgovor, kad ono tamo MEDJUTIM OVOONO OMG!1!!!11 LOL OWNZOR GG GL HF :D :P ROFLMAO ... :(

smorio sam se...

-da ne idu dva za redom - e d i t -

i definitivno, anri u barsi za 25mil E..

zaradjivace 10mile E godisnje...

E to je transfer..

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...