Jump to content

Mage dilema


Eternall

Recommended Posts

Mozda se ljudi poistovecuju sa Undead-ovima?

Ne u smislu da smrde i da su raspali (mada ima i takvih verovatno), nego: Dark (mada nishta nije dark more than a gnome!!), Evul, best /dance i najbolje frizure. Ko ne PvP-a mnogo, bash ga zabole za UD racial [:p] Anyway. to je bio moj trip kad sam pravio prvog lika.

Edited by Tarabash

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da pohvalim fire talente.Kopirao sam lika na PTR i odlucio da probam neke fire buildove,i fire nije tolko los kao sto sam mislio.

Prvo sam probao 33/28 i malo sam testirao na Dr.Boom.

Posle sam uzeo 11/47/3 build i u njemu je veci dmg na fireball a na 33/28 veci dmg na scorch.

Dvoumim se dal da uzmem 11/47/3 za spam fireballa ili 33/28 za spam scorch-a plus imam Pom za pom-pyro i AP .

Sta mi preporucujete ? [:)]

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja da pohvalim fire talente.Kopirao sam lika na PTR i odlucio da probam neke fire buildove,i fire nije tolko los kao sto sam mislio.

Prvo sam probao 33/28 i malo sam testirao na Dr.Boom.

Posle sam uzeo 11/47/3 build i u njemu je veci dmg na fireball a na 33/28 veci dmg na scorch.

Dvoumim se dal da uzmem 11/47/3 za spam fireballa ili 33/28 za spam scorch-a plus imam Pom za pom-pyro i AP .

Sta mi preporucujete ? [:)]

koliko % imas na spellcrit?

Out of reasons to charm you.

Link to comment
Share on other sites

koliko % imas na spellcrit?

sry sto kasnim sa odgovorom..tek sam sad dosao gajbi. Imam 33.04% crit na fireball i 37.04% na scorch sa 33/28 buildom a sa 11/47/3 imam 31.27% na fireball i isto 31.27% sa scorch , ali imacu vise crita kad napravim ceo spellfire i nabavim jos nesto crit opreme.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...