Jump to content

Deadline - 14 Maj


Recommended Posts

ja sam chuo za ilitja pre 2000-te a nisam iz chachka i bio sam klinja. klinja koji se dosta interesovao za polituku, ali opet klinja koji ne bi trebao da zna provincijske gradonachelnike... sem ako se nisu istali kao shto je to suchaj sa veljom. mislim da sam za njega prvi put chuo kad je dobio neka strana priznanja za to njegovo upravljanje chachkom.

u svakom sluchaju, slazhem se sa mohijem. bilo koji lik koji je bo anonimus je mogao da prodje. igi brate, kazhesh da 90% ljudi iz unutrashnjosti ne bi glasalo za nekog drugog anonimusa a opet su glasali za koshtunicu za koga su jedva znali ljudi iz beograda. i ne preterujem kada to kazhem stijo... pobogu, spo je tada bio ultra popularan pa ljudi nisu znali ne znam koji broj njihovih funkcionera pored vuka. ko je bre ikada chuo za aligruditja pre 2000te?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

slazemo se da se ne slazemo. Ja tvrdim da je kostunica bio najbolji kandidat dosa i da drugi nisu imali sanse protiv slobe. A vi mislite sta hocete.

Ja mislim i da ima mnogo velik penis i da mnogo dobro jebe.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

LOOOOOOOOOOOL

pa evo razloga da i ja sa zadovoljstvom napisem koji redak.

Ramize, brate, veze ti sa politikom nemas. [:D]

i to ne zato sto si glup, nego sto si zastranio, ostrascen si i zamagljeno ti je rasudjivanje.

necu ulaziti u red-po-red nadgornjavanje s tobom, ali podsecas me na one jebene skojevce kojima je revolucija nacin politickog rasudjivanja, a svaka vlast po sebi neprijateljska, kojima je zao sto archnemesis-a Slobe vise nema, pa su od Kostunice napravili novog.

daj 'leba ti, prevazidji anarho-pravednicke mladalacke stereotipe o svi-su-isti politicarima lopovima, sljamu i VelikomPolitickomNeprijatelju i sagledaj siru sliku. ne kazem da nema istine u tim stereotipima, ali ima istine i izvan njih, get over it...

da ne pričam što ako npr. koštunici dune da srbiju pretvori u policijsko-debeovski teror, ko će da ga spreči?

DS!!! stavice Sutanovca (!) izmedju prestravljenog naroda i ZlogPremijera.

i shta sada, od ubistva premijera i nekakvog traljavog pucha drzhavne bezbednosti, ta stranka ima skoro sve poluge izvrshne vlasti pod svojim shapama. da imamo normalno sudstvo sad bi makar koshtunjavi, ako ne kompletan stranachki vrh, svirao pijano u zabeli. ako nizashta drugo a ono za umeshanost u sve zakukuljene radnje koje su prethodile atentatu i koje su se ponavljale posle atentata. i na sve to dodaj da imaju 15tak % podrshke birachkog tela. i na sve to da im se da premijer i shef policije (biu ne rachunam poshto biu niko ne mozhe da ima pod sobom, samo iznad sebe kao shto je sad iznad sebe ima dss) na josh jedan mandat? :p

[roflmao]

A da dam ja my 2 cents? :D Iako svi znaju da nisam nepristrasan [:D]

[jupi]

Realno gledano ako Kostunica dobije sve ono sto trazi da bi bio premijer vlada sustinski ostaje ista kao i dosad, promene ce biti kozmeticke. Onda se postavlja pitanje zasto smo uopste imali prevremene izbore i zasto je ta vlada pala?

Vlada nije pala.

prevremene izbore smo imali da bismo mogli da stvorimo Prvu Republiku Srbiju prema novom Ustavu.

ministarstvo policije je razlika izmedju sustine i kozmetike? idi bre...

problem je na drugoj strani. u nepoverenju. i to ne bezrazloznom.

Ako se napravi vlada DS-DSS-G17 na nekim normalnijim osnovama pitanje je opet koliko ce opstati s obzirom da ne moze dogovor oko najonosnovnijih stvari da se postigne na pocetku.

Moje predvidjanje je da Kostunica hoce na nove izbore, jer ce time dobiti dosta u vremenu, u medjuvremenu ce se skoro sigurno postici nekakvo resenje za Kosovo (koje ne deluje da ce biti preterano dobro), a njegova vlada nece biti za to kriva jer je "tehnicka". Posle izbora, iako ce dobiti manje glasova opet radikali nece moci da naprave vladu bez njega i onda ce oni lepo i jedni i drugi da se dogovore da se oslone na Kinu i Rusiju dok preostale velike drzavne sisteme prodaju upola cene jer ce klima za investicije biti generalno losa i lepo uzimati kajmak dok ce narodu davati nesto da bi kupovali socijalni mir.

Iskren da budem trenutno nisam bas preterani optimista kada se gledaju nase politicke prilike i nasa perspektiva kao zemlje uopste, jer smo dozvolili da nas oni koje smo birali vozaju bez bilo kakve odgovornosti (mislim na sve koje smo birali, naravno ne u istoj meri).

Meni je jedna druga stvar dosta zanimljivija, jedina vlada od obnavljanja visestranacja u Srbiji koja je normalno i bez natezanja otisla sa vlasti je bila vlada Zorana Zivkovica, ma sta bilo ko o njoj mislio. Zanimljivo je da tri godine kasnije oni koji su dosli posle njega nemaju svest o tome da kad izgubis izbore ne ostajes na vlasti. Deluje da nismo preterano napredovali, cak naprotiv.

i ova Vlada je otisla glatko, problem je u Novoj Vladi koja nece ici glatko.

na ovim prognozama bi ti i sam Vesic svojevremeno pozavideo.

Kostunica nece u Vladu sa Radikalima, bar ne voljno.

verujem da Kostunica ne bezi od odgovornosti za KiM, to je prosto podlo reci za coveka koji je ceo mandat posvetio odbrani KiM. problem je sto ne moze da veruje u Tadicevu cvrstinu po pitanju KiM. mada ne cak ni u Tadicevu cvrstinu, vec u spremnost DS-ovog partijsko-ekspertskog aparatusa da vodi odlucnu bitku protiv Zapada po pitanju KiM.

zato shto im se od pochetka dozvoljava previshe a oni nikako da olade malo. oni su bre doshli pod reflektor javnosti samo zato shto je djindjitj izvukao neku tamo stranku zvanu dss iz naftalina, i nekog tamo koshtunicu koji je imao obrve ko de niro i za koga narod nije ni chuo pa nije mogao nishta da mu prebaci.

a to da je mrezha od 350k ljudi napravila dss kakvim ejste danas je diskutabilno u najmanju ruku. :]

napravio ga je djindjitj i to mu se obilo o glavu.

pa ti nisi normalan. od kako su ga ubili, njegove zasluge rastu eksponencijalno. za koju godinu ce se pricati da je izmislio helikopter...

jeb'o te Djindjic vise, pa taj covek ispade da je bio jebeni SvemoguciUm iza plana spasenja nacije. a ustvari je je bio vlastoljubivi anarhista i makijavelista, sa, doduse, dobrim namerama, ali sa diskutabilnom prosloscu, sa izuzetnim kvalitetima, ali bez onih neophodnih za srpskog (!) premijera u tom periodu. on je vrlo tragicna figura, izdana od strane licnih i ideoloskih zapadnih "prijatelja", sam u dzungli posleratne Srbije. i naravno, kako to u Srbiji biva, platio je glavom. sta je tacno platio, to verovatno ni ti ni ja necemo nikada saznati.

rekoh ti, Ramize, ostrascen si, istrazi malo sam stranacko-politicku istoriju '90-tih u Srbiji (ako je vec nisi pratio tad), mojne da ti dobronamerni "nezavisni i slobodni" mediji serviraju istinu...

glede topika:

nadam se i verujem da cemo pre poslednjeg roka dobiti koalicionu Vladu DS-DSS-G17+.

ono sto me vise brine je koliko ce ta Vlada da traje i kako ce da funkcionise.

ipak, toplo se nadam da ce postici sirok stratesko-takticko-operativni konsenzus, da ce DS malo da aterira, a da ce DSS biti malo spremniji da saslusa i omeksa pristup i da ce se, tako zdruzeno i slozno, izboriti sa problemima.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drashko, prijatelju, spava mi se opako. otjesh li napisati taj roman? [b)]

sry [:I]

Sledeća verzija Ahtisarijevog plana uključuje nadgledanu nezavisnost za Srbiju :P

hahahahahaha

evo ga i ovaj. [:o)][:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Kostunica nece u Vladu sa Radikalima, bar ne voljno.

verujem da Kostunica ne bezi od odgovornosti za KiM, to je prosto podlo reci za coveka koji je ceo mandat posvetio odbrani KiM. problem je sto ne moze da veruje u Tadicevu cvrstinu po pitanju KiM. mada ne cak ni u Tadicevu cvrstinu, vec u spremnost DS-ovog partijsko-ekspertskog aparatusa da vodi odlucnu bitku protiv Zapada po pitanju KiM.

Hahahaha

Kad su te imenovali za kostunicinog spokesmena? A sto nas voljeni patriota ne izadje i ne kazhe zashto jede govna nego chami van domasaja javnosti vetj ko zna kolko dugo? Nije se obratio javnosti od izbora ja mislim ...

U tome je sustina zar ne? Ja mislim da palamudi dok "njegovi" ministri ne zavrshe sta su zapoceli, a posle kud puklo da puklo posto njemu, sto se tice politicke popularnosti, ne doprinosi ovakva situacija ali mu na nekom drugom planu mozda doprinosi. Ti mislis da je on novi srpski svetac koji ce spasiti kosovo. Pa sto ne izadje pred javnost i razreshi nas dilema majku mu, ako su mu namere dobre sto ih ne obelodani? Da ih zlikovci ne pokvare? Evo tebi drale jedan LOL ....

I ok ako mu treba vojska da bi jelte ochuvao teritorijalni integritet ove nashe fine zemlje koji ce mu moj policija onda? Apsolutna nezainteresovanost za izlazak u susret i postavljanje nerealnih uslova meni lici na odugovlacenje, a tebi drale?

Ili sam i ja ostrashtjen? A ti si nasao novog mesiju? Sto mi je ovakva terminologija poznata nesto ...

rekoh ti, Ramize, ostrascen si, istrazi malo sam stranacko-politicku istoriju '90-tih u Srbiji (ako je vec nisi pratio tad), mojne da ti dobronamerni "nezavisni i slobodni" mediji serviraju istinu...

Koju istinu? Onu maudovu da zna lika koji je bio kostunicin telos na protestima? lol ...

I taj isti telos sa pricom kako je u stvari kostunica iza celih protesta stajao .... RO FL

i ova Vlada je otisla glatko, problem je u Novoj Vladi koja nece ici glatko.

Problem je u tome sto nije otisla jos.

Stara vlada koja bi trebala da je tehnicka i da obavlja samo osnovne duzhnosti chesto izlazi van istih sto nam govori jelte da dok god nema nove vlade stara radi u fulu, a sta radi se kolko tolko mozhe videti ... I kome to odgovara?

I za kraj oprosti sto ti diram u mesiju. Znam da se u vasoj religiji za to ubija al eto oprostite mi ne znam sta radim ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha

Kad su te imenovali za kostunicinog spokesmena? A sto nas voljeni patriota ne izadje i ne kazhe zashto jede govna nego chami van domasaja javnosti vetj ko zna kolko dugo? Nije se obratio javnosti od izbora ja mislim ...

U tome je sustina zar ne? Ja mislim da palamudi dok "njegovi" ministri ne zavrshe sta su zapoceli, a posle kud puklo da puklo posto njemu ne doprinosi ovakva situacija. Ti mislis da je on novi srpski svetac koji ce spasiti kosovo. Pa sto ne izadje pred javnost i razreshi nas dilema majku mu, ako su mu namere dobre sto ih ne obelodani? Da ih zlikovci ne pokvare? Evo tebi drale jedan LOL ....

Da izadje pred javnost i kaze sta? Mohi politika se vodi ispod stola ali ti to ne kapiras jer o istom nemas veze.

I ok ako mu treba vojska da bi jelte ochuvao teritorijalni integritet ove nashe fine zemlje koji ce mu moj policija onda? Apsolutna nezainteresovanost za izlazak u susret i postavljanje nerealnih uslova meni lici na odugovlacenje, a tebi drale?

Policija i vojska su usko povezani, on jednostavno ne zeli da prepusti to Tadicu jer Tadic hvata krivine svima iza ledja, Kojen je lepo rekao da je pravio neke dilove sa Austrijom za koje on nije znao, Tadic igra iza ledja sto nije lepo svakako i zato Kostunica ne zeli da njemu prepusti bezbednosno-informativne organe koji bi ga o tome izvestavali.

Ili sam i ja ostrashtjen? A ti si nasao novog mesiju? Sto mi je ovakva terminologija poznata nesto ...

Koju istinu? Onu maudovu da zna lika koji je bio kostunicin telos na protestima? lol ...

Ti si ostrascen.

I taj isti telos sa pricom kako je u stvari kostunica iza celih protesta stajao .... RO FL

Problem je u tome sto nije otisla jos.

Stara vlada koja bi trebala da je tehnicka i da obavlja samo osnovne duzhnosti chesto izlazi van istih sto nam govori jelte da dok god nema nove vlade stara radi u fulu, a sta radi se kolko tolko mozhe videti ... I kome to odgovara?

Pa njima ne odgovara sigurno, rade ono sto mora da se radi, iako je tehnicka vlada ona neke stvari mora da resava, ako je u drzavnom interesu ne vidim problem da se izlazi van osnovne duznosti.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Da se obrati javnosti povodom situacije majku mu ... znas ono kad izadje predsednik amerike i kazhe neshto da umiri narod ...

Ihaj a da mu damo sva ministarstva za svaki slucaj ili josh bolje proglasimo monarhiju i njega za izvrshnog kralja.

Drzhavni interes je da pajtos velje ilica dobije stan za dzabaka i sl?

A bash sam se bio ponadao da vam je nestalo struje u panchevu ... ostavio sam ti poruku na topiku o gandza marshu koja se mozhe i ovde upotrebiti ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da se obrati javnosti povodom situacije majku mu ... znas ono kad izadje predsednik amerike i kazhe neshto da umiri narod ...

Ovo nije Amerika.

Ihaj a da mu damo sva ministarstva za svaki slucaj ili josh bolje proglasimo monarhiju i njega za izvrshnog kralja.

Haha :)

Drzhavni interes je da pajtos velje ilica dobije stan za dzabaka i sl?

A bash sam se bio ponadao da vam je nestalo struje u panchevu ... ostavio sam ti poruku na topiku o gandza marshu koja se mozhe i ovde upotrebiti ...

Struje ima i nije nestajala, sto se tice stana za Veljinog kuma/brata ili sta mu je vec to je sramno i neko to treba da resi, ali opet da te ja pitam nesto sta mislis u kakvoj kuci zivi Bil Klinton i njegova porodica, pa opet da te pitam za Rokfelere koji su pljackali banke, ima kolko volis.... Takvih stvari imas svuda, bas se pitam gde zivi Djindjiceva zena, od jednog malog stana sad zivi u vili na Dedinju a za to se niko ne pita jelda?

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ako ovo nije amerika sto nas poredish onda?

Za pozitivne stvari amerike kazesh ovo nije amerika a za negativne pa to ima i u americi ....

Druga stvar nisam cuo da je vlada amerike izglasala da klinton moze da otkupi belu kucu drzavnim kreditom sa kamatom od 1% ... I da je pritom ta vlada tehnicka privremena do uspostavljanja nove i da klinton odugovlaci sa formiranjem nove vlade da bi ova tehnicka sto duze radila ono sto radi.

I sad mi objasni kako navedena situacija ko nas ima veze sa situacijom o kojoj pricas gde je ako se dobro secam klinton dobio pozajmicu ili kredit od nekog americkog bogatasha da qpi kutju .... Ne znam de zhivi Djindjitjeva zhena. Ti znash? Jel to info od tvojih drugara aktivista? Jel spremaju josh neki napad mozhda?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

auuu kako je ovde bilo dobro notjas dok sam 'paaavo...

i sad sam ovo chitao skoro pola sata =o)

koji ste vi bogovi svi redom =o))

fascinantno prepucavanje gde niko nece da upije ni 2% onoga sto drugi pricha

log je vrh =o)

i za kraj da navedem par fakata:

pre 5 oktobra DSS je brojao oko 30k chlanova

kostunica je izabran za slobinog protivnika ispred opozicije jer u to vreme nije bio na politichkom radaru i kako nista nije uradio nigde nije mogao da pogreshi i nista nije moglo negativno da se pricha protiv njega

a onda su dosli zli nemci i platili koliko miliona evra za politichku kampanju, pr ekipa placena nemachkim evrima je smisla sve do retardiranog "kostunica je iz kostunitja"

tako da iz ovog ugla stoji ono sto mohi kazhe, bilo koji neeksponirani clan opozicije je mogao da stane na to mesto, a kombinacija PRa i smuchenosti slobom bi obavila svoje

dalje pricha da je DSS bio nesto, dss je bre i 93ce okupljao ljude zheljne vlasti...a onda?

onda u mesecima nakon 5. oktobra, svesni snage kulta lichnosti na nashim prostorima i zheljni i dalje te vlasti, ljudi oko kostunice (jer ja ne mislim da je on zao/mudar/mastermind, on je malo pametnija varijanta g.w.busha) vide da ce preko 300k ljudi, koji manichno napustaju SPS i JUL hteti negde da se udomi, i ta ekipa je sada DSS! (GSS, nekotj stranka sa najozbiljnijim programom na ovim prostorima (i osetno veca i jacha od DSS) je zabranila prijem bivshih clanova pomenutih stranaka i zato sad ne postoje)

ja to nikada necu izgubiti iz vida, pa makar kenjali zlato, delili ga narodu i prestali da budu politichka ruka ekipe koja je ubila djindju - oni su ono najgore, beskichmeno iz jula i spsa i kao takvi ne mogu da nestanu sa politichke scene, samo ce se takvi amorfni i koristoljubivi graftovati na drugog domacina i nastaviti svoj parazitski zhivot

Link to comment
Share on other sites

Wrd.

A moram i ja sa iskazem svoje divljenje, neverovatno zaista.

Koji su to genijalni argumenti.

"Kostunica je jedini mogao da skine Slobu, jer nisu mogli nista da mu nakace",

a sta da mu nakace, kad lik ko da nije ni postojao pre dosa ? Zbog toga treba da ga cenim, to je njegova zasluga? Covek je trebalo samo da bude fasada upravo zbog toga, ali ne, sad treba da ga slavimo, jer je ga nije bilo nigde u politickom zivotu Srbije pre 2000-te, i to je velika vrlina, nema sta. Jebote.

"Bla bla Djindjitj",

Sta je ovde tacno navedeno u vezi njega, a da nije bilo poznato i pre njegove smrti ? Uopste nisam toliki fanboy nijednog politicara, naprotiv, ali tolika kolicina licemerja koja se ovde prosipa je zastrasujuca. Razmisli malo Drale, mnogo je lakse reci, iliti bolje receno, vaditi se na to da je on mrtav, pa sad, gde god da se on pomene, to je ustvari njeogovo velicanje itd. ali vi ste tu da ga spustite na njegovo pravo mesto, jer ipak on na kraju zapravo nije nista uradio, stavise, chatov'o je sa Bushem na battle.netu, i nagovorio ga da nas bombarduje. A i nabavlj'o je pajdo Chedi, za male pare.

Objasnite vi meni ovo:

-Lik koji trenutno ima manje od 15% birackog tela, trazi bukvalno najjace pozicije u sistemu, pomocu kojih fakticki kontrolise celu drzavu, i apsolutno nezainteresovan za bilo kakav vid kompromisa.

Ovo je chinjenica. I sad, zivo me interesuje koje ste zakljucke vi izveli iz ovoga, moguce da ga nisu obavestili da su ovo pregovori, a ne spisak zelja, a moguce da je to u stvari, neki MASTER plan, besprekorno satkan od strane MASTER politicara iz Kragujevca, koji mi, obicni smrtnici, ne mozemo da razumemo, previse je to ipak komplikovano za nas, hvala bogu tu je dei, uvek spreman da nam pojasni.

Ako je neko ovde "preostrascen", jasno se vidi ko je to onda.

A i politika se vodi ispod stola.

Jebote umirem.

Pa nista onda, da budemo pod stolom sve vreme, i ne d'o bog da provirimo slucajno, ili tek da zauzmemo stav.

I samo bez vadjenja na vase "znanje" o politici, dokazali ste se i vise nego dovoljno, u aferama "jevreji kamikaze" i "Boj na Kosovu: pobeda kod kuce", kad vec pisete kilometarske postove, neka bude bar malo smisleno, da ne citam za dzabe.

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

A i politika se vodi ispod stola.

Jebote umirem.

Pa nista onda, da budemo pod stolom sve vreme, i ne d'o bog da provirimo slucajno, ili tek da zauzmemo stav.

I samo bez vadjenja na vase "znanje" o politici, dokazali ste se i vise nego dovoljno, u aferama "jevreji kamikaze" i "Boj na Kosovu: pobeda kod kuce", kad vec pisete kilometarske postove, neka bude bar malo smisleno, da ne citam za dzabe.

Ovde su svi vikend politicari i vikend analiticari, problem je sto se kod nas svi bave politikom dok u drugim zemljama niko i ne razmislja o politici niti o politicarima, ovde svaki dan najvaznija tema su politicari i politika, svaki dan 30 emisija gde se neko prepucava kao ovde na forumu, cemu sve to?

U drugim zemljama ljudi ne znaju ko je na vlasti, jednostavno ih ni ne zanima ko je na vlasti i sta taj na vlasti radi jer rade nesto u zivotu, ne bave se vikend politikom i vikend analitikom jer to nije njihov posao, tako da ljudi manite se vi te vikend analitike i radite nesto pametno.

Problem je sto vi pravite analize na osnovu nekih kretenizama sto cujete u medijima, dok se u stvari desava nesto sasvim peto, treba nauciti kako se neka vest tumaci i sta ona moze da znaci i sta je tu istina a sta nije.

Sto se tice Kostunice jednostavno ne verujte u sve sto pisu novine niti sto cujete na B92, meni je bitno samo jedno a to je da mu je stalo do ove zemlje i da nema rezervnu kao ostali.

Da zakljucim, ostavite se politike to je nauka koja se uci iz knjiga i iz prakse, politika se ne uci slusajuci b92 i RTS, ako vec zelite da se bavite politikom onda uzmite malo da ucite, te vikend analize ja ne znam sta ce vam, samo izazivate flame i pokazujete koliko ne razumete materiju.

Edited by De1
SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Evo de1 sveza rupa, upravo iskopana, zabi glavu kao i ostala mladez sa istom parolom. "Ne zanima me politika samo sto bolja zura da bude i bleja da me niko ne dira" fazon.

Slazem se sa svima koji pljuju Kostunicu i DSS. Slazem se sa svima koji zele najgore doticnima i vide iste kao glavni uzrok za trenutno stanje. Moja parola za sledece izbore je " SRS ili DS - nemoj da si glup " gde je glavno da nama treba dvostranacki sistem i nista vise ovo fragmentovanje vlasti nikome ne koristi. To su dve stranke sa neizmernom mrznjem prema drugoj. Gde ces bolju vladu gde se opozicija i vlast mrze iz dna duse ? Racunam da bi uvek jedni druge pljuvali i samim tim ovi na vlasti bi bili svesniji i gledali da manje kradu i vode bolju spoljnu i unurasnju politiku.

U zatvor:

- Ceda

- Kostunica

- Velja

- Vuk

- Dinkica

- ostali koji su ostali i posle slobe na polozajima vlasti.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@de1

Pa da zivim i ja u svajcarskoj bolelo bi me levo jaja ko ja ne vlasti... Ali nazalost zivimo u srbiji, gde sutra moze da dodje neki bambus na vlast i svima nam uvali po pijuk i asov i pokrene radnu akciju da pravimo jos jednu planinu u vojvodini...

Link to comment
Share on other sites

Bio sam nejasan, nisam hteo da kazem da trebate zabiti glavu u pesak i ne dodirivati politku, to je vazna stvar kod svakog jer imate pravo da birate i da budete birani, ono sto sam ja hteo da kazem je da se ne bavite vikend politikom u smislu analize iste jer to ne ide tako kako vi mislite da ide niti to izgleda onako kako se prica na TVu.

Ja vam kazem lepo da to sto cujete na TVu 90% toga nema veze smozgom, mnogo vece igre se igraju od toga sto cujete na TVu i mnogo vise ljudi tu ucestvuje za koje nikada necete cuti na TVu a oni u stvari povlace konce, vi ovde pricate o Kostunici a on je mali igrac u celoj ovoj prici.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Hahahaha

Kad su te imenovali za kostunicinog spokesmena? A sto nas voljeni patriota ne izadje i ne kazhe zashto jede govna nego chami van domasaja javnosti vetj ko zna kolko dugo? Nije se obratio javnosti od izbora ja mislim ...

U tome je sustina zar ne? Ja mislim da palamudi dok "njegovi" ministri ne zavrshe sta su zapoceli, a posle kud puklo da puklo posto njemu, sto se tice politicke popularnosti, ne doprinosi ovakva situacija ali mu na nekom drugom planu mozda doprinosi. Ti mislis da je on novi srpski svetac koji ce spasiti kosovo. Pa sto ne izadje pred javnost i razreshi nas dilema majku mu, ako su mu namere dobre sto ih ne obelodani? Da ih zlikovci ne pokvare? Evo tebi drale jedan LOL ....

I ok ako mu treba vojska da bi jelte ochuvao teritorijalni integritet ove nashe fine zemlje koji ce mu moj policija onda? Apsolutna nezainteresovanost za izlazak u susret i postavljanje nerealnih uslova meni lici na odugovlacenje, a tebi drale?

Ili sam i ja ostrashtjen? A ti si nasao novog mesiju? Sto mi je ovakva terminologija poznata nesto ...

Koju istinu? Onu maudovu da zna lika koji je bio kostunicin telos na protestima? lol ...

I taj isti telos sa pricom kako je u stvari kostunica iza celih protesta stajao .... RO FL

Problem je u tome sto nije otisla jos.

Stara vlada koja bi trebala da je tehnicka i da obavlja samo osnovne duzhnosti chesto izlazi van istih sto nam govori jelte da dok god nema nove vlade stara radi u fulu, a sta radi se kolko tolko mozhe videti ... I kome to odgovara?

I za kraj oprosti sto ti diram u mesiju. Znam da se u vasoj religiji za to ubija al eto oprostite mi ne znam sta radim ...

ROOOOOOOOOOOOOOOOOOOFL

Mohi, zaboravih, brate mili, kako je to raspravljati se sa tobom. [:D][:D][:D] priceless...

ti jesi ostrascen, a ja nisam niciji spokesman. sta je? jesi li se to uzeleo ZlogPremijera na TV-u? tebi i slicnima da objasni neke stvari i polozi racune? ma jok, nije valjda lud na Svetlost da izadje, eno ga sedi u mraku i paucini, okruzen sovama i mackama i mrzi sve lepo i dobro.

ja, za razliku od tebe, nemam politickog mesiju, podrzavam u odredjenom trenutku onog koji, po mom misljenju, nosi najbolje Srbiji u narednom periodu, shodno mom vidjenju potreba i izazova Srbije u ovom trenutku. i to me cini NEostrascenim. u sukobu DS-DSS podrzavam Voju. jbg, ovi drugi me nisu ubedili u svoje stavove, a Voja mi je dokazao da je posvecen svojoj misiji, za koju i sam smatram da je od presudnog znacaja za buducnost Srbije.

upravo to sto si rekao da ga boli kara za politicki rejting je ono sto razlikuje drzavnika od politikanta. to ste i vi "napredni" govorili za Djikija, i to mu pripisivali kao vrlinu, koliko se secam.

i dalje verujem da ce sastaviti vladu ove nedelje, ali evo, kasno sinoc je DS izasao sa glanc novim zeljama, sa predlogom koji veze nema sa dosadasnjim ponudama i usaglasenim resenjima. [:p]

i 'leba vam, sta ste se navadili na BrankicaInsajder-Beba-Ceda pricu kako je Voja zapravo roknuo Djikija. pa jeste li vi normalni? kuknjava razvlascenih skojevaca. nek se nose vise... "bio sam u Rimu kad su ubili Zorana. javio sam se Zivkovicu i rekao mu da uvede vanredno stanje i premijersko mesto je nase." vid' kurca!!!!

koliko se secam, Voja se jako rano povukao iz tih protesta '96, jer se nije slagao sa Vukom, Djikijem i Vesnom.

lepa rekreacija je raspravljati se sa tobom Mohi.

Kole, jel' to i po tebi Srbija umrla sa Djikijem? 'ajte molim vas.

GSS?

Kole, braco, GSS se raspao zbog onog malog pokvarenog ciganina koji im je postao predsednik, a ne zbog toboznjeg cistunstva. pricao sam sa nekim clanovima u to vreme kad su nestajali, nemaj iluzije.

i dalje, KAKO BISMO SRUSILI SLOBU 2000 DA NEKI KOJI SU GLASALI ZA SLOBU DO TADA NISU PRESLI NA STRANU DOS-A ZBOG KOSTUNJAVOG?!?!?!?

ne, mi bismo da pobedimo pomocu glasova bisih spsovaca i julovaca, a onda da ih proglasimo prljavim i da uspostavimo dekokratsku turbodzamahiriju. sad je Kostunica jos i novi Sloba, kao "hahaha, za njega glasaju ti i ti", a zaboravlja se da je osnovno demokratsko pravilo postovati svaciji glas. sta to GSS cini boljim od npr. NS? to su licne preferencije, i ne mogu se stavljati na nivo apsolutne vrednosti.

Edited by Ignis Dei

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

drale brale nemoj da se zhestish, opusteno

a srbija nije umrla, iako poslednjih koliko ocesh vekova umiru njeni iskljuchivo najbolji delovi, jebiga, ja sam se pomirio sa tim da ce srbi zavrshiti ko trilobiti i sad spavam mirno, a spavam mirno zato sto kad vidim da je neko stoka ja mu kazhem da je stoka, i onda mi je lashe i posle mogu ponovo da se opustim i, zavisno od razvoja dogadjaja, da sasvim korektno komuniciram sa njima

jer ko sto juche rekosmo, ja prastam i svako mozhe da se promeni, ali da zaboravim necu ;o))

Link to comment
Share on other sites

dalje, ti imas takav tok misli gde sve mora da bude 1 na 1, gde neko ako se ne slaze sa tobom, odma je kostunicin simpatizer i zli vladar galaksije ujedno

i naravno da nisi u stanju da pojmis ista izvan takvog koordinatnog sistema

Ovo je glavni problem, sto ljudi imaju stereotipe, ja znam da vecina misli da sam ja neki JSO, Legija simpatizer, nacista, cetnik, radikal i ne znam sta jos ali to nema toliko veze smozgom samo sto ljudi ne mogu da razgranice neke stvari.

sto se tice politicke pristrasnosti, ti si realno najnalozeniji lik koga poznajem

i neka mi se neko ispisa u oko ako ponovo udjem u ovakvu raspravu sa tobom

On je glavni vikend politicar ovde na RURu, ponekad je i vikend istoricar a i vikend racionalista ;)

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...