Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pogledao "betl riport" :)

Ono shto sam zakljucio je da ce biti jako teshko igru balansirati i sta ja znam meni deluje bash fun igra.

Jedino sto mi se jako ne svidja je ono crno sranje u koje kada udjesh nevidiljiv si na mapi... To mi je totalno bespotrebno i lame....

Rider on the storm...

Link to comment
Share on other sites

Ma brate to nije problem kad se budu napravile mape to ce izostaviti ovde samo pokazuju sta su oni napravili, anyway igra je previse mlitava sve nekako lebdi nema onu ostrinu SCa, sve se plasim da ce biti sranje, moraju dosta toga da isprave ovakva igra nije ni za k.

Link to comment
Share on other sites

Ma daj, protosi i terani su previse imba u odnosu na zergove... Znaci ovi protosi imaju blink/tp/block/ jos samo cekam kad ce i munje da pocnu da kenjaju (sto sigurno hoce) . Jos uvek nisam video ni jednu novu imba zerg jedinicu, ovo sve sto su pokazali je beskorisno u odnosu na stalkere\colossuse i ove nove sto blokiraju :/

Link to comment
Share on other sites

Meni ovo deluje fenomenalno, cela atmosfera igre. Morace jedino da porade malo na balansu

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Koji fail, dobro to rade da bi uzeli vise para jer onda nece biti piratskih igrica po igraonicama. Doduse svakako ce neko da napravi patch da podrzava lan ili ce napraviti kopiju bneta na kojoj ce ljudi moci da igraju free. Blizz pocinje da pilicari jako.

Link to comment
Share on other sites

Inace ne znam da li je neko gledao BR3, ima novih detalja, poput onih isparenja is sahti, koja prave dimne zavese, zatim nove jedinice i extra zanimljive mehanike igre, videcete vec...

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol za nemanje lana :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Definitivno nema LANA. Malo vise glupo, al ajde. Kazu da ce multiplayer StarCrafta II zbog planirane tehnologije biti vezan isključivo za Battle.net

I po obicaju, izvinjavaju se za kasnjenje od godinu dana, jer je vecina ljudi radila na WOWu. ..ebo ih WOW onako mrtav jos od TBCa.

Edited by support
Link to comment
Share on other sites

Ne znam koliko vas prati sc2armory.com , ali tu uvek ima pregrst interesantnih informacija, pogotovu u zadnjih nedelju dana izaslo ih je na tone.

Jedna ce vas najvise zanimati:

- LAN OPTION MAY BE ON BATTLE.NET or lets you play people on the same IP server.

Sto bi otprilike znacilo mozes igrati u lanu ali samo ako si logovan na bnet.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

A sta fali da se kupi original?

But I doubt there's a journey planned for me - As I own every moment of my life

And the blessed they shall call it blasphemy - But I know what I think is right

Still the sun and the stars will shine for me - For the pure I will fight

For no king I will die - For my thoughts I will live

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...