Jump to content

StarCraft i WCG 2007


Recommended Posts

Vrlo jednostavno pitanje. Necu vas pitati da li cete doci jer je to glupo.

Pitam onoga ko zna koliko ljudi igra da me ubedi da StarCraft vredi staviti SC na WCG 2007. Ovo radim preko foruma samo zato shto nemam vremena da navatam svakog posebno.

Mozete ostaviti ovde post, ili mi poslati PM ili me pozvati na mobilni telefon (broj cu vam dati preko PM ako hocete da me zovete) ili mozemo da odemo negde na sok/kafu/pivo.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo vam predlog, zbog ociglednog nedostatka igraca sc-a, lepo bi bilo da se satnice uklope sa npr wc3 mechevima, tj da se naprave mali propusti, ako je to moguce. Rado bih igrao sc cisto zato sto igrica to zasluzuje i verujem da bi bilo josh zainteresovanih ljudi, jedino su satnice uvek bile problematicne na wcg-u.

Naravno, ako vetj planirate da odrzite igricu zivom, zasto ne sklonite uplate za prijavu, doslo bi vishe ljudi, barem iz zezanja.

Barem je sc brz i tesko da ce smetati ako dodje npr 100 random ljudi na takav turnir.

Na kvalifikacije za sc u Peru-u se prijavilo oko 500 ljudi 2001 godine, svi mechevi su se zavrshili za 2 dana uz ogromne pauze. Naravno, u pocetku se igrao bo1.

Srecno u svakom slucaju, ako nista drugo, nadam se da ce nesto slicno biti stavljeno umesto sc-a, a ako da blizzard, mozda i docekamo sc2 kroz desetak godina. [:D]

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Ako vidis da nemozes da prodjes u bg na war3, dota, cs ili sta vec, a znas da igras sc ... odes na wcg, zajebavas se odes do bga na final tour posto nece biti puno igraca sc-a po manjim gradovima ... I BOLI TE.

a, da zaboravio sam da glasam :D

DA !!!1

Mora neko i da fiduje

Link to comment
Share on other sites

Ako vidis da nemozes da prodjes u bg na war3, dota, cs ili sta vec, a znas da igras sc ... odes na wcg, zajebavas se odes do bga na final tour posto nece biti puno igraca sc-a po manjim gradovima ... I BOLI TE.

a, da zaboravio sam da glasam :D

DA !!!1

Kako mozes da poredis kvalitet igre i kvantitet igraca? a i mozes da dodjes u bg kada god hoces niko te ne drzi....

wltdo.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ovo nije odlucivanje =P

Drugi ljudi treba da odluce o tome, ovo je vishe "market reaserch" sa moje strane =/

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...