Jump to content

Da li mrzite stopala


Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sto bih voleo da nisam ja jedan od glavnih aktera. Manje bih se smejao, ali bih mogao da upirem prstom. U ovom slucaju, pa recimo da bi u teoriji sve moglo da bude istina, osim samog kraja kada bih verovatno umro od probadanja i povrede unutrasnjih organa. Da malo skrenem sa sebe, poznajuci Onga koji je zamalo ostao bez bubrega, uklapa se u pricu 98%.

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Cipele ahahahaha :)

To su joj sa mature i bas su cakane. :)

@ Lucky - sto je najgore, sub mi ima samo 150w :(

Deo sa Misticnom rekom (film na koji ga je nidza bacao, a laki ga je u bioskopu doslovno prespavao, da objasnim internu foru:) je FTW!! :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

cipele, sandale, whatever....ali realno kao da je ishla na oskar popularnosti a ne na maturu. licidersko srce se ukrasava staklicima a zensko telo pa i stopalo je najlepshe cisto, golo i neoptereceno stvarima koje skrecu paznju

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Deo sa Misticnom rekom (film na koji ga je nidza bacao, a laki ga je u bioskopu doslovno prespavao, da objasnim internu foru:) je FTW!! :)

Hehe, predpostavljao sam da ce se tebi svideti deo sa misticnom rekom, a aletu i boletu deo sa parkiranjem :)

Link to comment
Share on other sites

cipele, sandale, whatever....ali realno kao da je ishla na oskar popularnosti a ne na maturu. licidersko srce se ukrasava staklicima a zensko telo pa i stopalo je najlepshe cisto, golo i neoptereceno stvarima koje skrecu paznju

iguana stilisto, za veliku maturu ima da ides sa mnom u shopping ;))

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

iguana stilisto, za veliku maturu ima da ides sa mnom u shopping ;))

omg, omg, koliki mi je budzet?

I'm thinking small black Coco Channel skirt with matching Balenciaga bag. and of course Manolo Blanick shoes....nothing over the top

eto medolinka vidish da ne trebash da mu pomazhesh, moze chovek da se obuche za maturu sam ;o))

Link to comment
Share on other sites

cipele, sandale, whatever....ali realno kao da je ishla na oskar popularnosti a ne na maturu. licidersko srce se ukrasava staklicima a zensko telo pa i stopalo je najlepshe cisto, golo i neoptereceno stvarima koje skrecu paznju

...prvo mi ishejtovao lak a sada i narukvicu :\

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...