Jump to content

Gotovo je...


Wulfgar

Recommended Posts

lol Anakine, shta to prichash? :) Otkad je debeli Feargus kriv za gashenje BIS-a? [b)]

jok i nije, pa on je forisrao da se izda recimo ice wind dale i da se ukine rad na fo3, on je prvi pocheo da baljezga kako tadashnje rpg igre suckuju jer nisu 3d, pod njegovim vodjstvom je otkazan thorn, i prebacheni resursi sa fo3 i bladura 3 (ovde se fo3 spominje u kontekstu pre van buren ere)

Ma D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jok i nije, pa on je forisrao da se izda recimo ice wind dale i da se ukine rad na fo3, on je prvi pocheo da baljezga kako tadashnje rpg igre suckuju jer nisu 3d, pod njegovim vodjstvom je otkazan thorn, i prebacheni resursi sa fo3 i bladura 3 (ovde se fo3 spominje u kontekstu pre van buren ere)

No wai, mladi Skajvokeru! Za FO3 i BG3 chedomorstvo (i potonju propast BIS-a/IP-a) je kriv Herve sotona i niko drugi. Search your feelings - you know it to be true. Ne mozesh kriviti simpatichnog debeljka za to. [:(] Inache cu biti tuzan. Da li zelish da ja budem tuzan? [:X] A u vreme kad su prebacili fokus sa FO3 na IWD situacija je josh uvek bila dobra u Interplay-u i to nishta nije moralo da znachi. TORN je precenjen, realno. Meni je ta igra od pochetka nekako bila antipatichna. Verujem da bi bila NWN-ov cale da je ikad ugledala svetlost dana...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

No wai, mladi Skajvokeru! Za FO3 i BG3 chedomorstvo (i potonju propast BIS-a/IP-a) je kriv Herve sotona i niko drugi. Search your feelings - you know it to be true. Ne mozesh kriviti simpatichnog debeljka za to. [:(] Inache cu biti tuzan. Da li zelish da ja budem tuzan? [:X] A u vreme kad su prebacili fokus sa FO3 na IWD situacija je josh uvek bila dobra u Interplay-u i to nishta nije moralo da znachi. TORN je precenjen, realno. Meni je ta igra od pochetka nekako bila antipatichna. Verujem da bi bila NWN-ov cale da je ikad ugledala svetlost dana...

ma kakav harve (mislim, on je kriv kao i svako ko producira igre i zeli pare pare pare).... procitaj na nma... simpatichni debeljko je procenio da je rad na fo3 neodgovarajuci i ukinuo projekat i cavo papa... necu da budes tuzan [:(] ali pod njegovom palicom je krenulo sve na dole

iskreno taj debeljko je ispao smorina u to vreme! (al dobro bar se trudi da napravi kakav takav rpg, sto je danas za rispekt), zna se ko su fallout tate :)

http://www.nma-fallout.com/article.php?id=9549

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ma kakav harve (mislim, on je kriv kao i svako ko producira igre i zeli pare pare pare).... procitaj na nma... simpatichni debeljko je procenio da je rad na fo3 neodgovarajuci i ukinuo projekat i cavo papa...

Ja koliko kapiram, on je malo iskulirao FO3 zarad IWD-a, zatim je kasnije rad na FO3 i BG3 ozbiljno zapochet da bi potom Herve u svojoj beskranichnoj mudrosti povlachio timove sa oba projekta i time polozio buducnost kompanije u uspeh one FO igre koju sada necu imenovati... znamo svi koja je i kako se sve zavrshilo. [|)] Al' mozda greshim, mozda sam loshe shvatio celu IPLY dramu...

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Koji smarači.

Ajmo najbolje da napravimo mega-tr00-ultra-old-school rimejk Fallouta, koji će raditi isključivo u 320x200 u CGA koloru, a komande će se izvoditi ukucavanjem teksta, recimo "attack leather scorpion" itd. I naravno tra

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

vudu, treba te josh vishe spaliti... idi na onaj oblivion topik/forum i shiri ljubav prema bethinom falloutu, al stvarno... mi ne idemo na oblivion topike i postujemo kako je oblivion ovo ono, kako je nekako sterilan, da ne kazhem pointless, itd itd... jednostavno ljudi su se vishe usmerili na pare i na cenzure nego na neki kvalitet...

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

okej vudu je konacno otkrio chari nma... bilo je krajnje vreme....

btw to je lik koji je oznachio propadanje black isle studia, dabogda crko...

OVOG NI ZAKLAO !!!! [8]

Koji smarači.

Ajmo najbolje da napravimo mega-tr00-ultra-old-school rimejk Fallouta, koji će raditi isključivo u 320x200 u CGA koloru, a komande će se izvoditi ukucavanjem teksta, recimo "attack leather scorpion" itd. I naravno tra

Edited by Frubi

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

....

Provalite ovog debila, neki developer u bethesedi...:

There are a lot of people here who are very passionate about Fallout and want to stay true to what made the first games great. Personally, I have only played a few hours of the first Fallout and very recently at that, so it would be wrong for me to claim any great fandom. (Before your head explodes please refer to the disclaimer about me not being in charge of story or gameplay design!) However, I have enjoyed what I have played for the most part. I like the setting and dialogue and I like how your skills affect you ability to communicate with people a lot. I don

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...