Jump to content

POMOC


rogonja

Recommended Posts

Greetings Mr .....

We are sending you this email to inform you that we have, unfortunately, had to suspend your World of Warcraft account:

Account Name: ........

Type of Violation: Account scamming and Impersonation of a Game Master

Consequences for Account: Account Suspended pending investigation

Following this issue, we have deemed it necessary to pass your account for review of the history of problems associated, and consideration of subsequent sanction which may needed to be taken. You will be contacted via email by our Account Administration Team shortly.

Please note that any further query on your account should be addressed via email to wowaccountreviewEU@blizzard.com

If you wish to review our current Rules and Polices, they can be found at:

http://en.wow-europe.com/policy/

a kad se logujem na wow-europe pise ovo : Suspended

This account has been temporarily suspended. Please check the e-mail address registered for this account for more information.

jel moze neko da mi kaze nesto vise o ovome ....da li ce acc biti banovan zauvek ili ce moci da se nekako izvuce ? saljem blizzardu e-mail svaki dan po 10 puta :o ali ne odgovaraju nista :(...

ortak mi nesto experimentisao sa mojom sifrom..ma da ne brinite za mog ortaka nece on jos dugo da zivi ,nego se brinem za moj account..

Link to comment
Share on other sites

Type of Violation: Account scamming and Impersonation of a Game Master

brate nekako mi se iz ovoga ne cini da je samo "experimentisao sa sifrom" [:D]

i, ljudi, shvatite vec jednom, ne vredi da ih zatrpavate mailovima, to ne funkcionise na nacin "omg let's grind their mailbox, maybee we can get our rep with them back to friendly!" [:p]

time nikako ne pomazete sebi a ni njima da vam rese problem

isto tako, face it, ljudi koji se ovde zale na banned ili suspended acc, mahom su sami krivi za to

nego, da se vratimo na tvoj problem...iz njihovog maila mi izgleda da ti je "ortak" radio malo scamming i predstavljao se kao GM, ili bar pokusavao, iz nekog razloga...pa si ti sad fasovao..pitaj ga da ti kaze sta je tacno uradio, cisto da znas na cemu si

i da, neka posebno obrati paznju na to da ti kaze sta je radio pre nego sto je neko viknuo "reported!" [:D]

edit: ako sam se zajebo u prevodu, sry, radim 4 stvari odjednom, ne zamerite, ajmo lingvisti i englicisti, navalite [:)]

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

brate nekako mi se iz ovoga ne cini da je samo "experimentisao sa sifrom" [:D]

i, ljudi, shvatite vec jednom, ne vredi da ih zatrpavate mailovima, to ne funkcionise na nacin "omg let's grind their mailbox, maybee we can get our rep with them back to friendly!" [:p]

time nikako ne pomazete sebi a ni njima da vam rese problem

isto tako, face it, ljudi koji se ovde zale na banned ili suspended acc, mahom su sami krivi za to

nego, da se vratimo na tvoj problem...iz njihovog maila mi izgleda da ti je "ortak" radio malo scamming i predstavljao se kao GM, ili bar pokusavao, iz nekog razloga...pa si ti sad fasovao..pitaj ga da ti kaze sta je tacno uradio, cisto da znas na cemu si

i da, neka posebno obrati paznju na to da ti kaze sta je radio pre nego sto je neko viknuo "reported!" [:D]

edit: ako sam se zajebo u prevodu, sry, radim 4 stvari odjednom, ne zamerite, ajmo lingvisti i englicisti, navalite [:)]

Ma znam sta je on radio ...lepo mi reko covek : ma sve je to ok da ga ja pitam sta je uradio....ali lik je RETARDIRAN 100%.. .:( .ali u mailu pise da je nekog hteo da prevari ili ne znam sta vec.Mada on kaze da se salio sa vise ljudi ,i kada je hteo sledeceg coveka da prevari ( neznam kako ,niti zasto) ,ovaj mu reko da je on gm , ovaj moj ortak mu reko da je on gm :o.i tako sutradan acc je bio suspendovan.to se desilo pre 2 dana i odmah mi je Blizzard poslao e-mail da me obavesti i pise da ja njima posaljem mail sta se tacno desilo da bi mogli da presude :o.poslao sam vec 100 puta e-mail ali niko mi nista ne odgovara,dodje mi da odem tamo u blizzard i zapalim im sve kompove :o btw u blizzardu radi MNOGO veliki broj ljudi ,pa gde su sada oni iz Gamater teama ? drkaju kurac 100% ^^ nemam reci!

Link to comment
Share on other sites

Drugim recima, scammovao je ljude i predstavljao kao GM... kao sto reche covek iznad tebe.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

poslao sam vec 100 puta e-mail ali niko mi nista ne odgovara,dodje mi da odem tamo u blizzard i zapalim im sve kompove :o btw u blizzardu radi MNOGO veliki broj ljudi ,pa gde su sada oni iz Gamater teama ? drkaju kurac 100% ^^ nemam reci!

ajd' jos jednom...stvarno mislim da ne pomazes sebi tako sto im saljes gomile mailova

stavise, manje su sanse da ce da te shvate kao nekog ozbiljnog ako se ponasas tako kako si sada rekao.

a to sto je mnogo veliki broj ljudi, pa pomisli samo koliko miliona korisnika ima [:)]

btw, ne verujem da bi pazario ban i suspenziju samo zato sto mu je gm rekao "I'm gm, don't fool with me" a ovaj mu odgovorio "I'm gm too" ili kako je vec tekao razgovor....ispitaj ti to malo dublje, posto mi to smrdi da je zavlacio ljude za ko zna sta

edit: sad sam tek obratio paznju:

"Type of Violation: Account scamming and Impersonation of a Game Master"

moguce da je pokusavao da pokupi od drugih ljudi username ili sta vec...pa ga neko prijavio gm-u i ovaj dosao da proveri...

Edited by kalky

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

ajd' jos jednom...stvarno mislim da ne pomazes sebi tako sto im saljes gomile mailova

stavise, manje su sanse da ce da te shvate kao nekog ozbiljnog ako se ponasas tako kako si sada rekao.

a to sto je mnogo veliki broj ljudi, pa pomisli samo koliko miliona korisnika ima [:)]

btw, ne verujem da bi pazario ban i suspenziju samo zato sto mu je gm rekao "I'm gm, don't fool with me" a ovaj mu odgovorio "I'm gm too" ili kako je vec tekao razgovor....ispitaj ti to malo dublje, posto mi to smrdi da je zavlacio ljude za ko zna sta

edit: sad sam tek obratio paznju:

"Type of Violation: Account scamming and Impersonation of a Game Master"

moguce da je pokusavao da pokupi od drugih ljudi username ili sta vec...pa ga neko prijavio gm-u i ovaj dosao da proveri...

Da,upravu si nekim delom price, ali ovaj meni kaze da je to radio iz dosade i salio se :o.ja mu kazem pa kako si se covece salio na taj nacin.omg .Ostao sam bez texta.Ni sada ne mogu da se saberem,a dan pre toga sa Updejtovao expanziju :o....probacu da izvucem istini iz njega,mada i meni to lici na neki deo tako reci scamma :o mada ne znam sta je to ali znam da je nesto lose :o

Drugim recima, scammovao je ljude i predstavljao kao GM... kao sto reche covek iznad tebe.

Ma jasno je meni to ,nisam bas toliki nub ,ali ja sam samo postavio jedno pitanje , koje kazne deli blizzard zbog toga ? da li je kazna za stalni ban ili ipak moze da se izvuce account ????.

Link to comment
Share on other sites

koja ce ti kazna biti zaista ne znam, posto nikada nisam imao iskustva sa tako necim

al' ono sto mogu da ti preporucim je da ti se ortak nasali sa parama pa neka ti kupi wow/tbc sa nekim likom tvog lvl i priblizne opreme, pa neka se onda sali sa praznim novcanikom...

mislim, k, mozda si imao samo neke low lvl likove sa par dana played itd...al' opet, ti si taj wow platio, i tu expanziju i tu mesecnu pretplatu

moja poenta je da ukoliko budes ostao bez acc i bez svega onda mora to da ti nadoknadi da li parama ili drugim acc

uostalom, zasto dajes svakome usr i pass? delom je greska i tvoja, bar ce blizz. tako gledati i na to te upozorava u onim tipovima

za sada se strpi par dana, posto je i to, pretpostavljam, deo vaspitno/obrazovne politike [:D]

kad dobijes konacan odgovor javi nam sta je bilo

poz i gl

"A te io canto una canzone perche non ho altro..."

Link to comment
Share on other sites

Znam slucaj gde su liku obrisali, unishtili, dezintegrisali account kao da nikada nije ni postojao, zato shto je gistro prodavan gold i korishceni Hax0r i slicni fazoni. Na pitanje, shta je sa accountom i shto ne radi, odgovor je glasio otprilike :

"EULA blablabal TOS blablabla blablabal. kthxby"

Sve se na kraju svodi na to da li je taj tvoj "ortak" (ja bi mu $#&^$@*&) zaista scam-ovao nekog za user/pass ili nije.

Ako nije, najgore shto moze da ti se desi je neki ban na 5-10 dana i warn na account-u, koji ukoliko napravish ponovo bilo kakvo sranje, moze da dovede do TERMINATION-a account-a.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Znam slucaj gde su liku obrisali, unishtili, dezintegrisali account kao da nikada nije ni postojao, zato shto je gistro prodavan gold i korishceni Hax0r i slicni fazoni. Na pitanje, shta je sa accountom i shto ne radi, odgovor je glasio otprilike :

"EULA blablabal TOS blablabla blablabal. kthxby"

Sve se na kraju svodi na to da li je taj tvoj "ortak" (ja bi mu $#&^$@*&) zaista scam-ovao nekog za user/pass ili nije.

Ako nije, najgore shto moze da ti se desi je neki ban na 5-10 dana i warn na account-u, koji ukoliko napravish ponovo bilo kakvo sranje, moze da dovede do TERMINATION-a account-a.

Ok , ali mene od svega toga najvise j3b3 to sto oni ne odgovaraju....poslao sam dosta mailova ail o5 nista...necu vise da ih spamujem ,ali brate sto ne odgovore Da kretenu acc je Obrisan,unisten,dezintegrisan.....nego me j3bu ko budalu....

Izvinjavam se moderatorima i ostalim clanovima zbog par psovki ....

Edited by rogonja
Link to comment
Share on other sites

Mozda nije strasno ako te je neko prijavio. . . obicno traje tri dana . . . jednom sam rek'o GM-u da me je neki lik dusevno mucio , rekao mi je da sam nigga 2 puta. . . i banovali ga na 3 dana

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

KONACNI REZULTATI :o

Greetings,

We are writing to inform you that, unfortunately, we have had to temporarily suspend your World of Warcraft account and place a final warning on it.

Account Name: ........

Date of Violation: 06/04/2007

Type of Violation: Violation of Terms of Use.

Character Name Involved: ......

Details of Incident: Attempt to obtain other players account details, impersonating a Game Master.

Consequences for Account: Account suspended for 72 hours and Final Warning issued.

It is with regret that we take this type of action, but it is in the best interests of the World of Warcraft community as a whole, and for the integrity of the game. After your suspension has expired, you will be able to access the World of Warcraft servers again.

Please note that should any further violations of our Rules and Policies occur, this will almost certainly lead to the permanent closure of your account.

We strongly suggest you review our current Rules and Policies to avoid urther action in the future, they can be found at:

http://wow-europe.com/en/policy/

Regards,

Kreztek

Account Administration Team

Blizzard Entertainment Europe

http://www.wow-europe.com/en/

If you reply, please include all previous text and files related to this e-mail

haha i naravno da sam odgovorio sledece : haha you gm noobs ,i am scammed 30 account all have 3x 70lvl and evry char have 5000k gold....thanks

lol salim se za ovaj post iznad :o

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...