Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne lupaj vudu, gore dole je ok serija, bolje to da repriziraju nego neke druge raspale serije.

"gore dole" je autentičan isto ko i "dnevnik uvreda '93" od mire marković. pile of crap snimljen da se zamajava narod koji nema ni za leba i da se za probleme okrivi zla sudbina umesto aktuelne vlasti.

Link to comment
Share on other sites

a da, zaboravio sam da poshto nema metalaca u seriji, onda je kurchina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

upalih sad tv, a na b95 se prenemaze bebi dol..ona je jedna od retkih osoba za koje mogu da kazem da bih se jedva suzdrzala da je ne spucam necim u glavu kad bi je srela na ulici..

prajsles :D

elem, pravio pljeskavicu, loshe meso, i u k. ode mojih 15-20 minuta zhivota, a ne na serije :/

napravio nudle posle, blah, sad razmishljam dal da idem u dgra veceras da puknem nekih 20-40e na nishta bukvalno il da ostanem kuci i gledam serije :D

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

Ostani kući i gledaj serije :D

@topic

Boles'an, zahvatila me neka prehlada bedna. Pojeo sam pola kutijice "Strepsils" tabletica. Obogatih kolekciju sa 2 nove anime te ću sada da se uvalim u krevet i ubrizgam neophodnu dozu japanštine. :)

Link to comment
Share on other sites

sedi kutji i gledaj serije :p

prozhiveo sam ceo petak u zabludi da je chetvrtak ili sreda :s bash bio miran dan... u stvari, cela nedelja je ispala mirna. totalni kontrast u odnosu na april :]

sutra tju gledati da ustanem ranije da pozavrshavam neke stvari i vidim se sa par ljudi. a treba proveriti i imenik i pobrisati nekorishtjene brojeve, ali i natji nekoga ko bi ishao na geri mura ako uspem da izvrdam karte :p

Link to comment
Share on other sites

spremio se da krenemo do dgra, al u fazonu ovi se vec ubili od aljohola, pozva ortak devojku da bi sa njom prichao 25 minuta, kako je voli kako je razume, kako je ona njegova ljubav, kako je on cheka, kako je ona samo njegova... i kao kul, e idemo sad niko nece... oO a iscimashe me joooj... i naravno vratio sam se u sobu i nastavio sam da gledam serije [:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

oprala sam ispod noKtiju konachno!

hihihi

moram da se pohvalim da i novu chetkicu za zube imam

nisam imala nedelju danCa!

i tako...

[roflmao]

večeras kafana, jedva čekam :)

Link to comment
Share on other sites

ustao sa nekom glavoboljom...

kazu, oce i zub da boli, kad je supalj...

jebemga...

pijem kafu, posle palim do bolnice, baka operise kuk u ponedeljak, pa idemo u pre-op posetu...

posle malo da sredim sobu, sutra djordjijev dan, slava svih dragonslayera...

to je kul [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...