Jump to content

Recommended Posts

Imam za cetvrtak iz srpskog da napisem intervju, koji ce profesorka oceniti i uneti ocenu u dnevnik. Moze biti u pitanju i poznata licnost, a i ne mora. Vec 10ak njih pise o Novaku Djokovicu, tako da mi ne bi bilo na odmet malo vase mastovitosti sto se tice osobe koju cu da "intervjuishem", ali se nadam da se na kraju nece ipak sve pretvoriti u smejuriju :)

any ideas?

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

darijane sine, ne moras stalno pratiti modu i biti mala bratz lutkica u muskom telu. Znaci, jeste popularno prozivati wow i tako to, ali ono, bar malo budi duhovitiji.

Intervjusi Koleta i stavi Ivan_ ovu sliku. Efekat ce biti pure stun.

Ili intervjuisi Mohija!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ja bi intervjuisao random wow-asha. taj mozak je zanimljiviji od velemajstora prvaka sveta u shahu mogu da se kladim

kush gabano... :)

eto, zaeban kanterovac, bivshi wow`ash, tr00 fallouter, sim 2000 player, anime freak, series lover, movie bla bla, uf... komander kin fan... alala

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

koji ce profesorka oceniti i uneti ocenu u dnevnik

nedostaje ti samo tacan opis njenog otvaranja dnevnika i koriscenja hemijske olovke u cilju upisivanja ocene :)

enivejz, ako sam dobro razumeo, radis "fol" intervju, tako da mozes isto tako fol da intervjuises Stoju ili Cecu :) To bi bilo zanimljivo za celo odeljenje, a intervju nekog gamera ne bas, kapiram da osim tvojih drugara iz odeljenja koji pikaju kanter, nikome ne bi bio zanimljiv intervju sa nekim od gejmera.

Ili napravi potpuni twist pa odradi intervju sa nekim spomenikom u gradu, ili nekim obicnim objektom kao sto je bandera u Knez Mihajlovoj. Ako uspes da ubacis pokoji element humora, dobra ocena je zagarantovana.

Ili uradi intervju sa nekim obicnim narodom, prodavacicom u c marketu, kocnicarem u tramvaju, obezbedjenjem u kladionici.

A ako bas hoces neku popularnu osobu onda kupi Gloriju, zabodi prstom ne gledajuci i eto :)

uradi intervju sa lakijem:)

on je baja:)

ma nisam ja dovoljno zanimljiv za rad iz srpskog ;)

Link to comment
Share on other sites

^ keve mi.

kad sam mislila da intervjuishem nekog gejmera, nisam mislila da mi prica (samo) o igricama kojima je zaludjen, vec nesto slicno emisiji "kljuc". :)

sad sam saznala da pored intervjua mora da se napise kratki sastav, >zakljucak<, na istu temu. pr: ako intervjuisem nekog narkomana, posle toga moram da izvucem pouku da je droga dobra/losa i zasto.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

darijane sine, ne moras stalno pratiti modu i biti mala bratz lutkica u muskom telu. Znaci, jeste popularno prozivati wow i tako to, ali ono, bar malo budi duhovitiji.

Intervjusi Koleta i stavi Ivan_ ovu sliku. Efekat ce biti pure stun.

Ili intervjuisi Mohija!!!

^ keve mi.

kad sam mislila da intervjuishem nekog gejmera, nisam mislila da mi prica (samo) o igricama kojima je zaludjen, vec nesto slicno emisiji "kljuc". :)

sad sam saznala da pored intervjua mora da se napise kratki sastav, >zakljucak<, na istu temu. pr: ako intervjuisem nekog narkomana, posle toga moram da izvucem pouku da je droga dobra/losa i zasto.

Znachi ja mu dodjem kole sa ivanovim izgledom, a plus sam i narkoman. De ces bolje...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Imam za cetvrtak iz srpskog da napisem intervju, koji ce profesorka oceniti i uneti ocenu u dnevnik. Moze biti u pitanju i poznata licnost, a i ne mora. Vec 10ak njih pise o Novaku Djokovicu, tako da mi ne bi bilo na odmet malo vase mastovitosti sto se tice osobe koju cu da "intervjuishem", ali se nadam da se na kraju nece ipak sve pretvoriti u smejuriju :)

any ideas?

a zasto morash da intervjuishesh nekog poznatog? muka mi je vishe intervjua na tv-u i gostovanja poznatih, bogatih i slavnih na tv prichaonicama, koji prichaju o svojim putovanjima po americi, letovanjima u tajlandu... sta ima tu zanimljivo sto je neko tamo koga mozda nikad necesh upoznati, bio negde i jebao nekog u bekstejdzu dok su stonsi nastupali. Josh kada provalish da se radi o garnituri 20 ljudi koja se samo rotira po razlicitim televizijama i paradira svoje "zanimljive" zivotne dogodovshtine na prolecnom Feshn viku u Milanu na kom su bili sa neshom Klikom i podjednako fabulozne outfite. D&G FTW!!!!

intervjuishi nekog obichnog coveka, nekog sa kojim tvoj drug moze da se identifikuje. samo zato sto neko nije poznat ne mora da znachi da mu zivot nije zanimljiv.

ja sam jednom imao slichan zadatak u gimnaziji i intervjuisao svoju tetku koja se udala u 58moj godini zivota,koja je prodala svoj deo porodichnog zivota i obishla barem 50 zemalja, nikada nije imala ni kucheta ni macheta, koja u stanu ima na zidu okachene rogove irvasa jer je jedan ljubavnik iz norveske hteo da ima nesto sto ce da je podseca na njega...

obichni ljudi mogu da imaju mnogo interesantnije zivote i od onih koji jebu karleushu ili adrijanu chortan

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ok. samo da kazem da taj intervju mora da bude kao za novine, znaci nista od bandera i mrtvih ljudi. i ne mora da bude o poznatima :)

drugo, ako ja intervjuisem nekog coveka, mora da postoji razlog. znaci ja ne mogu samo da bacam random pitanja o njegovom zivotu, znaci ako je covek bio na (lupam) pecanju, ja cu da ga pitam o pecanju i posle napisem neki pasus-dva o pecanju kao hobiju.

For what I’ve done

I start again

And whatever pain may come

Today this ends

I’m forgiving what I’ve done

Link to comment
Share on other sites

mozes da uradis intervju sa dj krukom [:D]

radio sam jos davno, kad sam bio mlad i ambiciozan, preko veze, intervju sa nasim poznatim slikarom momom antonovicem. ako ne znas sta ces, ili ne stignes da uradis na vreme, javni se pa da ti posaljem :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...