Jump to content

Prelazni rok u Evropi


GibanicA

Recommended Posts

Juve nudi Liverpulu, Trezegea za Kraucha! :)

Too jos i Zigica da dovedu ko sto se pricalo prosle sezone (kao) i onda ce da imaju najsmesniji napad u istoriji fudbala.Kamoraneziju i Nedvedu ostaje samo da gadjaju ovu dvojicu u glavu i to je to [:D]

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 234
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trezege definitivno napusta juve, a izgleda da ce oni definitivno sa konja na magarca jer potpisuju Jakintu...

kopi pejst sa eurosporta

"I read that Rafa is throwing hand-grenades and making demands but nothing could be farther from the truth," Gillett told the Montreal Gazette. "The plan involves us spending money, but it will be part of a plan, not just spending like a drunken sailor."

So, in real terms, that means abandoning proposed bids for Barcelona striker Samuel Eto'o and lowering the bar to Diego Forlan. It means no more talk of Fernando Torres or David Villa, but hastily-assembled scout reports on Darren Bent and Diego Milito. Oh well. At least Djibirl Cisse's on his way out

znachi ipak manje uspeshno tranfer leto za liverpul, koji je imao navodno spreman transfer budzet od oko 80 miliona dolara. Pitanje je da li ce i Maluda preci jer Lion zahteva 25 miliona dolara za njega.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

trezege definitivno napusta juve, a izgleda da ce oni definitivno sa konja na magarca jer potpisuju Jakintu...

da def. odlazi chak je za vikend nakon shto je dao gol skinuo majcu s br. "15" aludirajuci na 15. gol u seriji b a onda gestikulirao upravi u fazonu "jebeno odlazim odavde" a valjda ce da pokupe nekih 20 milki za njega

a smorio sam se potvrdio Ranijeri za Jakintu hteo sam Huntelaara :/

Edited by -_ePiC_-

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

Vesti iz tabora Milanskog Intera:

Uprava milanskog Intera izrazila je interesovanje za napadača Vest Hema i fudbalske reprezentacije Argentine Karlosa Tevesa.

"Teves ima velike mogućnosti i sjajan karakter. Ima sve što je potrebno da se dobro uklopi u italijanski fudbal.

On je jedan od igrača koji su nam interesantni. Ipak, velika je razlika izmedju interesovanja i kupovine",

rekao je predsednik Intera Masimo Morati za klupski sajt.

Teves je u Vest Hem došao prošle sezone i pomogao klubu da ostane u Premijer ligi.

Inter će verovatno u letnjem prelaznom roku ostati bez urugvajskog napadača Alvara Rekobe,

a u međuvremenu je postignut dogovor o dolasku centarfora Kaljarija i reprezentacije Hondurasa Davida Souze.

Na meti Intera je i odbrambeni fudbaler Rome Kristijan Kivu.

Edited by dMan

radim iskljucivo po preporuci

Link to comment
Share on other sites

a smorio sam se potvrdio Ranijeri za Jakintu hteo sam Huntelaara :/

i ti mi onda dodjesh sa prijavom gde sam prochitao da ce jakinta da predje u juve...

DO-BAR,DO-BAR!

A za henry-a se znalo da nece nigde da predje... tako svake godine prave shpekulacije... prelazi ,ne prelazi... dza bu... i na kraju uvek bude isto...

Edited by uNkind

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

i ti mi onda dodjesh sa prijavom gde sam prochitao da ce jakinta da predje u juve...

DO-BAR,DO-BAR!

A za henry-a se znalo da nece nigde da predje... tako svake godine prave shpekulacije... prelazi ,ne prelazi... dza bu... i na kraju uvek bude isto...

brate nhf o tome se prichalo i prichalo jako dugo ali nigde josh nije bilo potvrdjeno u vreme kada si ti to napisao, ipak je o tome presudio Ranijeri izjavom da na Trezegea nece rachunati u sledecoj sezoni, a da je ostao DD trener ostao bi i verovatno i Trez, al dobro kontam zhele da ga prodaju pre nego shto napuni 30 za neku pristojnu sumu sad jer boje se za njegove nastupe u buducnosti...

Našikam se i pravim haos

Link to comment
Share on other sites

kopi pejst sa eurosport-a. poslednja recenica, njen kraj, je najvaznije:

"The 25-year-old Israel international was out of contract with Bolton Wanderers and has rejected a similar offer from his old boss Sam Allardyce to hook up with him at Newcastle in favour of a move to London.

Ben Haim joins striker Claudio Pizzaro and midfielder Steve Sidwell, both arriving on free transfers from Bayern Munich and Reading respectively, at Stamford Bridge.

Jose Mourinho remains in the market for another defender, with PSV's Alex in the frame, and another striker, possibly Hertha Berlin's Marko Pantelic."

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

taj rad, odma ortak iz Londona donosi dres Pantele

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ne vidim da je on nesto drugachiji igrach od kezmana, ukljuchujuci sto su obojica metar i pogachica, tako da ne verujem da bi se lepo proveo u premiershipu

da,ali Igi ne radi se o tome,Pantela ti je jednostavno tip igracha ko Pipo,ili ga mrzis ili obozavas,i takodje jedan od igraca kojeg zagotivis po izjavama i ponasanju van terena,a ne svojim igrama :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mnogo mi je drago za rajkovica..to je velika stvar

decko je jedan od najtalentovanijih stopera evrope

a sto se tice liona oni opet kupuju mudro..Metju Bodmer je jedan od najboljih i najkreativnijih igraca sredine terena u francuskoj,i ceo uspeh Lila u zadnjih par godina mnogi vezuju za njega..ali decko je reko kad su ispali od manutda u ls da mu je san oduvek bio da igra za lion tako da se to moralo kad tad desiti..inace sposoban je da pored veze igra i spica i stopera (!?)..Keita je krilni ofanzivac.lako ce se uklopiti u lionovu standardnu 4-3-3 pogotovu sto maluda ide..

Za trezegea ce se ljudi otimati..on jednostavno zna da daje golove i to ce raditi u bilo kom klubu..ja prizeljkujem partnerstvo sa Anrijem..kao u Monaku pre 10ak godina :)

David Suazo je takodje jedno od imena koje treba posebno naglasiti.Brz,jak odlicno skace,uporan do krajnje granice..sjajan napadac..Kaljari je ove godine imao 2 projekta - ostati u ligi i prodati suaza nekom pre nego sto mu naredne godine istekne ugovor..kapiram da je placan oko 10 mil sto mu dodje realna cena.ukoliko dodje i tevez (a adrijanu i rekobi se vec odbrojavaju dani) bice to veoma mocna cetvorka - Ibrahimovic,Tevez,Krespo,Suazo..taman da za celu se zonu imas konstantno dobar napad,da ti se niko ne umara,menjaju se i izvuces maximum.dobra ideja.videcemo kako ce funkcionisati..hondurashanin ce,to sam siguran dati puno golova..

A celzi je izgleda okrenuo novi list..uzima ljude samo za dzabe..s tim sto su sva trojca (pizaro,sajdvel,ben haim) kreteni..dosli su samo zbog kesha i igrace 20 odsto utakmica..

Link to comment
Share on other sites

Reds Linked With Multi-Million Move

Thu 21 Jun, 11:10 AM

Rafa Benitez is reportedly planning a £45m raid on Spain for Fernando Torres and Diego Forlan.

Liverpool fans will soon know how serious new owners George Gillett and Tom Hicks are about bringing success to Anfield as Benitez challenges them to spend big on strikers.

Torres could cost anywhere between £24m and £27m according to various newspaper reports, but it does seem that Atletico Madrid are finally ready to sell the Spaniard.

According to The Sun, Benitez is convinced that Torres wants to join Liverpool and will snub offers from Italy as well as Manchester United and Chelsea.

Benitez is also reported to be interesting in luring former United striker Forlan back to England.

The Villarreal striker would cost around £15million but Benitez faces competition from Aston Villa, Newcastle and Sunderland, while reports from Spain suggest Valencia and Atletico are also keen on his signature.

More news from SportingLife.com

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sto se toga tice, izgleda da ce dati 30e kesa i najverovatnije luisa garsiju...

ako on dodje u lpool, cenim da krauch leti iz kluba...

JUVE TRAZI JANKOVICA!!! cena izmedju 5-10 miliona evra, eeeeeej!

ja i dalje tvrdim da on NIKADA nece postati igrac, vec da ga sreca sluzi, neverovatna sreca..

Link to comment
Share on other sites

daj brate koja crna sreca

ja tvrdim da je trenutno Jankovic sprski igrac koji ima najvise u nogama,njemu je oduvek problem bio mozak,a izgleda da je taj problem reshen barem privremeno

tacno se vidi kako svaki iole kvalitetniji igrac napreduje kad ode u jachu ligu

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...