Jump to content

REAL LIFE(eri)


StrayderGame

Recommended Posts

Pozzz ljudi WoW-ovci i ex WoW-ovci.. Evo posle ne znam ni ja koliko,par meseci od kako sam batalio igru da dodjem da napravim topic za ljude koji su prestali da ga igraju a posecuju sajt.Kako vam se cini RL,dal imate krizu kad kad da opet zaigrate,dal se kajete sto ste "odabrali" Real LIfe umesto TBC-a i tako te stvari??? [:D]

Licno mene sto se tice kupio sam 2 TBC-a ali sam prestao par dana posle izlaska ,licno imam krizu i to veliku posebno par zadnjih dana al me spasava sto moram da podjem u banku da uplatim a meni je to crnjak tako da je OK za sad.Real life je bolji po meni i na neki nacin se ne kajem sto sam ga izabrao tako da preporucujem da prestanete (ako uopste i ima nade)..

Btw pitanje za likove koji igraju i dalje kako vam se cini TBC ,meni licno tbc ne moze da pruzi ono uzivanje kao WoW ,jednostavno nemam u cemu da se uzivim,tbc nema duh igre kao WOW jednostavno je za mene kao veliki patch etc..pa da li gresim u necemu,da li sam propustio nesto BIG i tako nesto pricajte?Btw sta se radi na Magtheridon serveru,i jel uspela koja od Srpskih gildi na bilo kojem serveru (mislim na HC gilde)??

REAL LIFE>WoW [:D][;)]

Link to comment
Share on other sites

Auuu sad ce da pochne da prshti HATE na sve strane. Onda ce da dodje SirNeo i njegov Banstick i eto belaja. [:D]

Shto se tiche krize... jap! Postoji, ali se drzim, mada ne josh dugo.

Guild United je za sada najblizi "utopiji" srpske guilde. Ima ovde par ljudi iz guilda pa nek oni kazu vishe o tome.

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

Sta ja znam, ne igram vec dosta dugo WoW, pre prestanka igrao sam ga aktivno godinu dana, imao full t2 opremu na charu, opremu iz AQ-a, a poslednjih dana osladio mi se i pvp. uzivao sam u igri. Realno zajebao me je TBC, jer nekoliko dana pre nego sto je izasao meni je i dopuna pukla pa u tom trenutku nisam imao toliko para da izdvojim(a trebale su mi i nove tike, dzemper, farmerke.. [:D] ).

I ok, evo sad ga ne igram ima oko 3 meseca i zakljucio sam sledece.

Prva kriza me je uhvatila nedelju dana posle isteka dopune. Jednostavno nisam znao sta da radim kad dodjem kuci. Gledao sam neke filmove, igrao single player igre ali jednostavno to nije bilo to.

Poceo sam da izlazim i da se zajebavam, vodim kao normalan zivot, ali fora je u tome sto i pre kad bih izlazio i vracao se kuci oko 4-5(bilo mrtav pijan ili trezan), uvek bi usao u wow na par minuta samo da vidim dal mi je prosla aukcija ili ko je online iz guilda.

Sada toga nema jbg.

Ok ovo je trajalo jedno 2-3 nedelje.

Posle je pocelo da me prolazi nekako a spasio me je w3, kojeg nisam upalio jos od kvalifikacija za WCG 2005 [:)]

Sad sam eto opet u tome, nekako me podseca na wow posto je online ali nije to-to.

Cekam Uskrs, tu cu valjda dobiti neki dinar od tetke, babe, strine, pa se vracam na servere.

indeed

Link to comment
Share on other sites

ne znam za vas al mene je HC igranje definitivno smorilo.. napustio sam jedan od boljih guildova na mom serveru i sad opusteno pikam pvp sa warrom kojem sam budzio BS .. i to je to kontam da kad me i to smori onda prestajem da igram :)

btw ne slazem se sa tobom oko toga RL > WoW bar ne za sada.. ako za 19 godina nista pametno nisam nashao u RL a za 1godinu nasho sam tonu pametnih stvari u WoW onda ce pre biti WoW > Rl [:D]

Edited by marko_nsw

.......O Pepelguzi ovo bila je balada

Ka*ala se dok je bila mlada.

Sad je nesto ostarila, u plucima je gusi

ali svome princu jos presrecna pusi.

Link to comment
Share on other sites

Licno mene sto se tice kupio sam 2 TBC-a ali sam prestao par dana posle izlaska ,licno imam krizu i to veliku posebno par zadnjih dana al me spasava sto moram da podjem u banku da uplatim a meni je to crnjak tako da je OK za sad.

Super je taj RL u kome te te mrzi da odes i u banku. Verovatno je pun zanimljivosti i realliferstine.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Cim vi tako razmisljate o wowu (kao nisam igrao par meseci i mislim da sam izlecen) nema nista od toga ... igracete kad tad opet. Cim zavrsite nesto u zivotu sto vas zajebava, cim malo ubacite rl zivot u normalni kolosek, recicte sebi, e sad je sve ok sad mogu onako casual da opicim wow ... i opet se sve vraca na staro.

Zasto?

Zato sto jednostavno zivite u takvom svetu i okruzenju :) Uvek ce biti neko oko vas ko igra wow, uvek cete teziti da dolazite na ovaj forum, u potrazi za nekim novim infom, ili cisto da vidite po koji put killygor rerolluje i grinduje honor od pocetka... Pa makar se obklopili nekim sisatim sponzorusama, i po ceo dan cirkali ko ludi, opet ce te se ujutru probuditi i reci sebi - al jebote, onaj hunter t4 set je mnogo jak na taurenu! :) To je cena koju svi mi placamo jer smo rasli uz igre... i to sad vise nije ostavljane wowa, nego ostavljanje navike, igrati "nesto" :)

Ko je skroz prestao da igra wow, ili je imao razlog koji bi ga nakon toga zaokupio na duze vreme (na primer ja - moram faks da zavrsim sto je jos nekih godinu dana ako zapnem) ili nikad nije ni bio navucen na wow (lil neku drugu mmorpg) :)

Licno se ne zavaravam, nisam navucen na wow u ovom momentu jer sam zadnji put logovao u devetom mesecu 2006 ... ali to ne znaci da ga necu igrati i biti navucen opet :) Sad jednostavno imam druge stvari, ali azeroth ce me opet videti sigurno :) Ili mozda neki drugi mmorpg, jer kad zavrsim faks, mozda dodje warhammer i bude cool igra after all :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ako ti se igra, igraj,

Ako nemas vremena nemoj igrati,

Ako previse igras i nemozes da nadjes balans onda si debil i treba da se ubijes

Ako ti je dosadila igra nemoj igrati, radi nesto zanimljivo.

Ako mislis da je wow droga probaj pravu pa vidi razliku.

Sto se tice united-a otisli smo international posto onako nismo mogli da funkcionishemo i ovako imamo problema ali mnogo manje.

Link to comment
Share on other sites

Glavni problem je shaka srba od kojih je dosta mislilo da su 'nezamenjivi' jer nema nikog da zauzme njegovo mesto pa se radilo sta se htelo...

Medju ostalim problemima su bili ljudi koji pored svojih obaveza imaju jako malo vremena za igranje.

Guild trenutno lepo napreduje i solidno je raspolozenje u guildu, mislim da ulaskom stranaca je dosta stvari reseno ali srzh gilde je izgubljena.

Izgubili smo sakalovu desnu ruku in a freak bathroom accident (nije hteo da navede kako). ^^

Link to comment
Share on other sites

quote colldor for complete and utter truth, mada je onaj deo o t4 na turenu nepotreban jer SVAKI set izgleda najbolje na taurenu ;oD

slazem se sa koldorom kao i ostali dupelisci ali sam prilicno siguran da nece zavrshiti fax jer ce poceti da igra ljepotica i zver online i totalno izgubiti zivot ...

na taurenu najbolje izgleda mehanizovani muzac krava realno olololo

^.-

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Glavni problem je shaka srba od kojih je dosta mislilo da su 'nezamenjivi' jer nema nikog da zauzme njegovo mesto pa se radilo sta se htelo...

Medju ostalim problemima su bili ljudi koji pored svojih obaveza imaju jako malo vremena za igranje.

Guild trenutno lepo napreduje i solidno je raspolozenje u guildu, mislim da ulaskom stranaca je dosta stvari reseno ali srzh gilde je izgubljena.

Izgubili smo sakalovu desnu ruku in a freak bathroom accident (nije hteo da navede kako). ^^

Ajde kada ste poceli da razglabate oko Uniteda ... sto se tiche guilda ... guild je prebrodio najteze ... 3 coveka koja su sve organizovala prestala su da igraju .

Guild nije izgubio srz , jednostavno je bilo invajtovati strance i poceti da se radi nesto ozbiljno a ne samo glupavi karazan ili se drkati ceo zivot u njemy zbog nedostatka ljudi . Kada se regrutuju ljudi i kada srbi pocnu da dolaze i da prestanu da prodaju na foru "to je krsh guild oni rade hoggera" a to ce nadam se biti kada ubijemo gruula ... stranci nam nece trebati.

Oko 40 ljudi je doslo na server od kojih su 25 totalni no liferi bili a 15 je bilo standardno "ortaci mog ortaka koji se loguju posle 00 00 pijani i grinduju lvl 13-14 tri meseca" . Jedno 5 no lifera je onda prodalo i otislo na druge servere sto nas je ostavilo sa 20 ljudi ( dobrih ljudi no lifera koji znaju igru ) . I ono svaka cas za oficire i gma kako je to izvedeno i sredjeno stanje u guildi , regrutovani ljudi , i stranci i nasi ( za nase treba bukvalno da povedes citavu kampanju da ih pronadjes ) . I lepo se sada krenuo grull , radi se sve kako i treba da se radi ... Ima sada mozda 40 ljudi u guildi gde su 10 stranaca i 25 srba 5 balkanaca i ono u posledje vreme 25-30 online konstantno sto je imba pro .

Najveci problem je sto , srba ima malo koji znaju da igraju dok noobova i idiota ima na pretek kao i uvek .

Primer :

Recimo lvl 14 lik me whisperuje "e brate ja sam kupio ovaj world of warcraft cuo sam da vi rushite ovu igru ajde da udjem u taj vash guild pa da rokamo prljavu hordu "

Ja my odgovaram " brate voleo bi ali ono lvl 70 je minimum i karazan attuned i pve guild "

ON " sta je to karazan "

Ja to je instanca " brate tesko da cemo moci da te uvedemo u guild posto nemas prethodno iskustvo "

On " koga ti da prethodno ne uvedesh u guild jebem li ti majku krvavu da ti jebem , mrsh u picku materinu "

onda sta da radis sem ignore . A to se ne desava samo na dnevnim bazama vec mnogo cesce .

I tako ... srpskih pro igraca ima , medjutim nazalost , ono nece da dodju jer i dalje su na foru kao omfg srpski guild to ne valja nista nema pve progres itd to su sve noobovi itd . Onda ga ja pitam sta vi radite u tom stranom guildu on kaze gruula , ja mu samo odgovorim pa evo i mi radimo gruula prvi try 60 % ili tako nekako i on samo zacuti u neverici .

Drustvo je cool , ima mnogo pro pro likova , i pored sranja u kojem su nas ostavili organizatori tog projekta ( sva 3 prestala da igraju lol ) , ovih 20-30 ljudi se izorganizovalo i sabilo pve ( iz 2 trya smo ubili king maulgara kada samo dosli sa pravim setupom i dovoljno tankova sto je bilo samo lol , u karazanu ostao samo nightbane , radi se sa 2 grupe itd ) .

OK nije ono utopija najsavrshenije guilde ima svojih problema kao i u svakoj guildi sto ih ima ali je isto tako zezanje i mnogo lepse igrati sa nasim likovima ( opet tih 10 stranaca je tu da samo popuni mesta svremena na vreme , trebali su nam da bi efektivno poceli da radimo gruula a i vec pocinjemo da razlishljamo serpentshrine itd) nego da vam sere neki mali debeli englez koji se dernja na ventu sa standardnim welshanskim naglaskom .

Tako da pozivam da svakog ko misli da ima dovoljno skila i iskustva a ponajvishe pameti ( a ovo je igra za idiote realno ne treba vam neka specijalna pamet za to ^^ ) , i ako je zainteresovan da dodje na server da igra ozbiljan pve neka dodje da porazgovaramo :) . Ako znate da igrate i ozbiljni ste sa pveom i aktivini bice mesta za vas u guildi , u svakom slucaju dodjite online i kontaktirajte mene ili neke od oficira ako niste sigurni da li bi bilo mesta za vas itd , posto se desavalo vec 2-3 puta da likovi koji su igrali naxx nisu hteli da nas pitaju za mesto jer su se bojali da neispunjavaju uslove ^^ , umem ja da namirisem nolifere dont worry .

AKO IKO PROCITA OVAJ POST ONDA NEMA LIFE ^_^ .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

jbte guild je guild, bio sa strancima, bio samo sa srbima, debila nema samo ovde, debila ima svuda. Sad, sto 90% srba prvo uradi kad krene sa novim charom, je da zrachi druge srbe, koji su malo bolji u igri sa "brate" , "nashi smo" , "gotiva" i sl. fazonima je standard, a ni ne ochekuje se vishe.

Svaka chast sto vam je guild uspeo uopste, u 100:1 situacija bi se desio disband kad bi otisli pokretachi priche, al izgleda da je neko preuzeo inicijativu na vreme :p

Link to comment
Share on other sites

pa to ... znash one fore ... brate srbine pomozi ortaku daj mi 10 golda ... taj bi ti prvi zabio noz u vrat :P

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Primer :

Recimo lvl 14 lik me whisperuje "e brate ja sam kupio ovaj world of warcraft cuo sam da vi rushite ovu igru ajde da udjem u taj vash guild pa da rokamo prljavu hordu "

Hmmm... ja bih pre rekao da je razgovor tekao ovako :" juuuuuhuuuu kolachichu, lutkice, uzele smo nas 2 tetke ovu igricu, i ono do jaja je. Culi smo da ste vi simpa za nju, juuuhuuu. Smemo li da se gurnemo (hihihi) u vasu gildicu da se cupamo sa ovim ruznim neotesancima iz horde. Ajde kissiiich od 2 NElfa"

[:D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...