Jump to content

Skupstina Srbije danas...


Recommended Posts

a sta su to uradili od zemuna?

idi igraj oblivion, instaliraj virtuelni os, drkaj kurac ali nemoj da tvrdish nesto bez ikakvih cinjenica kao osnove stava. Mi koji zivimo u opstini zemun, imamo mnogo vishe problema sa samim gradom beogradom, chiji smo deo samo kada su izbori i kada treba bogdanovic da zajedno sa koka kolom otvori renovirani basket teren ili kada svake godine jednom menjaju asfalt na magistralnom put kao da nocu dolaze gremlini da ukradu dragoceni asfalt i prodaju na gladnom kineskom trzistu

Covek je ogorcen jako, nisu radikali zla sila, sad vi ocekujete da nas bombarduju zbog radikala, Amerika zeli da su njeni ljudi u vlasti to je prica e sad problem je sto Kostunica nije hteo da im preda KiM i time se odaljio od Tadica dok je Tadic potrcko za EU i Ameriku, jednostavno nacionalni interesi se kose sa interesom Amerike i EU i u tome je ceo problem sada se okrecu istoku.

Prvo mi od EU ne bi dobili nista posebno, drugo da se odricemo KiM radi toga da udjemo u EU i budemo tamo gola beda ja ne vidim sta je tu dobro, vi NE MOZETE BOGATIJIMA DA PRODAJETE BILO STA, KAKO VI ZAMISLJATE DA SRBIJA ZARADI NA BOGATIJIMA OD NJE?

Ja sam vec rekao Jugoslavija je zaradjivala samo od istoka sve su kupovali, od malina do tenka, tada smo bili jedna od najrazvijenijih zemalja u Evropi, EU sluzi da bi oni koji su bogati bili bogatiji a ne da se siromasni pretvore u bogate to jednostavno nema veze smozgom.

Nek mi neko ovde kaze sta bi mi dobili sa EU?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 161
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Haha pa ti kao da nisi slusao ove iz DSa pa oni su bili 5x nekulturniji od radikala.

da, posebno D. Petrovic koji je 80% DSove spike iskoristio sam, a i Micunovic je bio takodje strasno

nekulturan u svojem obracanju... A onaj BUDZATI LORD OF SMOKVE onako BAHATO dizhe ruke,

zaebava se sa Baba Borkom ko da mu je rodjena baba (sto i nije nemoguce jer nosi isto prezime ko ona)

i ponasha se ko da je u KAFANI a ne u skupshtini? I onda da od njega ocekujem RED kad on dodje na vlast?

EEEJ BREEE, BABUNU MALI !!!!!!!!!!!!!!! U KOJOJ STRATOSFERI DELE TAKO DOBRA UMIRUJUCA SREDSTVA DA I JA HASNEM MALO?

DS oce da bude fin? Pa oni su psovali i dobacivali sve vreme ako si slusao kad je izlazio

Toma ovaj Shutanovac mu je doviknuo grobarcino i tako dalje...

Okaci mi ovde video klip, nisam to primetio za sve one sate tokom kojih sam mucno pratio sav taj cirkus!

U protivnom, PRESTANI DA SERESH I IZMISLJASH !!!!! Btw, i da mu je reko da je grobar, ne bi lagao

jer on JESTE bio gravedigger, samo sto su to izostavili u njegovoj BOGATOJ krivotvorenoj biografiji

u koju je pored groblja mogao jos da stavi i preporuke komiteta ratnih zlochinaca i haskih optuzhenika...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

zilion kioska?

gde ti vidish kioske u zemunu osim ispred robne kuce u centru, i kod saobracajne u cara dushana? ima josh na par mesta duz ugrinovacke i u naselju nebojse kovacevica i altina, ali to svakako nije zilion. Uklanjanje kioska nije resenje jer u vecini slucajeva oni nemaju sta u zemunu da urbanisticki i arhitektonski naruzhe (osim kod meka gde bih i ja sklonio ili lepshe sagradio) tako da bi se njihovim rusenjem samo povecala nezaposlenost. Cak i da se radi o 30 ljudi bez posla, i oni nekog hrane.

A za rasprodaju drzavne zemlje - kubni LOL. Urbanisticka struka ti nije bliska pa ne znash da se svi oni hipermarketi po novom beogradu takodje prave na drzavnom zemljistu koje je prodato za male pare, tako da je jedina razlika sto altinu chine porodichne (i velike i male) kuce koje su gradjene bez urbanistickog reshenja vodovoda, kanalizacije i saobracaja. Ali to je problem i grada kojem je zemun zadnja rupa na svirali.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Ja sam vec rekao Jugoslavija je zaradjivala samo od istoka sve su kupovali, od malina do tenka

Izvini, gotovo kompletna proizvodnja maline u Srbiji izvozi se u zapadnu Evropu. Znam jer berem te maline već 12 godina.

Drugo, mi se NE ODRIČEMO KOSOVA, odrekli su ga se Sloba i njegovi sidekickovi. Srbi ne kontroli

Edited by wood_
Link to comment
Share on other sites

da, posebno D. Petrovic koji je 80% DSove spike iskoristio sam, a i Micunovic je bio takodje strasno

nekulturan u svojem obracanju... A onaj BUDZATI LORD OF SMOKVE onako BAHATO dizhe ruke,

zaebava se sa Baba Borkom ko da mu je rodjena baba (sto i nije nemoguce jer nosi isto prezime ko ona)

i ponasha se ko da je u KAFANI a ne u skupshtini? I onda da od njega ocekujem RED kad on dodje na vlast?

EEEJ BREEE, BABUNU MALI !!!!!!!!!!!!!!! U KOJOJ STRATOSFERI DELE TAKO DOBRA UMIRUJUCA SREDSTVA DA I JA HASNEM MALO?

Okaci mi ovde video klip, nisam to primetio za sve one sate tokom kojih sam mucno pratio sav taj cirkus!

U protivnom, PRESTANI DA SERESH I IZMISLJASH !!!!! Btw, i da mu je reko da je grobar, ne bi lagao

jer on JESTE bio gravedigger, samo sto su to izostavili u njegovoj BOGATOJ krivotvorenoj biografiji

u koju je pored groblja mogao jos da stavi i preporuke komiteta ratnih zlochinaca i haskih optuzhenika...

ti konstantno zivish u nekom svom malom lepom ruzicastom urbanom fazonu kada mozesh da nadjesh lepe rechi za ds, koji su defacto najveci privredni krimosi posle Slobe koje je ova drzava videla.

i btw sta je loshe u tome sto je toma bio grobar? nije da ga volim ili branim, ali ne kapiram tu diskvalifikaciju - E toma je bio jednom grobar a sada nam je predsednik skupstine. Ako hocesh da te podsetim jedan od predhodnih predsednika vlade je bio rashljar i vijao je podzemnu vodu po Nishu.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Covek je ogorcen jako, nisu radikali zla sila , sad vi ocekujete da nas bombarduju zbog radikala, Amerika zeli da su njeni ljudi u vlasti to je prica e sad problem je sto Kostunica nije hteo da im preda KiM i time se odaljio od Tadica dok je Tadic potrcko za EU i Ameriku, jednostavno nacionalni interesi se kose sa interesom Amerike i EU i u tome je ceo problem sada se okrecu istoku.

Prvo mi od EU ne bi dobili nista posebno, drugo da se odricemo KiM radi toga da udjemo u EU i budemo tamo gola beda ja ne vidim sta je tu dobro, vi NE MOZETE BOGATIJIMA DA PRODAJETE BILO STA, KAKO VI ZAMISLJATE DA SRBIJA ZARADI NA BOGATIJIMA OD NJE?

orly30nl.jpg

Nek mi neko ovde kaze sta bi mi dobili sa EU?

normalan zhivot. ne bogatstvo, ne blagostanje bez rada, samo NORMALAZ ZHIVOT. Ali kako bih ti

objasno sta je normalan zhivot ako nisi okusio chari istoga... Da li si ikada zhiveo u zemlji u kojoj

SVE FUNKCIONISHE? Institucije, javne sluzhbe i sl? Kada bi osetio chari NORMALNOG zhivota

tesko da bi pozheleo da se vratish na ovo sto sad lakomisleno nazivash "potaman"

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ Igz:

Ma brate, ja sam vec ranije rekao JA ZAISTA ZHELIM ZHARKO da DS+LDP+G17 i sva ona buranira odu u opoziciju sledece 4 godine a da Kostunjara, Radikali i SPS formiraju vladu, ali ISKRENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da imam konacno pokrice za svako dalje pljuvanje istih...

I onda da se ti i ja nadjemo posle 4 dine da prichamo o godinama njihove

vladavine, al da ne ispalish i furnesh negde preko na sljaku u medjuvremenu? ;)

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

orly30nl.jpg

normalan zhivot. ne bogatstvo, ne blagostanje bez rada, samo NORMALAZ ZHIVOT. Ali kako bih ti

objasno sta je normalan zhivot ako nisi okusio chari istoga... Da li si ikada zhiveo u zemlji u kojoj

SVE FUNKCIONISHE? Institucije, javne sluzhbe i sl? Kada bi osetio chari NORMALNOG zhivota

tesko da bi pozheleo da se vratish na ovo sto sad lakomisleno nazivash "potaman"

Ziveo sam u Austriji cak sam tamo krenuo u prvi razred osnovne skole, znam sta znaci "normalan zivot", stvar je sto ti to neces da dobijes time sto ces uci u EU, nije EU carobni stapic...

Ne zanosite se tim glupostima, mi sad treba da ispunjavamo milion tudjih uslova pa onda ce oni razmisliti da li ce nas primiti ili ne, neka hvala ako cemo tako dovidjenja EU. Bugarska i Rumunija jesu u EU ali su gola beda i dan danas, nista se znacajno nije promenilo.

Sad zamislite ovaj koncept, mi predamo sve nase ljude Hagu, damo KiM Albancima i uradimo sve sto se moglo uraditi i oni nas opet ne prime, EU je shargarepa na stapu i samo nas zezaju kao da je Srbija magarac.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ziveo sam u Austriji cak sam tamo krenuo u prvi razred osnovne skole, znam sta znaci "normalan zivot"

ROFLMAO! BASH si tada sa celih 7 godinica bio merodavan da analizirash zhivot u jednom drushtvu [:D]

Bugarska i Rumunija jesu u EU ali su gola beda i dan danas, nista se znacajno nije promenilo.

Da, bash NISHTA. Al zamalo, pitaj Ignisa (ako mu nisi na ignore listi) kolike su investicije

i ostala kinta koju su dobili od EU za razvoj svoje infrastrukture, privrede i sl! [;)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Rumuni i dan danas dolaze kod nas da rade tako da te price ne stoje bas, nece zakoni sve promeniti i sad odjednom blagostanje, da je tako mozemo odmah da prepisemo ceo zakonik Austrije i mislis da bi odjednom svima bilo bolje, mi smo se izvukli iz rata, ratovali smo skoro 10 godina, za to vreme su se svi ostali razvijali, lepo ti kazem idi malo do Ruminije i pitaj obican narod kako zivi pa ces shvatiti kako je lepa stvar EU.

Zivim na 5km od granice sa Rumunijom i te price i te kako stoje. A obican narod tamo zivi bolje nego ovde.

fml

Link to comment
Share on other sites

Da imam konacno pokrice za svako dalje pljuvanje istih...

pa o tome se radi, Debeli... [:(]

nemas pojma koliko ljudi znam koji misle isto kao i ti, raduju se sopstvenoj propasti. nema tu srece. ranije sam pisao da negativisticki pristup nece nigde da nas odvede.

nazalost, DSS vam nece pruziti to zadovoljstvo. to je samo pateticna propaganda DS-a. i dalje postoji sansa za Vladu. samo nema volje.

sigurno je da je tesko (i meni je tesko) da hladno rasudjujemo posle sinocne bruke. svako od nas ima nekog da krivi. ali, to nije put za srecan kraj. a valjda svi zelimo srecan kraj? ovakva situacija odgovara samo ekstremistima (LDP-u i SRS-u), a ne obicnim gradjanima.

CINJENICA je da neko nije zeleo Vladu. ko je to, da li je to Kostunica ili Tadic, saznacemo mozda u nekom Insajderu na nekom novom b92 za koju deceniju, kada svi budu otvoreno govorili o zakulisnim radnjama.

da li se radi o paranoji DSS-a ili o nedovoljnom integritetu DS-a, ili o necemu trecem, ostaje nam samo da nagadjamo, svako iz svog ugla.

ja bar nemam dilemu oko jedne jedine stvari. oko toga da su "prijatelji" iz EU odigrali jos jednu jaaaako prljavu igru u ovom preosetljivom trenutku za Srbiju. da li je to samo alibi ZlogPremijera da konacno izadje iz ormara, ili je DS stvarno stavio Solanu ispred Srbije, nije vise ni bitno. bitno je da EU ima u najmanju ruku problematican angazman u Srbiji.

setimo se samo kako su obojica onih likova koji predstavljaju otudjenu briselsku birokratiju koliko prosle nedelje pricali kako nece da se mesaju u unutrasnje stvari Srbije, da nece da uticu na personalna resenja, pa su se onda onako israli juce tokom sednice evropskog parlamenta.

setimo se kako su nam zamrzli pregovore nedelju dana pred crnogorski referendum, iako je Hrvatska imala drugaciji polozaj po pitanju Haga...

setimo se da je taj "prijatelj" potpisao Milosrdnog andjela...

setimo se da je drugi "prijatelj" delio misljenje sa svojim voljenim predsednikom oko krivice Srba kao naroda...

opet da me ne razumete pogresno. ja ZELIM da se Srbija priblizava EU. zaista zelim. oko tempa i nacina bih se jos i sporio sa ekstra-entuzijastima, ali iskljucivo sa stanovista ekonomske argumentacije.

ali, EU mora da shvati da mi nismo njihov protektorat, i da smo reseni da sacuvamo ono malo suvereniteta sto nam je ostalo. jasno sam i juce napisao, ne radi se samo o KiM, radi se o celokupnom ODNOSU EU prema Srbiji. kazu kako nema novih prijema u dogledno vreme, ali da su vrata i dalje otvorena. kazu da nece da se mesaju u unutrasnje stvari, a onda narucuju personalna resenja u Vladi. kazu da su nam prijatelji, ali da moramo da prihvatimo prepisanu istoriju i realnost na terenu i da se odreknemo suvereniteta nad KiM radi bolje zajednicke buducnosti. pa sta oni misle, da smo mi Turska, te da cemo da cekamo 40 godina i da budemo spremni da cekamo jos 40 godina da nas prime?

sad cete reci da smo mnogo mali i da cemo morati da igramo kako oni sviraju ako hocemo u njihovo kolo. sve bi to bilo u redu da od nas ne traze sto ni od koga pre nisu trazili, sto, uostalom, nijedna zemlja nije morala da prihvati od Cehoslovacke pred WW2...

ne znam...

edit>

iskreno se nadam da ce sve ispasti dobro.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Rumuni i dan danas dolaze kod nas da rade tako da te price ne stoje bas ... lepo ti kazem idi malo do Ruminije i pitaj obican narod kako zivi pa ces shvatiti kako je lepa stvar EU.

A da odes ti malo do Rumunije?Raspitaj se koliko eura je ovde dan gradjevincu od 07-19h pa kad odes tamo pitaj njih koliko placaju od 08-17h sa jednim satom pauze za rucak.Ja ne volim ove politicke teme ali u ovu sam morao da se umesam jer I_OWN!_gajba boy prica napamet.Inace ove godine na sajmu turizma skoro nema Turske.Ono malo agencija sto je nudi trazi da sam obezbedis Bugarsku vizu!?Daju ti broj konzulata u kom ti kazu da ce sve oko vize (da li ce je biti ili ne) biti poznato kad Bugarska otvori ambasadu u Srbiji.Polako, tek su usli.Dajte im godinu, dve pa De1 podesticu te na tvoje reci na ovom topicu.

Link to comment
Share on other sites

Pazi to je moje neko skromno misljenje ako je lose recite zasto, te price dement si i slicno su idiotske.

ne kapiram sta nisi razumeo u mom postu :) nisam rekao da si dement, vec da povrsno razmishljash o "branjenju" kosova iz jednog prostog razloga - nemas iskustva na tom polju... ja sam bio na kosovu, prosao sam kroz sranje, i tamo se ne vracam ni zbog koga ;) lako je kenjati o patriotizmu iz fotelje :)

Link to comment
Share on other sites

@ Igz:

Ma brate, ja sam vec ranije rekao JA ZAISTA ZHELIM ZHARKO da DS+LDP+G17 i sva ona buranira odu u opoziciju sledece 4 godine a da Kostunjara, Radikali i SPS formiraju vladu, ali ISKRENO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Da imam konacno pokrice za svako dalje pljuvanje istih...

I onda da se ti i ja nadjemo posle 4 dine da prichamo o godinama njihove

vladavine, al da ne ispalish i furnesh negde preko na sljaku u medjuvremenu? ;)

realno,da se ne lazemo, ti cesh i kroz 20 godina biti ocaran likovima koji su bili aktuelni disidenti kada si ti bio student, a sada su nista vishe od korumpiranih politichara chija vizija ne dosezhe dalje od njihovih dzepova.

[za pertua]niti ja zelim da zivim u miskoviji[/za pertua]

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

CINJENICA je da neko nije zeleo Vladu. ko je to, da li je to Kostunica ili Tadic...

Ma matori, stvar je TOLIKO JEDNOSTAVNA.

Dogovora je bilo, DS se pomirio sa time da je DSS isto neki kurac faktor... I onda dodje

Kostunjavi sa svojim predlogom da njemu ide i vojska i murija i sudstvo... Zasto?

Pa da se SVA OVA SRAMOTNA SUDJENJA ne bi zavrsila kako ZAKON nalazhe,

vec kako nalazhu oni koji zele da ostanu neotkriveni za zlodela u kojima su bili

ucesnici ili saucensnici ili inspiratori, i da sudije i novinari dalje zhive u strahu...

Znate dobro o cemu pricam ovde....

@ Igz: nema ocharanosti u ovoj bananiji, ni sada ni ikada... Mene jedino mozhe

da ochara posten covek sa cestitim ambicijama koji zivi u ovom cirkusu

od zemlje i koji ima optimisticke poglede na buducnost srbije...

Al takvih ljudi je malo i uglavnom se nikada nece pitati ni o chemu

vec cu ih i dalje sretati samo na sesijama kad se nesto srola...

...ili politicar koji zna da postoje i siromashni i ugrozeni medju stanovnistvom

i novac mu nije jedino pravilo u zivotu niti je zaslepljen

nacionalizmom i mrznjom prema drugim ljudima...

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Nema buducnosti zemlje dok ne resis interna pitanja, nazalost mi imamo to KiM koje nas sve vreme vuce nazad al sta da radimo, tako zele velike sile ne odgovara im da nama bude bolje i jednostavno se pomirite sa tim.

Shta ti zamishljash? Da je Srbija centar sveta, pa da se sve vrti oko nas.Da smo

mi toliko bitni da moramo zhiveti loshe kako bi drugima bilo dobro.Pa i Sloba je imao

blazhu propagandu.

Od tebe zavisi da li ocesh da profitirash na ovaj ili onaj nachin.Najlakshe je reci da

je neko drugi kriv i nishta ne raditi samo shiriti beskorisnu polemiku.

Neukrotljivi!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...