Jump to content

Skupstina Srbije danas...


Recommended Posts

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

"Zajebi dijalog, nepregovaram s bagrom,

vi lazete ko stoka, eno stala vam je tamo.

Stranacki vojnici bolje palite u zaklon,

zakljucacemo grad dok ne ocistimo talog.

I nek bude jasno svakom s poslanickom platom

ko nastavi po starom, platice nam glavom.

Patriote pred izbore stoput su nas izdale

slali nas u ratove za svoj licni interes.

Dok ikone su pevale, majke su naricale,

na krvavim parama institucije su nicale.

Realnost sve je skuplja, a gudra sve jeftinija,

zuto kao stampa kojom upravlja policija.

Crno-bela Srbija, nesloga ubija,

na putu ka Evropi u govnima zavrsila.

Zar bombom da kazem da ta prica mi se smucila?

Na sednice da upadam i taoce da uzimam?

Zar vas istorija nasa nije nas nista naucila?

Sami smo sebi poput najvecih dusmana.

Ovo je otvorena poruka svim najgorim njuskama,

za sva vasa dela presudice vam ulica! "

Moram da se slozim sa BSom...ovi SVI sad trenutno u skupstini su za nista manje nego da je nastave al na onom drugom svetu, i steta sto ne bude nesto od ovoga:

1. urtci hamasov bombas samoubica, i sec pre aktiviranja ne kaze: u jbte, pogresio sam skretanje kod Albukerkija...boom

2. Bog se sazali na Srbe i baci jedan "omanji" meteor na skupstinu

Kad samo pomislim, da ih mi svi placamo za ovo....jebem ti zemlju i narod

Link to comment
Share on other sites

Da stvarno zabavno, ahhaahha, jao super.

Jedino sto moze resiti situaciju je kurac na biciklu.

Meni se cini da dosta ljudi ovde ne kapira posledice koje su veoma mogucne.

bravo igore. pustitju te u CoH jednu partiju zbog ovih rechi mudrosti :]

ebale vas te akcije "eto, shta sam rekao, netju nikad da glasam, blablatrutj". svi znaju da kukaju kad treba viza, kad su male plate, kad nas bombarduju, kad je inflacija, itd... pa radite neshto da do toga ne dodje :]

prvi korak je da izdvojite sat vremena da izadjete na izbore.

Link to comment
Share on other sites

vec sam smislio plan kada nas toma potera sve u vojsku

neko nekako sazna gde ce biti toma u neko vreme i svi gledam forum npr u neko vreme i 1h pre napada na njega ovde se postuje lokacija i deletuje topic posle 10minuta i onda izvrsimo stampedo/linch a za to vreme svi kuci upalite neki mmorpg u upalite anti afk programe koji ce raditi neku akciju za vas i imacete zapise da ste bili u igri za to vreme i aktivno igrali svoju omiljenu igru

perfect alibe(bad spelling !) :D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:DD:D:D:

Link to comment
Share on other sites

Nego?

Pazi, ako Grobar i Cat-lover naprave slucajno vladu, a imaju kategorican stav prema Kosovu, koje su im opcije?

Da ga tek tako daju = izgubice glasace na sledecim izborima (znaci, odose moc, odose pare)

Da ga "brane" preko tudjih ledja = poslace budale i primorane da ginu (sigurno ne svoju decu, rodbinu i prijatelje), al na sledecim izborima opet dobijaju

Da odugovlace sa statusom do sledecih izbora = nerealno, niko vise nas nece cekati

Link to comment
Share on other sites

mislim da taj rezon "ma svi su oni isti" i "nista se nece promeniti" prosto nisu u redu jer da je ds dobio josh nekoliko procenata neopredeljenih (ili da je vuk ishao sa njima u koaliciju kako je prvenstveno bilo planirano) mi danas ne bi bili u ovoj situaciji.

dei, prichash o nekoj odbrani teritorije ali ja zaista ne vidim po kojoj logici vredi zhrtvovati ijedan zhivot za parche zemlje. druga je stvar da se vodi neka organizovana akcija protiv srba na kosovu, pa da njih treba braniti ali ovoj situaciji gde ni albancima nikako ne odgovara da se srbima bilo shta dogodi zaista ne vidim potrebu za tim. uostalom, ionako za silne ove godine nismo uspeli da stvorimo stabilno drushtvo na kosovu, pa neka neko drugi pokusha.

btw. 4am je proshlo, a ovi su sad pocheli da glasaju. sps onako kurvinski gurao da se to zavrshi danas, dok je ds pokushavao na sve nachine da to odlozhi kako bi, kako ja kapiram, ipak pokushali da naprave neki dil sa dss-om. mislim daj e ovo ultimativni bezobrazluk, kao poshtuju demokratski princip da onaj ko ima najvishe glasova bude predsednik pa me bash zanima zashto im je onda smetalo da djelic bude premijer. opet sam ubedjen da ce dila biti i da ce nakon toga oni skinuti tomu nikolica sa mesta predsednika skupshtine, a da je ovo samo josh jedan apsolutno nerezonski potez dss-a. sada su izgubili demokratski nastrojene birache, a kad budu glasali protiv tome izgubice i onaj radikalniji deo biracha.

Link to comment
Share on other sites

T.N:142/244 M.M:99/244

Pa cestitam sugradjanima na novom predsedniku skupstine!

Kako prikladno - grobar, taman da sahrani najzad Srbiju, onako smo vec decenijama na umoru.

Ne znam Rev, sad koalicija ni jednima ni drugima ne odgovara, pre ce na izbore. Mozda cak tako bude vise odgovaralo DSu, i cak za G17, jer mogu da racunaju da ce da "otcepe" malo DSS glasaca.

Mada, posle ovoga, cak i da budu izbori ponovo, ja ne vidim ko moze da sastavi vladu.

Link to comment
Share on other sites

T.N:142/244 M.M:99/244

Pa cestitam sugradjanima na novom predsedniku skupstine!

Kako prikladno - grobar, taman da sahrani najzad Srbiju, onako smo vec decenijama na umoru.

PRETEKO SI ME ZA DLAKU... GROBAR 142 GLASA, GOSPODJA IZ DS-a 99 GLASOVA.

TOLIKO O TOME. SUTRA LEPO CHEDA I DS NA JEDNU STRANU, G17 da im popushi da ih prime u drustvo,

kao i Draskovic..... i uz njih sitna sranacka boranija preostala koja podrzava DS...

A sa druge DSS, Grobar i SPS... i DA ZNAMO NA CHEMU SMO, A NE OVO ZAJEBAVANJE NARODA.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

dei, prichash o nekoj odbrani teritorije ali ja zaista ne vidim po kojoj logici vredi zhrtvovati ijedan zhivot za parche zemlje

Da su Srbi tako razmisljali ti danas ne bi postojao. Odaj postovanje onima koji su poginuli da bi ti imao slobodu.

Ja licno bi postupio ovako ako se KiM otme proglasio bih ga za okupiranu teritoriju, Albanci bi krenuli da se kolju sa Amerikancima jer Amerikancima nikako ne odgovara nezavisnost vec samo "nadgledana" da bi oni mogli da opravdaju svoje prisustvo tamo, ima nekih tendencija da Amerika veoma oslabi u narednim godinama i ako bi se to desilo kada bi izbio opsti sukob izmedju Albanaca i Amerike onda bi mi mogli da uletimo i oslobodimo KiM, pritom bi legalno mogli da izvrsimo genocid isto kao sto su i Hrvati u oluji/bljesku.

PRETEKO SI ME ZA DLAKU... GROBAR 142 GLASA, GOSPODJA IZ DS-a 99 GLASOVA.

TOLIKO O TOME. SUTRA LEPO CHEDA I DS NA JEDNU STRANU, G17 da im popushi da ih prime u drustvo,

kao i Draskovic..... i uz njih sitna sranacka boranija preostala koja podrzava DS...

Problem je samo sto se Cheda zalaze da se KiM preda sto se ne moze reci za g17 i DS a posebno nemoj SPO da ubacujes u tu opciju jer je SPO najtvrdji sto se tice pitanja KiM. Cheda prica totalno suprotne stvari nego Djindjic i ja ne razumem kako ljudi mogu da govore o tome da je Cheda kontinuitet Djindjiceve politike, jednostavno nemaju veze jedno sa drugim a posebno sto je Cheda i Batic i cela ta kompanija direkto umesana u Zoranovo ubistvo.

Ti jos ne mozes da shvatis da je politika najgori oblik licemerja i podvala, to se tako igra i to je politika. Da si procitao neke knjige i primere kroz istoriju shvatio bi kakve su to mutljavine i kako nikada nisi na cisto sa nekim, taj isti Cheda za koga ti mislis da je demokrata je u stvari jedan lowlife koji je placen da zastupa to sto zastupa, on vrti pricu kako vetar dune, Djindjic je jednom izjavio kako Sloba nije potrosio pravo Srbije na KiM i tu ga je i podrzao Cheda rekavsi da Srbija ima pravo na KiM a ako Albanci to ne zele da se trazi cepanje KiM, to je on govorio a sad prica neku drugu pricu za koju je i placen.

A sa druge DSS, Grobar i SPS... i DA ZNAMO NA CHEMU SMO, A NE OVO ZAJEBAVANJE NARODA.

U politici se nikad ne zna na cemu si, niti treba da se zna, politika je prljava igra i valja da to naucis jednog dana.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Nisu to droge vec radis ono sto je radjeno tebi.

ovaj dei sa svojim silnim iskustvom uspeva svaki put iznova i iznova da me fascinira...

Haha mene fasciniraju ovde svaki dan sa svojim neznanjem pa nista, kad bih ja odgovarao pojedinacno na svacije lupetanje morao bih da ceo dan pisem postove.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Da su Srbi tako razmisljali ti danas ne bi postojao. Odaj postovanje onima koji su poginuli da bi ti imao slobodu.

Misic je hteo 15te da se vosjka pregrupise na Kosovu i da tamo sacekaju Bugare+AU+Nemcuge... i opet bi dobili jos jedan Kosovski boj, gde bi mi kao "pobedili".

Kosovski boj - sta da su odmah prihvatili da budu vazali Turske, ili pak Ugarske?

Nekad je ipak bolje se povuci, i sacekati bolje vreme. Samo, problem oko Kosova je to sto vise tamo Srba nema i to NEVEZANO za 99u i kasnije, vec vise od principa: das mu stan, a on proda i stan i kutju shiptaru da bi ziveo u BGu. Cast izuzetcima.

Sto se tice politike i Kosova, i danasnjih politicara:

Ni Milosevic-Dacic ni Seselj-Nikolic se nisu bunili kad su im po 200 glasaca na Kosovu birali po poslanika za skupstinu (sve ukupno 36 cini mi se poslanika), a onda bi da ga "brane". I tata bi sine.

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

ovaj dei sa svojim silnim iskustvom uspeva svaki put iznova i iznova da me fascinira...

pusti ga bre ... mene bas zanima sta ce da se desi kad uletimo i oslobodimo Kosovo uzsve taj legalni genocid :)

inace se slazem sa Igorom ... jebes ti smejanje sto se majmuni prepucavaju u skupstini

kad mi se bude gledao cirkus doci cu ovde :))))

Edited by GcV.Bjeli
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...