Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odo sa ja lepo da srolam jednu stotku da se malo smirim :)

Meni su shotke bash kul,zadrzala se (koliko je mogla) draz keca na njima,a opet fantastichno lepa i prilagodjena 3D grafika...

Inache ipak nema 4.-te rase???? AJde nemoj da nas zajebavate,kad svi znamo da ce u jednom razvoja da kazu:"a sada ono shto niko nije ochekivao-potpuno nova rasa" i mi kao vau u jebote nisam to znali :)

Ono shto me malo brine,to je da mi se chini da nekako sushtinski(sem te dvojke u imenu i 3d grafike)i nisam primetio bash neshto novo,mislim najavljuju kao par novih jedinica i apgrejdovane stare,ali nije to taj prelaz koji jedna ovakva igra zasluzuje sa keca na dvojku,pogotovo ne posle jedne decenije...

Ali zato Hell, it's about time :))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ahahaha

250$ za figuricu tychusa findlaya/marinca iz introa...zloooo =oD

kako oni znaju da namlate pare...naprave nesto smeshno i ubede milione gikova da ne mogu da zhive bez tog nechega....ijaooo =o))))

e da

"come back tomorrow (20/5) for the gameplay video" =o))))

i statore, ovi "downloaderi" kojima se skidaju filmovi su ti 1 time torent klijenti koje koriste i za WoW...sporo, al shtedi sistem =o))

edit 2

lol chak im je i slika u dloaderu iz wowa..cccc ;o))

dloader za artwork movie od 27.6mb curka fino bez problema, ovaj drugi, za cinematic je i dalje na 0% chachkatju ga kad se prvi film skine do kraja =o)

u medjuvremenu prochitah sve sto se prochitati moglo

ima dosta lepih novih stvari, mnoge deluju totalno nebalansirano (od beskonachnog blinkovanja do suicide zerglinga) i verujem da ce mnogo toga biti izmenjeno, ko sto morhaim reche 'nothing you see here is final'

also, ko sto rekoh statoilu sinotj

raneman, concept artist u blizzu

2006te nactrao sliku "firstborn" =o)

http://www.sonsofthestorm.com/images/ranem...Raneman003c.jpg

bitje josh koja rasa u sc2 sem 3 najavljene ;o)

Link to comment
Share on other sites

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560191.html

SHTA JE OVO HAHAHAHA

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560194.html

jao evo ga opet

ako se ovo ne bude zvalo distrojer - izlazim! :D

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560196.html

lol skauti se sad zovu feniksi (kao shto je trebalo i u originalu)

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560198.html

ovo je valjda taj shield shto su rekli da protosi mogu da grade gde hoce

http://media.pc.ign.com/media/850/850126/img_4560468.html

soul reaver? :) (da, znam da je to dt)

jedina stvar koju se nadam da ce promeniti je da ce vratiti sc1 teren. ovo u fragmentima mi je previshe zguzheno za neku normalnu strategiju

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

nista lag, izadji =o)

stvar se zove mothership...za sada =o)

inache bio sam malo skeptichan dok nisam video predzadnju sliku u artworki trejleru - Jimbo is back ppl! =o)))

i da

novi draguni, immortali liche previshe na SW droideke za moj ukus =o)

ajd kako edituje lag editujem i ja da ga ispravljam =o))

brate idi lepo na official sajt a ne da nagadjash smeshno =o)

ovaj DT nije dt, vidish nda mu je psy blade krive boje i da nije obuchen kao ol skul dt, ovo je nesto trece =o)

ono sto mislish da je stit, je phase prysm, shatl/transport sistem za protose i to u otvorenoj formi, sheieldovi koje vidish su od photon cannona

Link to comment
Share on other sites

Evo budim se sada i vidim ove vesti ... kako lep nacin da se pocne dan :P .

Inache ... ljudi ... niko nije ni znao da prave igru ... ne mozete ocekivati da izgleda imba ... ali zato kada izbace ... mmmmm mmmm njam njam .

Edit:

Jao bre vec osecam da ce biti imba ... i zealotski glasovi isti kao pre , samo novi , ali isti , ali opet novi ... jujuju .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@Lag:Stvar se zove mothership, i kul im je onaj abiliti koji sam provalio iz texta-timebomb koji koliko sam shvatio usporava sve projektile do te tachke da u jednom trenutku stanu i padnu,ali ne shvatam bash najbolje shta se deshava sa njima;da li jednostavno nestanu ili nanose shtetu tu gde su pali ???

Inache nisam siguran ko je od Koleta/G!-a rekao da ovo netje biti StarCraft u 3D,nego neshto potpuno novo-neka sada pojede taj post :P ;)

EDIT:Jel je to samo do mene,ili to Marinci sa ovim shtitovima neodoljivo podsetjaju na footmane sa aktiviranim def. ? :)

Ono shto mene kljuchno interesuje u ovom trenutku jeste gameplay,znachi konkretne stvari vezane za isti:Kakav je HP sistem,da li postoje razlichite vrste armora,da li je matematika malo produbljena(jer je realno u prvoj SC bila veoma prosta).Makar da bude na nivou wcIII(range,atack,armor,speed(walk anda atack)... i ostale pojedinosti),jer to unosi vetju raznovrsnost u igru i produbljuje taktike.Neka kaze ko shta hoce ali wcIII i dan danas konstantno ima razlichite stratove za razliku od SC koji se sveo na kalupe...

A mogli su bar da se potrude da urade noviji interface,a ne da bude potpuno isti kao u scI...

Edited by Savkeeeeeee...e!

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...