Jump to content

General Movie News Thread...


Recommended Posts

Ma sta vi pricatr uopste??

Nego jel ima neki dobar film u zadnje vreme gde na kraju neko nekog ubije snajperom nevezano za samu radnju?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko bi rekao da je ovaj Kole toliko mala sisica. U stvari Kole je toliko mala sisica da moze da putuje brzinom svetlosti.

A sto se Idola tice, ne znam zasto bi se nekom prisralo. Kao prepoznali smo licemerstvo. Sad se osecam tako mocno! Eh, da, i mnogo sam pametan.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Originalni naziv: Ocean's Thirteen (2007)

Režija: Steven Soderberg

Uloge: George Clooney, Brad Pitt, Mat Damon, Ellen Barkin, Al Pacino, Bernie Mac, Casey Affleck, Scot Caan, Elliot Gould, Don Cheadle, Andy Garcia, Carl Reiner

Datum i mesto premijere: 21. jun

Novi nastavak veoma popularnog filmskog serijala o Deniju Oušnu i njegovoj kriminalnoj grupi.

Stalnoj zvezdanoj podeli se pridružuju Al Pacino i Ellen Barkin.

614011911308608o13postetj5.jpg

http://oceans13.warnerbros.com/

Edited by MaRuShKa
Link to comment
Share on other sites

i ovde cu sutra da editujem i elaboriram zasto greshi...mnogo...

elem evo i obecanog edita

sam O11 je kao projekat/fenomen krajnje interesantan jer imamo choveka koji faktichki ima blanko chek da radi sta oce (sodeberg) i likove spremne da za male/nikakve pare rade za njega (insert slavnu pricha sa dzhulijom here) i onda sta radi? napravi projekat koji ce da asocira najvece baje ever (Sinatra, Sammy i Dino) sa novom ekipicom. I kad mislish da je film djubre (jer su se oni svi na snimanju taaako zajebavali) onda vidish da je pricha na mestu/tj da je kompetentan remake smeshnog filma, da niko (sem pita) ne glumata i da su matorani (koji su najsvetliji deo prvog dela) bogovi i dalje.

Onda imash dvojku/O12, koja je po meni redak primer kvalitetnog pisanja scenarija poslednjih X godina...i to ne pametnog pisanja nego kvalitetnog zanatskog pisanja....jer oni su hteli izgovor da se zajebavaju, ovaj put po evropi, josh malo i neki car im je sklepao prichu ok, ovi su se pokupili kod klunja na gajbu da se zajebavaju po italiji, a jedini koji zapravo ista rade u dvojci su damon i cassell, ok i kzj, kluni i pitt su totalno u leru, ne rade ono bashg nista =o))

a vidi vraga nakon oba prva 2 filma svima koji imaju i remotely veze sa istim dzhepovi se pune dok se zajebavaju - sta mislish zasto je pacino pristao? =o)))

da ne pominjemo da mu je to dobar exposure (jer filmovi sa kolinom farelom su shit) a morash biti prisutan da bi te i daljeneko angazhovao za velike pare, a necesh da snimash retardirane komedije ko deniro...you see where i'm going with this one =o))

Link to comment
Share on other sites

eto bump...editovao sam gore..

ajd da bacim onda 2 male vesti -

CHini se da ce prvi od standalone X-MEn filmova ipak biti ovaj po Magnetou a ne Wolverineu, Davig Goyer preuzeo rad na filmu o mladom Eriku Lansheru

Druga stvar je da se spream film po jednom od mojih omiljenih strip junaka - Mandraku! Lik koji je rezhirao Masku i Scorpion kinga radice film po slavnom iluzionisti. Iako ima beskonachnog potencijala da sakuje ko Fantom sa bili zejnom, nadam se da ce film o mandraku da bude megakul ( i da ce Ojo i Lotar da pwnuju mnogo u istom ;o))

Link to comment
Share on other sites

Kole, ovo gore sto si napisao za O11 mi ne pije vodu.

Mislim, mene kao gledaoca zabole sto su se oni zezali tokom snimanja i sto su megasuper ortaci, ali i prvi i drugi deo su prodali bas zahvaljujuci glumcima, nikako radnji. Boza.

Od pljackaskih filmova mi se mnogo vise svideo Italian Job nego O11, ali boze moj ukusi...

Edited by smireni
Link to comment
Share on other sites

Kole, ne znam sta da ti kazem osim da se apsoluto i potpuno slazem sa onim sto si napisao za Oceans 12 i da nema nacina da bih to mogao bolje da srocim.

Smireni, za gledaoca ima veze da li se glumci dobro zajebavaju jer na taj nacin prenose odlican filing na film, iliti mojo.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Poenta Igz je u tome sto Sodeberg ume da pretochi atmosferu sa snimanja/dobar odnos izmedju glumaca na platno, naravno da to ne umeju svi (G.Lucas recimo ;o))

elem ajmo jutarnje vesti

- nakon par odlaganja, u subotu 28. aprila pepeo Jamesa Doohana, slavnog Skotija, konachno je lansiran u orbitu.

- Trejsi Morgan (za sve koji nisu bole: - ludi muga iz serije '30 rock') je zbog vozhnje pod uticaje alkohola proslog novembra osudjen da 90m daa nosi oko noge uredjaj koji mu svakih 30 min meri kolicinu alkohola u krvi. ako u tom periodu ijednom test bude pozitivan - kazna se resetuje na josh 90 dana, ako bude pozitivan 2x - 30 dana jailtime! lol dude...

- i za kraj interesantan boxoffice ovog bikenda - nista nije uzelo preko 9 miliona...svi se izgleda spremaju sa sPajdomana sledeceg vikenda =o) ono sto je ipak interesantno da novi film dzhonija kejdzha (za kog ja govorim da je bio kul ali otkako je zaplakao u 8mm da je pichka nikad gora) 'Next' jedva preshao 7 miliona... znachi kaoliko losh je kejdzh postao kada je u stanju da sahrani opening vikend filma u kom se vide goli delovi Jessice Biel...ccc...

Link to comment
Share on other sites

...da mu je to dobar exposure (jer filmovi sa kolinom farelom su shit)....

Očigledno nisi gledao Tigerland i (naročito) New World. Ako su to shit filmovi, Oceani su shit liga za sebe onda.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

detalja tipa "soni oce josh 3 filma?" =o)

Studio Signs for Three More 'Spider-Man' Movies

Webbed superhero Spider-Man will appear in at least three more movies, Sony Pictures has confirmed. The studio's chief executive Michael Lynton said after the box office success of the latest release Spider-Man 3, there is a huge audience waiting to see the story continue. Lynton tells BBC News, "Everybody has every intention of making a fourth, a fifth and a sixth and on and on. (We'll make) as many as we can make good stories for." Spider-Man 3 entered the record books as the most successful new release ever after taking $148 million in its opening weekend. Lynton enthuses, "I think it had a lot to do with timing - the fact we were the first out in the summer. I think it had to do with the fact that the movie had a universal appeal, it had a broader appeal than the second movie, it attracted a family audience and brought the family audience back. There were many factors that contributed to it, and there's a part that you just put down to 'I don't know'." Lynton did not confirm whether director Sam Raimi or Tobey Maguire would be coming back for the fourth installment and beyond.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce Pirati ipak da odvale Pajdomana po zaradi - prvi film koji idem da gledam u bioskopu ove godine je definitivno POTC 3 World's End. Da ne govorim o Transformersima koji su meni daleko iznad svih ovog leta na listi ochekivanih filmova.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

ma ovo leto je show program, preko 20 filmova koje bih zheleo da vidim, ne znam koje godine je bilo tako...da podrzhavam conspiracy teorije mogli bi da diskutujemo da su elementi koji ne zhele da ljudi razmisljaju o politichkoj sceni SAD upleli svoje prste malo ;o))

ali box-office sistem u SAD je totalno u 3 lepe otishao

spajdoman je otvorio u preko 4200 bioskopa! to je preko 1k vishe od standardnog velikog otvaranja

i u toliko bioskopa je uzeo 150 milki

a sam film je kostao oko 250 + josh toliko za marketing

srecom po one koji su ga pravili izvucice se na figuricama majicama i sholjama...

At Worlds End iako me blago plashi ne mogu da hejtujem jer Chow-Yun Fat glumi u istom pa moram da ga ispostujem =o)

zapravo moja jedina zamerka je sto drugi deo nije celovit film ko kec koji je imba dobar bio

Link to comment
Share on other sites

Mislim da u kostanje filma ulazi i marketing, a procene se krecu izmedju 250-300 miliona za Spajdoa. Otvorio je u najvise bioskopa do sada, itd. ---> vise sam mislio na te podatke, a moze i c/p sa imdba.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...