Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sad ne znam sta si ti tacno hteo da postignes ovim, ali, posto za sada nisam poslusao ceo mix, mogu samo da ti porucim da vise ne radis prelaze levi zvucnik / desni zvucnik ako hoces da ja poslusam jos nesto sto si ti napravio :) Ne znam da li je to dozvoljeno vise u tim "dj" krugovima, posebno ako prelaz podrazumeva da se potpuno utisa jedan od izvora zvuka i pride da to traje po nekoliko sekundi.

Link to comment
Share on other sites

lal, laki me ishejtovao...btw, to levo desno sam uradio samo par puta i trajalo je par sekundi..a zar je bitno sta je "dozvoljeno"...btw, ako vec kritikujes preslusaj malo dalje od prve stvari u mixu:)

Nisam te ishejtovao, samo ocekujem da zelis objektivne komentare sa kritikom a ne samo "jao bravo dule, ti si car" postove. Nije bitno sta je dozvoljeno a sta nije, vec sta je slusljivo a sta nije. Po meni te je to "prebacivanje" odalo da si amater :) Uradio si ga par puta, trajalo je po par sekundi ali je bilo dovoljno da ostavi trag ... a i prelaz izmedju pesama ti cesto "bezhi". Opet, ja ne mislim ovo na fazon da si mnogo los i sve, jasno je da je prvi put ili medju prvim putevima, samo dajem svoje vidjenje stvari. Kapiram da su ovi nasi djevi znatno upuceniji da ti daju profesionalniji komentar, ja dajem moj iz ugla slusaoca.

Link to comment
Share on other sites

pored ovolikih silnih pro dj-eva na forumu dobio sam naprasnu zelju da smixam nesto:)...elem, evo necega sto sam odradio u traktoru na kompu, jes da nisam bas familijaran sa programom, al nema veze:)...u pitanju je najgori trash juro dens koji svi toliko mrzite pa uzivajte:)

http://rhhftp.klanrur.rs/Dule_smor/Mix.mp3

2005293608971650929_rs.jpg

U smislu da ne radi link, a ne da fejlujesh kao dzidjej. [:D] U stvari, toliko sam ubedjen da si sabio da izrichito zahtevam da mi poshaljesh na gmail ako nije preveliko ili upload-ujesh negde drugde! :) I dok se to upload-uje da potrazish po kuci moje Naruto diskove... ;D

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

omg bre laki, razocaran sam ako tako mislis o meni...cekaj, mozda treba da ne stavljam smajlije kao bole da bi me skapirali:)...pa ne mislim ja da cu ukljucivsi traktor tri puta u zivotu umixovati ne znam sta...al eto, ovo je licilo na nesto pa sam okacio fore radi...al zato ce sledeci put biti bolje:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...