Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@ lizzard king

normalno da neces zaspati kad sedis i blejis u monitor. probaj da legnes i zmuris dok ne zaspis, dobar fazon. ako ni tako ne mozes da zaspis do 8 ujutru, e to je vec nesanica.

evo me na poslu, kad pre ponedeljak. a nista nisam uradio za vikend, moracu nocas...eh, jedva cekam prvi maj..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

beshe ovo totalno lud vikend. proputovah celu srbiju u 3 dana i rekoshe mi kolege da sam sishla s mozga, shto je veoma moguce. a sad u nove radne pobede, smor :o/

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast demiane :)

Bole, nema od pricanje selameta bolan

Idemo ti i ja na ghay vikend u fantast pa da vidis.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mega izgleda

ja sam mislio na onaj deo oko kasarne tj. hotela, tu je poslednji put kad sam bio bilo užasno. sve onako propalo, oronulo, prljavo i zapušteno. tačno se videlo da jedino pred exit tu nešto srede, a da ih je posle baš briga.

mada mislim da su i u tom delu odradili neko renoviranje.

Link to comment
Share on other sites

Sta je taj fantas? Daj link, gde, koliko, zasto?

Kao sto Ivan_ kaze, to je onaj Dundjerski sto mu Laza Kostic trpao cerku ;)

Zamak Dundjerski

Okacicu neke slike veceras, sutra, mega je mesto za odmor, cene u restoranu su smesne za Bg (0.5 kola/fanta/sok = 100din, pelinkovac = 60, pivo 60-80 isl.) cisto je, usamljeno i mirno.Ono sto mi se stvarno svidelo je sto postuju goste, turisticke agencije koje dovedu goste u obilazak smeju da dodju samo izmedju 13 i 15h i to je to.Nema zadrzavanja, nema smetanja gostima koji borave u zamku.Voda iz slavine nije za pice, besplatna je VodaVoda flasirana koliko hoces.Medjutim mesto nije za duzi odmor.Izuzev zamka i parka oko njega nema nista da se vidi, nigde da se ode.Jezero koje spominju kao atrakciju se pretvorilo u baru, mozes jos da juris noja, pored je ergela konja po cijem je sampionu zamak i dobio ime, imas kapelu u kojoj je sahranjen Dundjerski (oslikao Uros Predic), dva teniska terena (sljaka) ali nemaju rekete to moras sam da poneses.Odes sa devojkom i bice ti odlicno.Dva dana vise nego dovoljno, ako zelis duzi odmor idi kolima, da mozes da odes do Beceja (15 km) ako se smoris.Ako ti treba odmor od grada idi tamo neces se pokajati ;)

Link to comment
Share on other sites

beograd je mnogo lep ovih dana!

ne mislim na ribe, najviše me je oduševilo zelenilo u kombinaciji sa ovim suncem, a i počinje značajno da utiče i to što ga ovi šminkaju otkako su uzeli vlast.

Link to comment
Share on other sites

^Zato shto je nedeljno kupanje ustvari subotom, a znash ti shta je 2 dana na suncu...

Igrao sam danas fudbal opet. Juche sam istegao butni mishic, a danas list. I sad me bole u talu. Mislim, stvarno treba da budem talenat...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...