Jump to content

Da odete i ucestvujete!


Recommended Posts

doveo bi ja ovim hipicima musolinijeve batinashe...

ebala ih gudra, ovi ko pederi...ae razumem da pushish i da se na tome zavrshi al gandza marsh... m`daj batine i za njih i za feget marsh :D

( [;)] )...

O da.Plus teknovsku brigadu,da ih dezintegrise do kraja.Samo pepeo da ostane.

Narkomani u venu se bodu i deci valjaju gudru...

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 246
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni se drugar zeni u subotu, mozda bas tvojom sestrom [;)]

somborac? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

zvanichni podaci su da oko 10% ljudi koji su probali vuju nekada u zhivotu predju na tezhe droge. i opet se progresija zavisnosti kod tih 10% ne mozhe pripisati uticaju same biljke. ima tu previshe faktora.

Najvise volim kad ljudi koji brane narkomaniju, vutru, itd., ljudi kao Ramirez, izvlace iz rukava ovakve "zvanicne podatke", proverene cinjenice! Odakle bre taj podatak??? Koje istrazivanje, gde, kod nas, u inostranstvu, u zemlji cuda???

Najgore je sto ce neki klinac da npr. procita ovo na RuR-u, i da ide dalje da prica, ta eto, on je cuo negde.

Ja nemam pouzdan podatak, mislim da oko 90% ljudi predje na nesto teze, ali to je moj stav, ne mogu to da upotrebim u raspravi.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

ceo razvoj topica je carski, ali carski, nisam znao da je pola rura uclanjeno u ovu disciplinovanu omladinu srbije ili kako vec, eto, nauci covek svasta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Najvise volim kad ljudi koji brane narkomaniju, vutru, itd., ljudi kao Ramirez, izvlace iz rukava ovakve "zvanicne podatke", proverene cinjenice! Odakle bre taj podatak??? Koje istrazivanje, gde, kod nas, u inostranstvu, u zemlji cuda???

Najgore je sto ce neki klinac da npr. procita ovo na RuR-u, i da ide dalje da prica, ta eto, on je cuo negde.

Ja nemam pouzdan podatak, mislim da oko 90% ljudi predje na nesto teze, ali to je moj stav, ne mogu to da upotrebim u raspravi.

prvo, ako hotjesh ozbiljnu diskusiju, nauchi da ne menjash teze ili ubacvujesh drugima rechi u usta. ja NE branim narkomaniju, i ne znam kako si to zakljuchio. ja branim pravo punoletnih, odgovornih taxpayera koji zhele da im se dopusti pravo da pushe marihuanu. shto se mene tiche, nek zabrane na javnim mestima kao i pljuge.

inache, to je podatak koji je gospodin doktor izneo u gore pomenutoj emisiji kljuch. a taj doca je upravo protiv legalizacije/dekriminalizacije, i taj podatak je naveo kao argument za svoj stav.

Link to comment
Share on other sites

ali one price :imam iskustva,duvao mi komshija pa se udavio u reci.

mislim lol:)

Jao ali ovo je stvarno smesno :))))))))

Apel telekomu : ukinite ramirezu net :)

Apel Najtkinu : ne daj mu da koristi tvoj komp.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

za sve frajere sto pozivaju na fajt.

manite se palica, dodjite u duplo manjem broju golih ruku i napadnite mitingase

to je mudo

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...