Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf, bio kul vikend skroz, radni deo ponedeljka je vec prosao skoro, strava, jedva cekam vece ;)

gotivna je ova kishica, bas mi prija kad radim, a nadam se i da je napolju dovoljno toplo za bajs posle sljake, nece smetati i ako se malo smocim ;)

doduse, moram da svrnem negde da naduvam gume, par puta sam se umalo polomio ovih dana..a nesto se razmisljam i da svratim do neke radnje da kupim mp3 plejer, ima gotivan test gomile modela u novom SK pa vidim da su bas jeftini i uglavnom kvalitetni, za voznju bajsa dusu dali, ne treba mi neko ludilo.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

menjam ishranu od danas.. i teško je :(

a nesto se razmisljam i da svratim do neke radnje da kupim mp3 plejer, ima gotivan test gomile modela u novom SK pa vidim da su bas jeftini i uglavnom kvalitetni, za voznju bajsa dusu dali, ne treba mi neko ludilo.

šta je bilo sa onim mojim kršem? :)

Link to comment
Share on other sites

Napravih sranje sa GW: Nightfall :(

Dobro, nije sranje nego sam ja debil. Napravim novi account i pritom skroz zaboravim da sam imao stari. Sad sam pis'o Account Support-u da mi merge-uju oba, rekoše da će da pogledaju situaciju.

In the other news, pekao sam picu koja je, naravno, zagorela :)

Sad ću se igram malčice, pa posle neke anime i ostalo što dolazi uz to, jel :)

Link to comment
Share on other sites

Danas mi re

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...