Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali kad sam video da ce na blizconu da prodaju poker set sa terran temom...mislim brate :)

Da,da to je taj rad :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

moguce da prodaju poker set jer je opshtepoznato da se starcraftashi lozhe na poker (shto je po meni vrlo lepa posvecenost fanbase-u)

zatim kapiram da ti nece prodati triput istu igru nego ce nastavci biti ekspanzije koje donose nove jedinice i opcije

a lana nece biti iz dva razloga - prvi su kinezi i onaj njihov kvazihamachi server, a drugi je isti kao i razlog zbog kog u warcraft 3 nije bilo direct modem play-a - ko josh igra stvari u lanu?

ja ne vidim da njihova glad za keshom menja ishta. vrlo verno prate fanbase i njihove zhelje i prohteve, prave nov koncept igre (a ne pokushavaju da naprave sc1 u 3d-u) shto je vrlo dobro po meni, i super razvijaju dalje single player sc prichu.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

jbg kinezi ce napraviti svoj battlenet pa ce igrati kako hoce imao lan ili ne... realno sranje je da nema lan :)

odluchish da kupish original na osnovu stare slave, i onda ti serviraju toliko novokomponovanih gluposti da opet dodjesh u dilemu kad se igr apojavi (mada sam siguran da cemo svi imati originale)... josh kako je krenuo trend bice 60 eur cena svih pc igara dok sc2 izadje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

http://www.teamliquid.net/forum/viewmessag...?topic_id=96603

Why is Haofang able to sneak pass Blizzard: Haofang told that they only allow players play via LAN(TCP/IP) they do not do anything to mess with Blizzard Battle.net and thus can not be judged. I know it is bullshit since it allows players with pirated copies play multi play which is the life SC, but it holds true in the EULA and Blizzard can do nothing about it.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

blizzard je ilegalne servere dve hiljade petsto puta gasio. prvo gamei kao najveci pro ilegalni server, pa onda josh more slichnih. chini mi se da su chak i wgturu kenjali u jednom trenutku iako je bio hostovan na bnetu jer "odvlachi ljude od zvanichne lige" lolzijak. kada su nakon 8-9 godina konachno shvatili da ljudi jebeno ne zhele da 1. igraju starcraft na "fast" i 2. ljudi ne zhele da igraju ladder na kom je kontrola hakovanja ravna nuli, dozvolili su da se ljudi igraju koje god lige zhele, ma na kom serveru bili. its only fair posle 9 godina drkanja :)

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Gledam malo ove skrinove sa blizzcona, sa interfejsom i battle.net-om i nekako mi je sve vec vidjeno, i onda skontam da je SC postao bukvalno Generals, sto nije ni cudo s obzirom da jedan deo ekipe koji radi na igri je radio na generalsima.

Ovo je bukvalno kao da je C&C igrica, evo primera

247.jpg

Evo cele galerije:

http://www.sc2armory.com/media/screenshots...chievements/362

Edited by СавСамИсти

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne svidja mi se sinematik uopste. Vuce previse na WoW. DT su tipa nindze, a ovaj Zeratul izgleda bulky ko Thrall u onom cinematiku kad se bori sa jos jednim orkom protiv nekog demona. I sto je najgore, ni on ni Kerigan ne lice na sebe...

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Omfg achievementi :((((((((

Jebeni e-peen

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

http://www.pcgameshardware.com/aid,693442/...blems/Practice/

Malo o mogucim problemima sa performansama kompa koji bi terao sc2

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Realno do jaja su. Ne znam kako iko moze hejtovati nesto sto obogacuje igru i cini je vise puta igrivom. Daj da obrnem neku mapu 10 puta dok ne uzmem sve achievemente.

A kad se ceo koncept tek pojavio na konzolama, bilo je JAO ACHIEVEMENTI SU ZA DEBELE AMERIČKE DEBILE! :)

Link to comment
Share on other sites

Vestacki dodaje "replay value" (ako se moze uopste tako nazvati), sto je IMO glupo, bez obzira o kojoj se igri/zanru radi.

Btw, ne mislim na CoD4-like levelovanje, vec na "uradi to i to da bi dobio taj i taj ach".

Edited by fox m.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...